Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.6.2020 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:28 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2. 00:23:29 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 195 1. 200
3. 00:23:30 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 190 1. 200
4. 00:23:41 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:23:53 Hostička Jan 1979 Příbram 180 3. 190
6. 00:24:12 Širanec Peter 1981 Koněprusy 176 2. 195
7. 00:25:00 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 172 1. 200
8. 00:25:02 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 3. 190
9. 00:25:17 Pergler Lukáš 1992 Komárov 164 4. 185
10. 00:25:36 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 160 5. 180
11. 00:26:08 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 4. 185
12. 00:26:11 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 152 5. 180
13. 00:26:18 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 148 2. 195
14. 00:26:42 Charvát Jan 1998 Zaječov 144 6. 176
15. 00:26:57 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 140 3. 190
16. 00:27:18 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 137 6. 176
17. 00:27:33 Peták Jakub 1989 Holšiny 134 7. 172
18. 00:27:38 Fábera Martin 1976 Chaloupky 131 7. 172
19. 00:27:39 Zadražil Michal 1979 Hořovice 128 8. 168
20. 00:27:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 125 4. 185
21. 00:27:45 Zemek Michal 1977 Příbram 122 9. 164
22. 00:27:50 Perlík Dominik 1997 Příbram 119 8. 168
23. 00:28:05 Vitásek Josef 1958 Buková 116 1. 200
24. 00:28:17 Kacíř Jan 1985 ENERGON 113 9. 164
25. 00:28:20 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 110 10. 160
26. 00:28:25 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 108 11. 156
27. 00:28:27 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 106 5. 180
28. 00:28:58 Flachs Michal 1987 Podlesí 104 10. 160
29. 00:29:14 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 102 2. 195
30. 00:29:19 Šiman Eduard 1965 Praha 10 100 6. 176
31. 00:29:31 Zaremba Jan 1981 98 11. 156
32. 00:29:41 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 96 12. 152
33. 00:30:02 Hejl Libor 1982 Hostomice 94 12. 152
34. 00:30:18 Král Václav 1983 Plzeň 92 13. 148
35. 00:30:20 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 90 13. 148
36. 00:30:26 Veselý Martin 1984 88 14. 144
37. 00:30:33 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 86 15. 140
38. 00:31:14 Marek Václav 1956 Sherpa 84 3. 190
39. 00:31:28 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 4. 185
40. 00:31:29 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 80 7. 172
41. 00:31:38 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 78 14. 144
42. 00:31:48 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 76 16. 137
43. 00:31:50 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 74 15. 140
44. 00:32:41 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 72 8. 168
45. 00:33:04 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 5. 180
46. 00:33:07 Bauer Martin 1977 Chlustina 68 16. 137
47. 00:33:18 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 66 6. 176
48. 00:33:26 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 64 9. 164
49. 00:33:30 Vávra Jan 1976 62 17. 134
50. 00:33:36 Filip Karel 1955 MK Kladno 60 7. 172
51. 00:33:53 Dítě Martin 1968 Štěchovice 58 10. 160
52. 00:34:01 Magera Petr 1966 Příbram 56 11. 156
53. 00:34:10 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 54 2. 195
54. 00:34:28 Strejček Jiří 1983 Rysy 52 17. 134
55. 00:34:48 Lašut Aleš 1999 Zbůch 50 18. 131
56. 00:34:53 Svoboda Jan 1943 Příbram 48 1. 200
57. 00:35:51 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 46 12. 152
58. 00:36:05 Houžvička Miloš 1978 Příbram 44 18. 131
59. 00:36:50 Bureš Michal 1987 42 19. 128
60. 00:38:27 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 40 19. 128
61. 00:39:39 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 39 13. 148
62. 00:39:53 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 38 20. 125
63. 00:43:04 Procházka Martin 1997 Jince 37 21. 122
64. 00:44:20 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 36 2. 195
65. 00:48:06 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 35 20. 125
66. 01:05:04 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 34 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, časy kol, Hlavní závod: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: