Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.4.2019 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:13 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:37:05 Buchtova Tereza 1986 195 2. 195
3. 00:37:20 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 190 1. 200
4. 00:38:31 Povalová Eva 1984 185 1. 200
5. 00:39:09 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 2. 195
6. 00:39:19 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 176 2. 195
7. 00:40:59 Nováková Monika 1989 172 3. 190
8. 00:41:07 Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 168 3. 190
9. 00:42:03 Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 164 4. 185
10. 00:42:57 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 160 5. 180
11. 00:43:21 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 156 6. 176
12. 00:44:05 Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš 152 7. 172
13. 00:44:22 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 148 8. 168
14. 00:44:47 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 144 3. 190
15. 00:45:11 Svobodová Iveta 1995 Bratřínov 140 4. 185
16. 00:45:16 Stibalová Petra 1976 brouky 137 9. 164
17. 00:45:38 Řezníčková Lenka 1980 134 10. 160
18. 00:45:53 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 4. 185
19. 00:46:44 Vlčková Petra 1970 128 5. 180
20. 00:46:47 Svobodová Anna 1993 125 5. 180
21. 00:46:52 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 122 11. 156
22. 00:46:59 Švagrová Krystýna 2000 Dobříš 119 1. 200
23. 00:47:16 Slámová Martina 1976 116 12. 152
24. 00:47:38 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 1. 200
25. 00:48:37 Koutová Malvína 1979 110 13. 148
26. 00:49:35 Treybalová Zuzka 1968 -- 108 6. 176
27. 00:49:46 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 106 6. 176
28. 00:50:08 Svobodová Kateřina 1993 104 7. 172
29. 00:50:12 Tuláčková Anna 1987 102 8. 168
30. 00:50:26 Kšánová Štěpánka 1994 100 9. 164
31. 00:50:26 Korbová Jana 1985 Novovesák 98 10. 160
32. 00:51:05 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 96 7. 172
33. 00:51:23 Sulková Renata 1983 94 14. 144
34. 00:51:27 Kopalová Dominika 1996 Dobříš 92 11. 156
35. 00:51:36 Rytířová Zlata 1987 Adam 90 12. 152
36. 00:52:09 Hořejšová Hana 1960 Příbram 88 2. 195
37. 00:52:16 Nováková Lenka 1975 86 15. 140
38. 00:52:32 Krejčíková Jana 1982 84 16. 137
39. 00:52:48 Palková Dagmar 1981 Hejvy's Intimmate Team 82 17. 134
40. 00:53:17 Magazu Radka 1978 OK Dobříš 80 18. 131
41. 00:54:03 Netvichová Klára 1999 78 13. 148
42. 00:54:43 Macková Eva 1965 76 8. 168
43. 00:55:06 Vobrubová Veronika 1996 74 14. 144
44. 00:55:12 Žižková Markéta 1973 OK Dobříš 72 9. 164
45. 00:57:47 Bartošová Milada 1953 Příbram 70 1. 200
46. 01:03:40 Kolouchová Mirka 1969 68 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: