Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (54)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.4.2019 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:28 Václavík Jiří 1986 SK Babice 200 1. 200
2. 00:31:37 Kadeřábek Michal 1993 Řevnice 195 2. 195
3. 00:31:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 190 3. 190
4. 00:31:59 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:32:07 Šemotl Robin 1992 AC Mariánské Lázně 180 4. 185
6. 00:32:25 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:32:36 Kunc Vojtěch 1998 GYMKC.local 172 6. 176
8. 00:32:38 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 168 7. 172
9. 00:33:21 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 164 8. 168
10. 00:33:33 Černý Adam 1989 Horolezci Dobříš 160 9. 164
11. 00:33:49 Matoušek Václav 1986 156 10. 160
12. 00:33:59 Doležel Jan 1983 Dobříš 152 11. 156
13. 00:34:12 Tajšl Adam 2000 BDS Academy 148 1. 200
14. 00:34:26 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 1. 200
15. 00:34:31 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 140 2. 195
16. 00:34:39 Bezecný Robert 1977 Dobříš 137 3. 190
17. 00:34:42 Zeman Václav 1984 Bell 134 12. 152
18. 00:34:51 Švarcbach Jan 1970 Půlpáni Kladno 131 4. 185
19. 00:35:05 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 128 13. 148
20. 00:35:08 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 125 5. 180
21. 00:35:08 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 6. 176
22. 00:35:52 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 119 7. 172
23. 00:37:06 Rejsek Filip 1984 MX Paradise 116 14. 144
24. 00:37:09 Provazník Jan 1979 Bohutín 113 8. 168
25. 00:37:28 Vitásek Josef 1958 Buková 110 1. 200
26. 00:37:35 Uldrych Dušan 1978 108 9. 164
27. 00:37:38 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 106 2. 195
28. 00:37:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 2. 195
29. 00:38:09 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 102 10. 160
30. 00:38:19 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 100 11. 156
31. 00:38:37 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 98 3. 190
32. 00:39:01 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 96 12. 152
33. 00:39:35 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 94 4. 185
34. 00:39:38 Krátký Josef 1980 Dobříš 92 15. 140
35. 00:40:01 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 90 5. 180
36. 00:40:05 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 88 13. 148
37. 00:40:09 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 86 14. 144
38. 00:40:13 Sarnovský Ladislav 1979 VK Blesk 84 15. 140
39. 00:40:18 Koula Petr 1983 Žvahov 82 16. 137
40. 00:40:21 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 80 17. 134
41. 00:40:26 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 3. 190
42. 00:40:42 Hruška Jan 1970 OK Dobříš 76 16. 137
43. 00:40:47 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 74 18. 131
44. 00:41:00 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 72 19. 128
45. 00:41:03 Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 70 6. 176
46. 00:41:10 Bařina Michal 1992 68 20. 125
47. 00:41:12 Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 66 21. 122
48. 00:41:12 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 64 17. 134
49. 00:41:14 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 62 18. 131
50. 00:41:23 Tománek Jiří 1981 dobris.net 60 22. 119
51. 00:41:24 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 58 19. 128
52. 00:41:49 Redlich Roman 1965 San Piego 56 7. 172
53. 00:42:01 Červenka Daniel 1975 Ženci 54 20. 125
54. 00:42:02 Kosek Vladimír 1976 Chalupáři Stránka 52 21. 122
56. 00:42:12 Kopřiva Petra 1979 48 23. 116
57. 00:42:46 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 46 4. 185
58. 00:42:57 Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 44 23. 116
59. 00:43:06 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 42 8. 168
60. 00:43:14 Jilg Petr 1986 CAMINO 40 24. 113
61. 00:43:17 Psotivanský Adam 1993 39 25. 110
62. 00:43:21 Štěpánek Mirko 1972 38 24. 113
63. 00:43:48 Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 37 26. 108
64. 00:44:05 Vospěl Miroslav 1977 - 36 25. 110
65. 00:44:18 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 35 26. 108
66. 00:44:36 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 34 27. 106
67. 00:44:38 Bauer Horst 1975 33 27. 106
68. 00:44:45 Redlich Tomáš 1988 San Piego 32 28. 104
69. 00:45:01 Brůna Ondřej 2000 31 2. 195
70. 00:45:07 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 30 5. 180
71. 00:45:13 Vlnas Radek 1970 -- 29 28. 104
72. 00:45:46 Nentvich Lubomír 1958 OK Dobříš 28 6. 176
73. 00:47:06 Hončík Martin 1972 NeKlub 27 29. 102
74. 00:47:22 Kulík Ondřej 1987 Zahořany 26 29. 102
75. 00:47:57 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 25 7. 172
76. 00:48:17 Havlíček Jan 1973 Medicinman 24 30. 100
77. 00:49:34 Panuška Přemysl 1957 VK Blesk 23 8. 168
78. 00:49:44 Diallo Alpha 1983 zadny 22 30. 100
79. 00:50:54 Novák Michal 1958 Dobříš 21 9. 164
80. 00:51:15 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 20 31. 98
81. 00:52:08 Bureš Michal 1987 19 31. 98
82. 00:52:09 Vavříček Martin 1981 42FS 18 32. 96
83. 00:53:56 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 17 10. 160
84. 01:02:38 Leitner Josef 1969 Příbram 16 9. 164
85. 01:03:40 Vosáhlo Roman 1973 15 32. 96

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: