Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

3.10. Běh města Příbrami dětské závody i štafety Podrobnosti Přihlášení (107)
18.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
7.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2020 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:50 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:31:33 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 2. 195
3. 00:31:57 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 1. 200
4. 00:32:01 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:32:17 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:32:45 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 176 2. 195
7. 00:33:11 tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav 172 3. 190
8. 00:33:30 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 168 4. 185
9. 00:33:42 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 164 1. 200
10. 00:34:07 Třísková Katarina 1971 Praha 6 160 2. 195
11. 00:34:09 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 156 4. 185
12. 00:34:11 Koňaříková Zdeňka 1976 152 5. 180
13. 00:34:12 Macháčová Lucie 1987 Tuchlovice 148 5. 180
14. 00:34:54 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 144 3. 190
15. 00:35:34 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 140 4. 185
16. 00:35:35 Kohoutová Věra 1967 Trailpoint 137 5. 180
17. 00:35:54 Matějková Petra 1993 Komárov 134 6. 176
18. 00:36:16 Accardo Francesca 1977 AC Laura 131 6. 176
19. 00:36:34 Petriláková Anežka Rozárie 2002 Loko Beroun 128 1. 200
20. 00:37:07 Gregorová Daniela 1974 Komárov 125 6. 176
21. 00:37:10 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 122 7. 172
22. 00:37:10 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 119 8. 168
23. 00:37:18 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 116 7. 172
24. 00:37:33 Jandurová Iva 1985 za sebe 113 9. 164
25. 00:38:16 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 110 7. 172
26. 00:38:38 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 108 8. 168
27. 00:38:47 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 106 10. 160
28. 00:39:25 Stibalová Petra 1976 Broumy 104 11. 156
29. 00:39:34 Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu 102 12. 152
30. 00:40:02 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 100 9. 164
31. 00:40:03 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 98 10. 160
32. 00:40:06 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 96 11. 156
33. 00:40:17 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 94 8. 168
34. 00:40:20 Hartmanová Stanislava 1958 --- 92 2. 195
35. 00:40:57 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 90 3. 190
36. 00:41:00 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 88 9. 164
37. 00:41:10 Likusmá Dagmar 1970 Bojov 86 12. 152
38. 00:41:15 Veselá Iva 1975 Sokol Senohraby 84 13. 148
39. 00:41:41 Setínková Zuzana 1957 DKP 82 4. 185
40. 00:43:01 Gololobovová Blanka 1973 AVC 80 14. 144
41. 00:43:22 Dvořáková Petra 1974 Atlet Šestajovice 78 15. 140
42. 00:43:26 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 76 13. 148
43. 00:43:36 Friebelová Eva 1962 TJ Maratonstav Úpice 74 5. 180
44. 00:43:46 Svobodová Dana 1952 Příbram 72 1. 200
45. 00:43:56 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 70 16. 137
46. 00:44:16 Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby 68 14. 144
47. 00:45:03 Šarochová Klára 1985 Svárov 66 15. 140
48. 00:45:05 Klusová Hana 1993 Šneci v běhu 64 10. 160
49. 00:46:18 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 62 6. 176
50. 00:46:21 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 60 7. 172
51. 00:46:29 Fábryová Ivana 1994 58 11. 156
52. 00:46:35 Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince 56 16. 137
53. 00:47:13 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 54 12. 152
54. 00:47:29 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 52 17. 134
55. 00:47:42 Kümnelová Šárka 1976 Atlet Šestajovice 50 18. 131
56. 00:49:06 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 48 17. 134
57. 00:49:38 Sušická Kateřina 1979 ZŠ a MŠ Nové strašecí 46 19. 128
58. 00:49:49 Mašková Lucie 1998 Hraštice 44 13. 148
59. 00:49:58 Koucká Kateřina 1987 42 14. 144
60. 00:50:01 Lebedová Alena 1982 Kutná Hora 40 20. 125
61. 00:50:41 Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobik Dancers Kladno 39 15. 140
62. 00:50:59 Mašková Monika 1977 Dobříš 38 21. 122
63. 00:54:09 Bartošová Milada 1953 Příbram 37 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

6.7. běh na Plešivec - brdský Olymp

Po dlouhé době deštivý Plešivec, ale vítěz tradiční, Petr Pechek. Naopak zcela slunečný cyklozávod opanoval Milan Hochmut

Výsledkové listiny: děti, dle kategorie, celkově, cyklozávod, duatlon do vrchu

Fotky: od Nikoly Kinclové, od Věry Zvoníčkové

Záznam doběhu v cíli

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: