Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.9.2020 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:20:49 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 200 1. 200
2. 01:22:44 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 195 2. 195
3. 01:24:48 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 190 1. 200
4. 01:26:36 Kala Jiří 1987 CK Příbram Fany Gastro 185 3. 190
5. 01:28:03 Malý Jiří 1977 180 2. 195
6. 01:28:51 Viktora Miloslav 1983 Blovice 176 4. 185
7. 01:29:43 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 172 5. 180
8. 01:31:34 Doležel Jan 1983 Dobříš 168 6. 176
9. 01:32:35 Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 164 1. 200
10. 01:32:49 Hasnedl Dan 1981 LLM Kanci 160 7. 172
11. 01:33:09 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 156 3. 190
12. 01:33:23 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 4. 185
13. 01:34:28 Zeman Václav 1984 Bell 148 8. 168
14. 01:35:15 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 144 5. 180
15. 01:36:29 Chrudina Štěpán 2000 Uničov 140 9. 164
16. 01:37:53 Scheu Harald 1969 LMB 137 2. 195
17. 01:38:23 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 3. 190
18. 01:39:15 Kopecký Libor 1985 Mořina 131 10. 160
19. 01:39:44 Martinek Jiří 1970 Ženci 128 4. 185
20. 01:40:08 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 125 6. 176
21. 01:40:35 Cooper Paul 1980 Praha 122 7. 172
22. 01:41:53 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 119 11. 156
23. 01:42:16 Malý Kamil 1971 Klínec 116 8. 168
24. 01:42:31 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 113 9. 164
25. 01:43:15 Friedrich Michael 1969 Praha 6 110 5. 180
26. 01:44:04 Živný Michal 1963 Stromovka 108 6. 176
27. 01:44:19 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 106 1. 200
28. 01:44:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 104 10. 160
30. 01:45:51 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 100 11. 156
31. 01:46:01 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 98 13. 148
32. 01:46:17 Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna 96 7. 172
33. 01:46:36 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 94 12. 152
34. 01:47:09 Marek Václav 1956 Sherpa 92 2. 195
35. 01:47:10 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 90 13. 148
36. 01:47:28 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 88 14. 144
37. 01:47:36 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 86 8. 168
38. 01:47:43 Michálek Daniel 1972 Nová Ves pod Pleší 84 14. 144
39. 01:48:56 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 82 15. 140
40. 01:49:41 Malý Miloslav 1969 Zbraslav 80 9. 164
41. 01:52:32 Furst Jan 1998 Mníšek p. Brdy 78 15. 140
42. 01:52:33 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 76 10. 160
44. 01:53:26 Šnobl Jiří 1959 Příbram 72 3. 190
45. 01:54:23 Svatý Jakub 1976 Praha 10 70 17. 134
46. 01:54:28 Škopek Michal 1984 Nová Ves pod Pleší 68 16. 137
47. 01:54:51 Muller Jiří 1973 Jince 66 18. 131
48. 01:55:26 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 64 19. 128
49. 01:56:08 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 62 17. 134
50. 01:56:42 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 60 11. 156
51. 01:56:46 Häusler Václav 1963 58 12. 152
52. 01:59:14 Koller Pavel 1970 Bezdědice 56 13. 148
53. 01:59:42 Svátek Lubomír 1958 Praha 54 4. 185
54. 02:02:49 Lachman Jan 1962 neorganizovaný 52 14. 144
55. 02:04:44 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 50 15. 140
56. 02:04:56 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 48 16. 137
57. 02:05:34 Šimůnek Rostislav 1968 Adamov 46 17. 134
58. 02:05:38 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 44 18. 131
59. 02:05:48 Toufar Karel 1978 Dobříš 42 20. 125
60. 02:05:55 Vávra Jan 1976 40 21. 122
62. 02:07:06 Bureš Michal 1987 38 18. 131
63. 02:07:14 Kos Tomáš 1972 Stará Huť 37 23. 116
64. 02:07:21 Picka Jan 1997 gymkc 36 19. 128
65. 02:09:41 Hanzlik Martin 1992 Praha 35 20. 125
66. 02:10:18 Blažek Vladimír 1968 Říčany u Prahy 34 19. 128
67. 02:11:11 Šír Daniel 1989 Kytín 33 21. 122
68. 02:11:17 Matouš Radek 1980 SK Budín 32 24. 113
69. 02:16:41 Skalka Filip 1984 31 22. 119
70. 02:21:22 Kučera Tomáš 1970 Praha 4 30 20. 125
71. 02:23:48 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 29 5. 180
72. 02:26:07 Šteiner Jiří 1986 Sofa Predators 28 23. 116
73. 02:32:48 Bruckner Milan 1983 Hamr na jezeře 27 24. 113
74. 02:37:10 Kubíčka Vít 1982 Zaječov 26 25. 110

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky půlmaratonu Brdman

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: