Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.6.2020 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:36 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:35:24 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 2. 195
3. 00:35:36 Letová Kristýna 2001 190 1. 200
4. 00:35:37 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:35:51 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 180 1. 200
6. 00:38:13 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 176 3. 190
7. 00:38:14 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 172 2. 195
8. 00:38:48 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 00:39:11 Koňaříková Zdeňka 1976 164 4. 185
10. 00:39:54 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 160 4. 185
11. 00:39:56 Matějková Petra 1993 Komárov 156 2. 195
12. 00:39:58 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 152 5. 180
13. 00:40:01 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 148 5. 180
14. 00:40:42 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 144 3. 190
15. 00:41:03 Gregorová Daniela 1974 Komárov 140 6. 176
16. 00:41:14 Stibalová Petra 1976 Broumy 137 6. 176
17. 00:41:41 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 134 7. 172
18. 00:42:17 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 8. 168
19. 00:42:25 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 7. 172
20. 00:42:49 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 125 9. 164
21. 00:42:58 Charvátová Věra 1978 Kvaň 122 8. 168
22. 00:43:08 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 119 10. 160
23. 00:43:39 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 116 9. 164
24. 00:43:50 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 113 4. 185
25. 00:43:58 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 110 10. 160
26. 00:44:38 Růžičková Jana 1969 Černín 108 11. 156
27. 00:44:54 Linková Hana 1972 106 12. 152
28. 00:45:39 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 104 11. 156
29. 00:46:02 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 1. 200
30. 00:46:38 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 100 12. 152
31. 00:46:38 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 98 13. 148
32. 00:46:47 Valtová Jana 1994 Žebrák 96 5. 180
33. 00:47:05 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:47:42 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 92 6. 176
35. 00:47:49 Katinová Marie 1991 Beroun 90 7. 172
36. 00:47:51 Kvackova Adéla 1987 Komárov 88 8. 168
37. 00:48:43 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 86 14. 144
38. 00:48:46 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 84 2. 195
39. 00:48:46 Pertlová Martina 1974 Beroun 82 13. 148
40. 00:50:23 Šornová Věra 1964 MK Ventil Smrčí - Láz 80 3. 190
41. 00:52:02 Jurošková Monika 1974 78 14. 144
42. 00:52:39 Kryštofová Nela 1990 Beroun Jarov 76 9. 164
43. 00:54:04 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 74 15. 140
44. 00:55:43 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 72 4. 185
45. 00:59:04 Bartošová Milada 1953 Příbram 70 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Celkové výsledky, kategorie

Fotky: ze startu od Nikoly Kinclové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: