Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (4)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.3.2019 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:59 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 200 1. 200
2. 00:35:21 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 195 1. 200
3. 00:36:05 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 2. 195
4. 00:37:18 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:38:23 Povalová Eva 1984 180 3. 190
6. 00:39:28 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 176 1. 200
7. 00:40:14 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 172 2. 195
8. 00:41:17 Gregorová Daniela 1974 Komárov 168 3. 190
9. 00:41:39 Pálková Karolína 2001 Střela Žebrák 164 2. 195
10. 00:42:32 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 160 2. 195
11. 00:42:52 Jandurová Iva 1985 za sebe 156 3. 190
12. 00:42:59 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 4. 185
13. 00:43:17 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 148 5. 180
14. 00:43:36 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 144 4. 185
15. 00:43:54 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 140 3. 190
16. 00:44:39 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 137 6. 176
17. 00:44:44 Mohelská Katerina 1988 DCKM 134 4. 185
18. 00:45:06 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 131 1. 200
19. 00:45:10 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 7. 172
20. 00:45:40 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 125 8. 168
21. 00:45:47 Myšáková Gabriela 1987 DCKM 122 5. 180
22. 00:45:55 Kristýna Leksová 1994 119 6. 176
23. 00:45:59 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 116 9. 164
24. 00:46:43 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 2. 195
25. 00:47:31 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 110 10. 160
26. 00:47:59 Musilová Kamila 1986 DCKM 108 7. 172
27. 00:48:04 Hofmanová Markéta 1989 106 8. 168
28. 00:48:26 Rešlová Libuše 1974 Újezd 104 5. 180
29. 00:48:37 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 102 11. 156
30. 00:48:58 Hořejšová Hana 1960 Příbram 100 3. 190
31. 00:49:54 Sirůčková Jana 1980 Příbram 98 12. 152
32. 00:50:46 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 4. 185
33. 00:51:25 Nováková Lenka 1975 94 13. 148
34. 00:54:11 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 92 14. 144
35. 00:56:57 Ulmanová Hana 1975 Praha 90 15. 140
36. 00:22:17 Svobodová Dana 1952 Příbram 88 1. 200
37. 00:25:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 86 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: