Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.8.2020 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:08 Stýblová Bára 1999 LOKO Beroun 200 1. 200
2. 00:41:08 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:42:53 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 190 2. 195
4. 00:43:11 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:43:35 Povalová Eva 1984 180 2. 195
6. 00:44:08 Sýkorová Petra 1976 Praha 176 3. 190
7. 00:44:50 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 172 2. 195
8. 00:44:54 Koňaříková Zdeňka 1976 168 4. 185
9. 00:45:16 Morávková Linda 1975 Vokovické rychlonožky 164 3. 190
10. 00:45:24 Trojková Darina 1985 Praha 8 160 5. 180
11. 00:45:30 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 4. 185
12. 00:45:44 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 6. 176
13. 00:45:51 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 148 5. 180
14. 00:46:00 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 144 7. 172
15. 00:46:53 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 140 3. 190
16. 00:46:59 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 137 8. 168
17. 00:47:21 Stibalová Petra 1976 Broumy 134 9. 164
18. 00:47:37 Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň 131 6. 176
19. 00:48:01 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 10. 160
20. 00:48:04 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 125 7. 172
21. 00:48:21 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 122 8. 168
22. 00:49:06 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 4. 185
23. 00:49:14 Matějková Petra 1993 Komárov 116 5. 180
24. 00:49:48 Hartmanová Stanislava 1958 --- 113 1. 200
25. 00:49:48 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 110 9. 164
26. 00:50:19 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 108 6. 176
27. 00:50:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 10. 160
28. 00:50:42 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 104 7. 172
29. 00:51:35 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 102 11. 156
30. 00:51:43 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 100 11. 156
31. 00:52:26 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 98 12. 152
32. 00:52:36 Krpatova Jana 1990 Karlštejn 96 8. 168
33. 00:52:52 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 94 13. 148
34. 00:53:15 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 92 14. 144
35. 00:53:29 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 90 15. 140
36. 00:54:06 Kárová Iveta 1977 Maratonci 88 16. 137
37. 00:54:11 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 86 12. 152
38. 00:54:21 Němečková Lucie 1987 ČBK/Beroun 84 9. 164
39. 00:54:23 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 82 13. 148
40. 00:54:39 Machalická Lubica 1955 Sky4run 80 1. 200
41. 00:55:47 Svobodová Dana 1952 Příbram 78 2. 195
42. 00:56:34 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 76 17. 134
43. 00:58:16 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 74 2. 195
44. 00:59:45 Krejčí gabrielová Jana 1972 72 14. 144
45. 01:00:30 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 70 3. 190
46. 01:02:29 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 68 4. 185
47. 01:03:40 Mašková Lucie 1998 Hraštice 66 10. 160
48. 01:03:43 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 64 15. 140
49. 01:08:28 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Karlštejnská Devítka pro Báru Stýblovou a Michala Vokrouhlíka

Výsledky: Celkové a děti, Kategorie, Kontrolní záznam doběhu

Fotky: z trasy, vyhlášení, Dětské závody, Hlavní závod z cíle, od Petra Butzkeho z vyhlášení dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: