Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.6.2019 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:57 Rada Stanislav 1986 Plzeň 200 1. 200
2. 00:34:14 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 195 2. 195
3. 00:35:01 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4. 00:35:10 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:36:15 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 180 3. 190
6. 00:36:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 4. 185
7. 00:36:34 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 172 3. 190
8. 00:36:58 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
9. 00:37:28 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 164 6. 176
10. 00:37:32 Hviźď Leoš 1990 160 7. 172
11. 00:37:46 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 156 4. 185
12. 00:38:06 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 1. 200
13. 00:38:26 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 5. 180
14. 00:39:23 Rataj Pavel 1969 Rokycany 144 2. 195
15. 00:39:49 Raboch Ivan 1966 Žebrák 140 3. 190
16. 00:40:09 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 137 6. 176
17. 00:40:19 Pergler Lukáš 1992 Komárov 134 8. 168
18. 00:40:27 Podlena Václav 1984 Plzeň 131 9. 164
19. 00:40:45 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 128 1. 200
20. 00:40:47 Vitásek Josef 1958 Buková 125 2. 195
21. 00:41:05 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 122 4. 185
22. 00:41:09 Sedlák František 1963 Praha 119 5. 180
23. 00:42:00 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 116 7. 172
24. 00:42:11 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 113 6. 176
25. 00:42:20 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 110 8. 168
26. 00:42:37 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 108 9. 164
27. 00:42:55 Charvát Jan 1998 Zaječov 106 10. 160
28. 00:43:21 Keckstein Tomáš 1990 Tlustice 104 11. 156
29. 00:43:26 Turek Jiří 1962 Chaloupky 102 7. 172
30. 00:43:32 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 100 8. 168
31. 00:43:51 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 98 10. 160
32. 00:44:10 Palan Matyáš 1988 Spartak Žebrák 96 12. 152
33. 00:44:20 Kotlan Martin 1980 Ústí nad Labem 94 13. 148
34. 00:44:20 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 92 11. 156
35. 00:44:39 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 90 14. 144
36. 00:45:02 Pech Luboš 1974 Bohutín 88 12. 152
37. 00:45:56 Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 86 1. 200
38. 00:46:26 Erdinger Josef 1981 Komárov 84 15. 140
39. 00:46:30 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 82 13. 148
40. 00:46:34 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 80 14. 144
41. 00:46:37 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 3. 190
42. 00:47:30 Vlček Libor 1964 Beroun 76 9. 164
43. 00:47:41 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 74 15. 140
44. 00:48:07 Šimon Jakub 1988 OB Loko Beroun 72 16. 137
45. 00:48:13 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 70 16. 137
46. 00:49:01 Kašpar Michal 1990 Černín 68 17. 134
47. 00:49:18 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 66 10. 160
48. 00:51:09 Šusta David 1990 Cetyně 64 18. 131
49. 00:51:09 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 62 11. 156
50. 00:51:19 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 60 1. 200
51. 00:51:44 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 58 12. 152
52. 00:51:52 Mařík Michal 1975 Praha 10 56 17. 134
53. 00:52:47 Svoboda Jan 1943 Příbram 54 2. 195
54. 00:53:59 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 52 3. 190
55. 00:58:25 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 50 4. 185
56. 00:58:47 Novák Michal 1958 Dobříš 48 5. 180
57. 01:02:40 Durych Vilém 1964 SRTG Praha 46 13. 148
58. 01:08:04 Leitner Josef 1969 Příbram 44 14. 144
59. 01:33:13 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 42 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: