Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.8.2020 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:49 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 200 1. 200
2. 00:33:25 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 195 2. 195
3. 00:34:04 Širanec Peter 1981 Koněprusy 190 3. 190
4. 00:34:11 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 185 1. 200
5. 00:34:34 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 2. 195
6. 00:34:37 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 4. 185
7. 00:34:52 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 172 1. 200
8. 00:34:54 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 168 5. 180
9. 00:34:54 Polák Marek 1987 HCT Atlet 164 6. 176
10. 00:35:14 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 7. 172
11. 00:35:50 Borovsky Jindrich 1982 Hradcany 156 8. 168
12. 00:36:02 Škrlant Martin 1979 Žebrák 152 3. 190
13. 00:36:23 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 148 9. 164
14. 00:37:01 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 144 4. 185
15. 00:37:03 Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice 140 5. 180
16. 00:37:48 Šimek Pavel 1971 Praha 137 6. 176
17. 00:38:53 Pospíšil Vítek 1968 SK Praga 134 2. 195
18. 00:39:09 Raboch Ivan 1966 Žebrák 131 3. 190
19. 00:39:14 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 128 10. 160
20. 00:39:17 Charvát Jan 1998 Zaječov 125 11. 156
21. 00:39:57 Vrabec Jiří 1961 Plzeň 122 4. 185
22. 00:40:14 Sklenář Jan 1976 Řevnice 119 7. 172
23. 00:40:15 Zadražil Michal 1979 Hořovice 116 8. 168
24. 00:40:34 Vitásek Josef 1958 Buková 113 1. 200
25. 00:41:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 110 12. 152
26. 00:41:18 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 108 9. 164
27. 00:41:32 Hrubý Richard 1986 Zdice 106 13. 148
28. 00:41:35 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 5. 180
29. 00:41:51 Jilg Petr 1986 CAMINO 102 14. 144
30. 00:42:14 Dvořák Pavel 1977 Beroun 100 10. 160
31. 00:42:20 Hertl Tomáš 1990 98 15. 140
32. 00:42:32 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 96 11. 156
33. 00:42:39 Jung Václav 1977 Beroun 94 12. 152
34. 00:42:46 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 92 13. 148
35. 00:43:22 Zaremba Jan 1981 90 16. 137
36. 00:43:22 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 88 14. 144
37. 00:43:46 Alexy Marlin 1974 Sokol Dobřichovice 86 15. 140
38. 00:43:53 Gaudl Lukáš 1989 SK Hasici Praha 84 17. 134
39. 00:43:59 Ludvík Tomáš 1999 Beroun 82 18. 131
40. 00:44:08 Marek Václav 1956 Sherpa 80 2. 195
41. 00:44:39 Novák Jan 1983 Praha 78 19. 128
42. 00:44:47 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 76 6. 176
43. 00:44:56 Velehradský Petr 1959 Nučice 74 3. 190
44. 00:45:11 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 72 16. 137
45. 00:45:53 Ludvík David 2002 Lokomotiva Beroun 70 1. 200
46. 00:46:19 Kašpar Michal 1990 Černín 68 20. 125
47. 00:46:24 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 66 2. 195
48. 00:46:57 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 64 17. 134
49. 00:46:58 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 62 7. 172
50. 00:47:26 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 60 18. 131
51. 00:47:33 Bauer Martin 1977 Chlustina 58 19. 128
52. 00:48:31 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 56 8. 168
53. 00:48:33 Krtek Martin 1990 Tetín 54 21. 122
54. 00:48:44 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 52 9. 164
55. 00:48:53 Plechšmíd Marek 1974 Hostivice 50 20. 125
56. 00:48:54 Hons Pavel 1980 48 21. 122
57. 00:49:05 Crha Vladan 1972 TJ Los Gigoalos Praha 46 22. 119
58. 00:49:27 Svoboda Jan 1943 Příbram 44 1. 200
59. 00:49:32 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 42 4. 185
60. 00:50:23 Dítě Martin 1968 Štěchovice 40 10. 160
61. 00:51:37 Peres David 1984 Praha 39 22. 119
62. 00:51:53 Sýkora Miroslav 1977 HC Motor Fans 38 23. 116
63. 00:52:16 Beneš Tomáš 2002 BK Baník Most 37 3. 190
64. 00:52:41 Novák Michal 1958 Dobříš 36 5. 180
65. 00:54:06 Kára Milan 1972 35 24. 113
66. 00:54:07 Kremsa Petr 1978 Plzeň 34 25. 110
67. 00:54:46 Bureš Michal 1987 33 23. 116
68. 00:59:23 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 32 26. 108
69. 00:59:29 Zindulka Robert 2000 Sezimovo Ústí 31 24. 113
70. 00:59:29 Zindulka Lukáš 1976 Beroun 30 27. 106

Soubory k závodu od pořadatelů:

Karlštejnská Devítka pro Báru Stýblovou a Michala Vokrouhlíka

Výsledky: Celkové a děti, Kategorie, Kontrolní záznam doběhu

Fotky: z trasy, vyhlášení, Dětské závody, Hlavní závod z cíle, od Petra Butzkeho z vyhlášení dospělých

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: