Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.6.2020 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:15 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:27:38 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 195 1. 200
3. 00:28:06 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:30:21 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:30:29 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 180 2. 195
6. 00:30:33 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 176 3. 190
7. 00:31:08 Sýkorová Petra 1976 Praha 172 4. 185
8. 00:31:12 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 168 2. 195
9. 00:31:22 Koňaříková Zdeňka 1976 164 5. 180
10. 00:31:42 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 6. 176
11. 00:31:43 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 156 7. 172
12. 00:31:44 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 152 3. 190
13. 00:31:44 Bauerová Markéta 1980 Chlum 148 8. 168
14. 00:31:45 Matějková Petra 1993 Komárov 144 3. 190
15. 00:32:02 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 140 4. 185
16. 00:32:39 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 137 4. 185
17. 00:32:43 Mališová Karla 1960 USK Praha 134 1. 200
18. 00:32:46 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 5. 180
19. 00:32:56 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 128 5. 180
20. 00:33:01 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 125 9. 164
21. 00:33:11 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 122 10. 160
22. 00:33:48 Stibalová Petra 1976 Broumy 119 11. 156
23. 00:34:04 Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu 116 12. 152
24. 00:34:09 Charvátová Věra 1978 Kvaň 113 13. 148
25. 00:34:34 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 110 6. 176
26. 00:34:38 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 108 14. 144
27. 00:34:59 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 106 6. 176
28. 00:35:02 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 104 15. 140
29. 00:36:00 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 102 7. 172
30. 00:37:04 Kácová Iveta 1977 RAC Cerhovice 100 16. 137
31. 00:37:05 Hartmanová Stanislava 1958 --- 98 2. 195
32. 00:37:09 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 96 17. 134
33. 00:37:38 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:37:52 Cheníčková Petra 1979 Příbram 92 18. 131
35. 00:37:59 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 90 19. 128
36. 00:38:12 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 88 20. 125
37. 00:38:16 Klusová Hana 1993 Šneci v běhu 86 7. 172
38. 00:39:02 Vacková Lucie 1980 RSáci Příbram 84 21. 122
39. 00:40:25 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 82 3. 190
40. 00:42:18 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 80 8. 168
41. 00:42:27 Roubíčková Lucie 1993 Beroun 78 8. 168
42. 00:43:04 Horká Helena 1988 76 9. 164
43. 00:44:04 Mašková Lucie 1998 Hraštice 74 10. 160
44. 00:45:33 Mašková Monika 1977 Dobříš 72 22. 119
45. 00:46:16 Trefná Lucie 1991 Příbram 70 11. 156
46. 00:46:16 Prášková Kateřina 1992 Králův Dvůr 68 12. 152
47. 00:46:57 Bartošová Milada 1953 Příbram 66 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, časy kol, Hlavní závod: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: