Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Propozice
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (6)
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.6.2020 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:28 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2. 00:23:29 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 195 1. 200
3. 00:23:30 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 190 1. 200
4. 00:23:41 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:23:53 Hostička Jan 1979 Příbram 180 3. 190
6. 00:24:12 Širanec Peter 1981 Koněprusy 176 2. 195
7. 00:25:00 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 172 1. 200
8. 00:25:02 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 3. 190
9. 00:25:17 Pergler Lukáš 1992 Komárov 164 4. 185
10. 00:25:36 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 160 5. 180
11. 00:26:08 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 4. 185
12. 00:26:11 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 152 5. 180
13. 00:26:18 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 148 2. 195
14. 00:26:42 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 6. 176
15. 00:26:57 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 140 3. 190
16. 00:27:18 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 137 6. 176
17. 00:27:33 Peták Jakub 1989 Holšiny 134 7. 172
18. 00:27:38 Fábera Martin 1976 Chaloupky 131 7. 172
19. 00:27:39 Zadražil Michal 1979 Hořovice 128 8. 168
20. 00:27:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 125 4. 185
21. 00:27:45 Zemek Michal 1977 Příbram 122 9. 164
22. 00:27:50 Perlík Dominik 1997 Příbram 119 8. 168
23. 00:28:05 Vitásek Josef 1958 Buková 116 1. 200
24. 00:28:17 Kacíř Jan 1985 ENERGON 113 9. 164
25. 00:28:20 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 110 10. 160
26. 00:28:25 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 108 11. 156
27. 00:28:27 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 106 5. 180
28. 00:28:58 Flachs Michal 1987 Podlesí 104 10. 160
29. 00:29:14 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 102 2. 195
30. 00:29:19 Šiman Eduard 1965 Praha 10 100 6. 176
31. 00:29:31 Zaremba Jan 1981 98 11. 156
32. 00:29:41 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 96 12. 152
33. 00:30:02 Hejl Libor 1982 Hostomice 94 12. 152
34. 00:30:18 Král Václav 1983 Plzeň 92 13. 148
35. 00:30:20 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 90 13. 148
36. 00:30:26 Veselý Martin 1984 88 14. 144
37. 00:30:33 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 86 15. 140
38. 00:31:14 Marek Václav 1956 Sherpa 84 3. 190
39. 00:31:28 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 4. 185
40. 00:31:29 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 80 7. 172
41. 00:31:38 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 78 14. 144
42. 00:31:48 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 76 16. 137
43. 00:31:50 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 74 15. 140
44. 00:32:41 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 72 8. 168
45. 00:33:04 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 5. 180
46. 00:33:07 Bauer Martin 1977 Chlustina 68 16. 137
47. 00:33:18 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 66 6. 176
48. 00:33:26 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 64 9. 164
49. 00:33:30 Vávra Jan 1976 62 17. 134
50. 00:33:36 Filip Karel 1955 MK Kladno 60 7. 172
51. 00:33:53 Dítě Martin 1968 Štěchovice 58 10. 160
52. 00:34:01 Magera Petr 1966 Příbram 56 11. 156
53. 00:34:10 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 54 2. 195
54. 00:34:28 Strejček Jiří 1983 Rysy 52 17. 134
55. 00:34:48 Lašut Aleš 1999 Zbůch 50 18. 131
56. 00:34:53 Svoboda Jan 1943 Příbram 48 1. 200
57. 00:35:51 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 46 12. 152
58. 00:36:05 Houžvička Miloš 1978 Příbram 44 18. 131
59. 00:36:50 Bureš Michal 1987 42 19. 128
60. 00:38:27 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 40 19. 128
61. 00:39:39 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 39 13. 148
62. 00:39:53 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 38 20. 125
63. 00:43:04 Procházka Martin 1997 Jince 37 21. 122
64. 00:44:20 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 36 2. 195
65. 00:48:06 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 35 20. 125
66. 01:05:04 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 34 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, časy kol, Hlavní závod: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: