Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (40)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (21)
4.4. Jarní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.11.2019 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:00:43 Janoušek Milan 1991 200 1. 200
2. 01:03:04 Holas Štěpán 1987 Jičín 195 2. 195
3. 01:03:17 Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club 190 3. 190
4. 01:05:59 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 4. 185
5. 01:06:27 Burian Michal 1994 Vyběhej se 180 5. 180
6. 01:06:37 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 176 1. 200
7. 01:07:21 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 172 6. 176
8. 01:07:41 Čada Radim 1976 Podkoží 168 2. 195
9. 01:08:04 Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť 164 7. 172
10. 01:08:09 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 160 8. 168
11. 01:08:15 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 156 1. 200
12. 01:08:47 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 152 3. 190
13. 01:09:04 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 148 9. 164
14. 01:09:21 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 144 10. 160
15. 01:09:54 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 140 11. 156
16. 01:10:08 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 137 12. 152
17. 01:10:08 Rožek Jan 1987 CSG TRI TEAM 134 13. 148
18. 01:10:37 Hostička Jan 1979 Příbram 131 4. 185
19. 01:10:52 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 128 2. 195
20. 01:11:15 Holiček Stano 1981 125 14. 144
21. 01:11:19 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 122 15. 140
22. 01:11:27 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 119 16. 137
23. 01:11:34 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 116 17. 134
24. 01:11:48 Malý Jiří 1977 113 5. 180
25. 01:12:00 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 110 6. 176
26. 01:13:32 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 108 18. 131
27. 01:13:53 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 106 7. 172
28. 01:14:01 Pergler Lukáš 1992 Komárov 104 19. 128
29. 01:14:10 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 102 8. 168
30. 01:15:25 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 100 20. 125
31. 01:16:22 Hvižď Leoš 1990 98 21. 122
32. 01:16:22 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 96 1. 200
33. 01:16:42 Rataj Pavel 1969 Rokycany 94 3. 190
34. 01:17:18 Karabinoš Tomáš 1983 Praha 10 92 22. 119
35. 01:17:57 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 90 9. 164
36. 01:18:13 Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé 88 23. 116
37. 01:18:28 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 86 24. 113
38. 01:18:33 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 84 4. 185
39. 01:19:15 Fejtek Jakub 1988 Běžci Slaný 82 25. 110
40. 01:19:24 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 80 1. 200
41. 01:19:38 Šmíd Jiří 1984 TJ Neratovice 78 26. 108
42. 01:19:47 Hlavsa Martin 1975 Tuchlovice 76 10. 160
43. 01:19:50 Turek Jiří 1962 Chaloupky 74 5. 180
44. 01:20:20 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 72 6. 176
45. 01:21:19 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 70 7. 172
46. 01:21:27 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 68 8. 168
47. 01:21:46 Šváb Ondřej 1984 Milevsko 66 27. 106
48. 01:22:35 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 64 2. 195
49. 01:22:41 Rábik Jan 1978 Noufýr 62 11. 156
50. 01:22:45 Oulehla Michal 1979 Beroun 60 12. 152
51. 01:23:03 Kubeš Pavel 1976 Actum Flyers 58 13. 148
52. 01:23:08 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 56 14. 144
53. 01:23:10 Frič Pavel 1955 Checomacoco 54 3. 190
54. 01:23:43 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 52 15. 140
55. 01:23:51 Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny 50 28. 104
56. 01:24:07 Hošek Radovan 1970 Beroun 48 16. 137
57. 01:24:07 Tomčo Dušan 1976 46 17. 134
58. 01:24:12 Pusztai Ladislav 1983 Pasivní zálohy 44 29. 102
59. 01:24:25 Flachs Michal 1987 Podlesí 42 30. 100
60. 01:24:48 Benda Tomáš 1982 Rokycany 40 31. 98
61. 01:24:49 Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno 39 4. 185
62. 01:24:50 Fiala Zdeněk 1981 Praha 38 32. 96
63. 01:24:58 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 37 33. 94
64. 01:24:58 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 36 9. 164
65. 01:24:59 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 35 10. 160
66. 01:25:06 Král Václav 1983 Plzeň 34 34. 92
67. 01:25:30 Olplištil Sáva 1967 33 11. 156
68. 01:25:52 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 32 5. 180
69. 01:26:14 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 31 12. 152
70. 01:26:18 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 30 18. 131
71. 01:26:22 Janata Miroslav 1968 Praha 29 13. 148
72. 01:27:16 Mašat Petr 1974 28 19. 128
73. 01:27:32 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 27 20. 125
74. 01:27:53 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 26 21. 122
75. 01:28:41 Zadražil Michal 1979 Hořovice 25 22. 119
76. 01:28:42 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 24 23. 116
77. 01:28:46 Stratil Jaromír 1973 Mazáci Praha 23 24. 113
78. 01:28:55 Svátek Lubomír 1958 Praha 22 6. 176
79. 01:29:05 Fortelka Jiří 1982 Příbram 21 35. 90
80. 01:29:19 Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars 20 25. 110
81. 01:29:25 Riehs David 1974 19 26. 108
82. 01:29:39 Pech Luboš 1974 Bohutín 18 27. 106
83. 01:29:46 Fabris Jaroslav 1989 Praha 17 36. 88
84. 01:29:55 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 16 28. 104
85. 01:29:57 Šnobl Jiří 1959 Příbram 15 7. 172
86. 01:30:49 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 14 8. 168
87. 01:31:05 Černý Jindřich 1982 RMF Praha 13 37. 86
88. 01:31:06 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 12 38. 84
89. 01:32:54 Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava 11 14. 144
90. 01:33:55 Cvachouček Vít 1975 10 29. 102
91. 01:34:16 Sokolov Mykola 1983 9 39. 82
92. 01:34:34 Jiří Šlechta 1960 Dvorce Senils 8 15. 140
93. 01:35:34 Hřídel Radek 1974 Příbram 7 30. 100
94. 01:36:29 Veselý Petr 1978 Beroun 6 31. 98
95. 01:36:41 Oulický Roman 1964 5 16. 137
96. 01:37:09 Baran Richard 1971 Praha 4 32. 96
97. 01:37:16 Mengler Jan 1984 Žižkov 3 40. 80
98. 01:38:24 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 2 17. 134
99. 01:38:57 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 1 9. 164
100. 01:39:20 Peřinka Michal 1989 Kladno 0 41. 78
101. 01:40:03 Lysenko Vladimír 1972 Praha 0 33. 94
102. 01:43:16 Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle 0 18. 131
103. 01:43:21 Bečka Miloslav 1955 Ústí nad Labem 0 10. 160
104. 01:48:10 Mikoczi Tibor 1975 Beroun 0 34. 92
105. 01:48:22 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 11. 156
106. 01:48:51 Pavlásek Michal 1983 Beroun 0 42. 76
107. 01:49:26 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 12. 152
108. 01:52:10 Fejtek Rudolf 1970 Rudná 0 35. 90
109. 01:54:37 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 13. 148
201. 00:58:44 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
202. 01:00:45 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 2. 195
203. 01:01:47 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Oficiální, celkové, kategorie, Záznam startu

Fotky: Z trati, Start a cíl, z vyhlášení z historie závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: