Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.3.2019 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:59 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 200 1. 200
2. 00:35:21 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 195 1. 200
3. 00:36:05 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 2. 195
4. 00:37:18 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:38:23 Povalová Eva 1984 180 3. 190
6. 00:39:28 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 176 1. 200
7. 00:40:14 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 172 2. 195
8. 00:41:17 Gregorová Daniela 1974 Komárov 168 3. 190
9. 00:41:39 Pálková Karolína 2001 Střela Žebrák 164 2. 195
10. 00:42:32 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 160 2. 195
11. 00:42:52 Jandurová Iva 1985 za sebe 156 3. 190
12. 00:42:59 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 4. 185
13. 00:43:17 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 148 5. 180
14. 00:43:36 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 144 4. 185
15. 00:43:54 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 140 3. 190
16. 00:44:39 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 137 6. 176
17. 00:44:44 Mohelská Katerina 1988 DCKM 134 4. 185
18. 00:45:06 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 131 1. 200
19. 00:45:10 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 7. 172
20. 00:45:40 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 125 8. 168
21. 00:45:47 Myšáková Gabriela 1987 DCKM 122 5. 180
22. 00:45:55 Kristýna Leksová 1994 119 6. 176
23. 00:45:59 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 116 9. 164
24. 00:46:43 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 2. 195
25. 00:47:31 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 110 10. 160
26. 00:47:59 Musilová Kamila 1986 DCKM 108 7. 172
27. 00:48:04 Hofmanová Markéta 1989 106 8. 168
28. 00:48:26 Rešlová Libuše 1974 Újezd 104 5. 180
29. 00:48:37 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 102 11. 156
30. 00:48:58 Hořejšová Hana 1960 Příbram 100 3. 190
31. 00:49:54 Sirůčková Jana 1980 Příbram 98 12. 152
32. 00:50:46 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 4. 185
33. 00:51:25 Nováková Lenka 1975 94 13. 148
34. 00:54:11 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 92 14. 144
35. 00:56:57 Ulmanová Hana 1975 Praha 90 15. 140
36. 00:22:17 Svobodová Dana 1952 Příbram 88 1. 200
37. 00:25:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 86 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: