Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.9.2020 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:38:09 Šatavová Lenka 1986 200 1. 200
2. 01:40:21 Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team 195 1. 200
3. 01:42:34 Phillips Monika 1981 mumsontherun_cz 190 1. 200
4. 01:43:35 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 2. 195
5. 01:44:17 Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B. 180 2. 195
6. 01:44:21 Amsalem Barbora 1985 176 3. 190
7. 01:46:28 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 172 4. 185
8. 01:47:39 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 3. 190
9. 01:47:45 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 164 5. 180
10. 01:47:56 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 160 2. 195
11. 01:49:53 Teplá Jana 1979 Úvaly 156 6. 176
12. 01:53:14 Slepičková Renáta 1994 -- 152 3. 190
13. 01:54:03 Václavíková Zuzana 1992 Dobříš 148 4. 185
14. 01:54:17 Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team 144 4. 185
15. 01:55:00 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 140 5. 180
16. 01:55:34 Titmanová Michaela 1979 Říčany 137 7. 172
17. 01:55:36 Matějková Petra 1993 Komárov 134 5. 180
18. 01:56:57 Hasnedlová Jaroslava 1984 LLM Kanci 131 8. 168
19. 01:57:22 Daňková Šárka 1980 Dobříš 128 9. 164
20. 01:58:22 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 6. 176
21. 02:01:50 Melnykova Julie 1985 --- 122 10. 160
22. 02:02:39 Žaludková Lucie 1980 Dobříš 119 11. 156
23. 02:02:40 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 116 12. 152
24. 02:03:02 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 113 13. 148
25. 02:03:06 Jandurová Iva 1985 za sebe 110 14. 144
26. 02:03:55 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 108 6. 176
27. 02:05:15 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 106 7. 172
28. 02:05:20 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 104 7. 172
29. 02:07:02 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 102 8. 168
29. 01:44:44 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 102 12. 152
30. 02:07:57 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 100 9. 164
31. 02:10:56 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 98 10. 160
32. 02:11:14 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 96 11. 156
33. 02:15:31 Stará Barbora 1987 Praha 4 94 8. 168
34. 02:16:42 Skalková Natálie 1988 Praha 5 92 9. 164
35. 02:19:34 Kubičková Markéta 1986 Zaječov 90 10. 160
36. 02:22:06 Knotková Monika 1984 Sofa Predators 88 15. 140
37. 02:22:54 Brucknerová Iva 1986 Hamr na Jezeře 86 11. 156
38. 02:29:01 Potůčková Veronika 1972 Krásky v běhu 84 12. 152
39. 02:32:55 Smejkalová Lenka 1980 Hamr na Jezeře 82 16. 137
40. 02:47:29 Starcová Lenka 1986 Mníšek p. B. 80 12. 152
41. 02:58:38 Švecová Lucie 1979 FIT FORMA DOBŘÍŠ 78 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky půlmaratonu Brdman

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: