Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

29.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (18)
7.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.4.2019 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:03 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:27:11 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:27:20 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 190 1. 200
4. 00:27:41 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 185 3. 190
5. 00:28:10 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 4. 185
6. 00:29:02 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 176 1. 200
7. 00:29:08 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 172 1. 200
8. 00:29:31 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 168 5. 180
9. 00:29:37 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 164 6. 176
10. 00:30:26 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 160 7. 172
11. 00:30:42 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 156 8. 168
12. 00:31:04 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 152 2. 195
13. 00:31:14 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 3. 190
14. 00:31:41 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 9. 164
15. 00:31:48 Pergler Lukáš 1992 Komárov 140 10. 160
16. 00:32:28 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 137 11. 156
17. 00:32:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 2. 195
18. 00:32:53 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 131 4. 185
19. 00:33:05 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 128 5. 180
20. 00:33:38 Hošek Stanislav 1974 Buková 125 6. 176
21. 00:33:45 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 122 7. 172
22. 00:33:48 Chochola Petr 1977 Florbal NS 119 8. 168
23. 00:33:49 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 116 12. 152
24. 00:34:12 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 113 13. 148
25. 00:34:16 Provazník Jan 1979 Bohutín 110 9. 164
26. 00:34:17 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 14. 144
27. 00:34:20 Zadražil Michal 1979 Hořovice 106 10. 160
28. 00:34:29 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 3. 190
29. 00:34:41 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 102 11. 156
30. 00:34:52 Vitásek Josef 1958 Buková 100 1. 200
31. 00:34:55 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 98 12. 152
32. 00:34:56 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 96 13. 148
33. 00:34:57 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 94 4. 185
34. 00:34:57 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 92 5. 180
35. 00:35:01 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 90 6. 176
36. 00:35:17 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 88 14. 144
37. 00:36:01 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 86 2. 195
38. 00:36:03 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 84 15. 140
39. 00:36:15 Osladil Miroslav 1972 SK Aktis 82 16. 137
40. 00:36:15 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 80 17. 134
41. 00:36:34 Špína Martin 1974 Milfisk alto 78 18. 131
42. 00:37:18 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 76 15. 140
43. 00:37:39 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 74 16. 137
44. 00:37:49 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 72 7. 172
45. 00:38:02 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 70 17. 134
46. 00:38:05 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 68 18. 131
47. 00:38:13 Jung Václav 1977 Beroun 66 19. 128
48. 00:38:18 Erdinger Josef 1981 Komárov 64 19. 128
49. 00:38:23 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 62 20. 125
50. 00:38:37 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 60 3. 190
51. 00:38:57 Skalický Jan 1981 Láz 58 20. 125
52. 00:39:06 Jilg Petr 1986 CAMINO 56 21. 122
53. 00:39:25 Cocot Manfrey 1972 RAC Cerhovice 54 21. 122
54. 00:39:33 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 52 22. 119
55. 00:40:13 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 50 22. 119
56. 00:40:41 Charvát Jiří 1978 Kvaň 48 23. 116
57. 00:41:15 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 46 4. 185
58. 00:41:24 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 44 23. 116
59. 00:41:31 Sýkora František 1980 Běžci Slaný 42 24. 113
60. 00:42:38 Kaprhál Jan 1979 Rpety 40 24. 113
61. 00:43:02 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 39 25. 110
62. 00:43:21 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 38 25. 110
63. 00:44:09 Magera Petr 1966 Příbram 37 8. 168
64. 00:44:28 Houžvička Miloš 1978 Příbram 36 26. 108
65. 00:45:05 Dítě Martin 1968 Štěchovice 35 9. 164
66. 00:46:07 K Václav 1975 Beroun 34 27. 106
67. 00:46:55 Novák Michal 1958 Dobříš 33 5. 180
68. 00:46:55 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 32 6. 176
69. 00:47:31 Veselý Michal 1975 CK Záluží 31 28. 104
70. 00:49:52 Strejček Jiří 1983 Rysy 30 26. 108
71. 00:50:32 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 29 7. 172
72. 00:51:50 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 28 8. 168
73. 00:56:28 Leitner Josef 1969 Příbram 27 10. 160
201. 00:19:45 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
202. 00:23:39 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 2. 195
203. 00:30:05 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 3. 190
204. 00:33:28 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 4. 185
205. 00:41:57 Sedlák Boris 1949 AVC Praha 0 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: Od Miroslava Vondry, Elena Truhlářová

Celkové a děti, časy_kol

Ztráty a nálezy - na místě nalezeno: fialová dětská vesta LUPILU vel 106?, černé dámské elasťáky ASICS.
Prosíme vrátit startovní číslo 67 od pana Jaroslava Krutílka z Příbrami, možnost předání v Příbrami.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: