Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.8.2020 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:08 Stýblová Bára 1999 LOKO Beroun 200 1. 200
2. 00:41:08 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:42:53 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 190 2. 195
4. 00:43:11 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:43:35 Povalová Eva 1984 180 2. 195
6. 00:44:08 Sýkorová Petra 1976 Praha 176 3. 190
7. 00:44:50 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 172 2. 195
8. 00:44:54 Koňaříková Zdeňka 1976 168 4. 185
9. 00:45:16 Morávková Linda 1975 Vokovické rychlonožky 164 3. 190
10. 00:45:24 Trojková Darina 1985 Praha 8 160 5. 180
11. 00:45:30 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 4. 185
12. 00:45:44 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 6. 176
13. 00:45:51 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 148 5. 180
14. 00:46:00 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 144 7. 172
15. 00:46:53 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 140 3. 190
16. 00:46:59 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 137 8. 168
17. 00:47:21 Stibalová Petra 1976 Broumy 134 9. 164
18. 00:47:37 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 131 6. 176
19. 00:48:01 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 10. 160
20. 00:48:04 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 125 7. 172
21. 00:48:21 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 122 8. 168
22. 00:49:06 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 4. 185
23. 00:49:14 Matějková Petra 1993 Komárov 116 5. 180
24. 00:49:48 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 1. 200
25. 00:49:48 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 110 9. 164
26. 00:50:19 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 108 6. 176
27. 00:50:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 10. 160
28. 00:50:42 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 104 7. 172
29. 00:51:35 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 102 11. 156
30. 00:51:43 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 100 11. 156
31. 00:52:26 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 98 12. 152
32. 00:52:36 Krpatova Jana 1990 Karlštejn 96 8. 168
33. 00:52:52 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 94 13. 148
34. 00:53:15 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 92 14. 144
35. 00:53:29 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 90 15. 140
36. 00:54:06 Kárová Iveta 1977 Maratonci 88 16. 137
37. 00:54:11 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 86 12. 152
38. 00:54:21 Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun 84 9. 164
39. 00:54:23 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 82 13. 148
40. 00:54:39 Machalická Lubica 1955 Sky4run 80 1. 200
41. 00:55:47 Svobodová Dana 1952 Příbram 78 2. 195
42. 00:56:34 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 76 17. 134
43. 00:58:16 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 74 2. 195
44. 00:59:45 Krejčí gabrielová Jana 1972 72 14. 144
45. 01:00:30 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 70 3. 190
46. 01:02:29 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 68 4. 185
47. 01:03:40 Mašková Lucie 1998 Hraštice 66 10. 160
48. 01:03:43 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 64 15. 140
49. 01:08:28 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Karlštejnská Devítka pro Báru Stýblovou a Michala Vokrouhlíka

Výsledky: Celkové a děti, Kategorie, Kontrolní záznam doběhu

Fotky: z trasy, vyhlášení, Dětské závody, Hlavní závod z cíle, od Petra Butzkeho z vyhlášení dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: