Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (18)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.4.2019 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:20 Procházková Regina 1986 Spartak Praha 4 200 1. 200
2. 00:39:02 Rusínová Zuzana 1983 Complus 195 1. 200
3. 00:40:13 Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 190 2. 195
4. 00:42:20 Povalová Eva 1984 185 2. 195
5. 00:42:28 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:42:38 Rottová Kateřina 1976 176 3. 190
7. 00:43:54 Hájková Eliška 1982 AC Čimelice 172 4. 185
8. 00:44:32 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 168 5. 180
9. 00:45:29 Šedivá Lenka 1993 164 3. 190
10. 00:45:36 Šnáblová Jana 1984 BKČS 160 6. 176
11. 00:45:44 Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny 156 4. 185
12. 00:45:51 Šatavová Lenka 1979 Atletika Písek 152 7. 172
13. 00:46:28 Turková Kamila 1988 Trénování běhu 148 5. 180
14. 00:46:32 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 144 1. 200
15. 00:46:33 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 140 2. 195
16. 00:46:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 137 3. 190
17. 00:47:07 Filková Nikola 1990 134 6. 176
18. 00:47:16 Borecká Alena 1957 Nyřany 131 1. 200
19. 00:47:19 Křížová Aneta 1989 128 7. 172
20. 00:47:37 Fibichová Valerie 1973 125 4. 185
21. 00:47:52 Kafková Lucie 1982 Zdice 122 8. 168
22. 00:48:16 Gregorová Daniela 1974 Komárov 119 5. 180
23. 00:48:18 Rajchlová Denisa 1993 BK Louny 116 8. 168
24. 00:49:27 Melichar Lenka 1975 113 9. 164
25. 00:49:42 Maříková Veronika 1984 žádný klub 110 10. 160
26. 00:50:09 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 108 11. 156
27. 00:50:23 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 106 6. 176
28. 00:50:30 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 104 12. 152
29. 00:50:40 Vlčková Tereza 1995 Povrlské běhny 102 9. 164
30. 00:50:44 Štilcová Michaela 1981 100 13. 148
31. 00:50:55 Nováková Marie 1982 98 14. 144
32. 00:51:10 Žáčková Kristýna 1980 BogMor Praha 96 15. 140
33. 00:51:19 Stibalová Petra 1976 Broumy 94 16. 137
34. 00:51:27 Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK 92 10. 160
35. 00:51:27 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 90 7. 172
36. 00:51:32 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 88 8. 168
37. 00:52:26 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 86 2. 195
38. 00:52:28 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 84 17. 134
39. 00:52:28 Hartmanová Stanislava 1958 --- 82 2. 195
40. 00:52:31 Letová Kristýna 2001 80 3. 190
41. 00:52:32 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 78 18. 131
42. 00:52:33 Bierhanzlová Dagmar 1976 76 19. 128
44. 00:52:51 Drncová Kateřina 1991 72 11. 156
45. 00:53:05 Hrzalová Dana 1988 SDH Volenice 70 12. 152
47. 00:53:39 Pabousková Jana 1995 66 13. 148
48. 00:54:16 Hudečková Zuzana 1986 RSáci 64 14. 144
49. 00:54:31 Hrubá Veronika 1998 62 15. 140
50. 00:55:53 Poláková Petra 1979 Beroun 60 20. 125
51. 00:56:23 Svobodová Dana 1952 Příbram 58 1. 200
53. 00:56:33 Benešová Alžběta 1983 Příbram 54 21. 122
54. 00:56:37 Mackeová Miroslava 1991 RSáci 52 17. 134
55. 00:57:16 Krůtová Marcela 1971 Lhota 50 9. 164
56. 00:57:33 Nováková Lenka 1975 48 22. 119
57. 00:57:52 Korecká Blanka 1974 46 10. 160
58. 00:58:14 Šafránková Martina 1976 Březnice 44 23. 116
59. 00:58:27 Megyeri Marion 1983 42 24. 113
60. 00:58:32 Sedláčková Denisa 1977 40 25. 110
61. 00:59:01 Břindová Ivana 1964 Praha 13 39 3. 190
62. 00:59:22 Kšánová Štěpánka 1994 38 18. 131
63. 00:59:44 Hrubá Monika 1969 37 11. 156
64. 01:00:30 Vilikovská Kateřina 1978 36 26. 108
65. 01:02:33 Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu 35 27. 106
66. 01:03:03 Nová Ivana 1964 1. BTO 34 4. 185
67. 01:03:15 Češková Iva 1964 33 5. 180
68. 01:03:29 Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem 32 19. 128
69. 01:03:30 Němečková Petra 1987 31 20. 125
70. 01:03:48 Bozděchová Veronika 1986 30 21. 122
71. 01:04:50 Vostracká Adéla 1990 29 22. 119
71. 01:05:38 Kohutova Tereza 1989 29 22. 119
72. 01:07:36 Bartošová Milada 1953 Příbram 28 2. 195
73. 01:08:43 Váchová Stanislava 1977 27 28. 104
74. 01:09:13 Hesounová Lucie 1986 26 23. 116
75. 01:16:08 Boušková Zuzana 1989 příbram 25 24. 113

Soubory k závodu od pořadatelů:

318 běžců v Březnici, vítězí mladíci

Roman Budil mladší z Písku, závodící za AC Ústí nad Labem, obhájil loňské vítězství v čase 32:04 systémem start-cíl. Na druhém místě o skoro celou minutu zpět doběhl juniorský reprezentant v triatlonu Tomáš Zikmund a třetí překvapení nadějný Jan Skalička z příbramského Triklubu, který až v závěru porazil i místní legendu Milana Hochmuta. V ženách dominovala Regína Procházková ze Spartaku Praha 4 v čase 38:20.

Oproti loňsku bylo krásně slunečno, ale chyběla silná podpora větru do zad, letošní časy tak budou nejspíše o něco horší.

Výsledky

Fotky: Z vyhlášení

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: