Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
4.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
12.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.1.2020 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:08 Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB 200 1. 200
2. 00:25:10 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 195 1. 200
3. 00:25:22 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:25:47 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:26:02 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 3. 190
6. 00:26:34 Fátor Jan 1979 Slavia Hradec Králové 176 4. 185
7. 00:26:52 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 3. 190
8. 00:27:16 Kadeřábek Michal 1993 Řevnice 168 4. 185
9. 00:27:26 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 164 5. 180
10. 00:27:28 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 5. 180
11. 00:27:36 Novák Vojta 2002 J+V team 156 1. 200
12. 00:27:46 Jiranek Tomas 1973 Lawi 152 6. 176
13. 00:27:46 Pergler Lukáš 1992 Komárov 148 6. 176
14. 00:28:00 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 144 7. 172
15. 00:28:03 Valášek Jan 1988 Spartak Praha 4 140 8. 168
16. 00:28:08 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 137 7. 172
17. 00:28:14 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 134 8. 168
18. 00:28:18 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 131 1. 200
19. 00:28:22 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 9. 164
20. 00:28:24 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 125 9. 164
21. 00:28:38 Hvižď Leoš 1990 122 10. 160
22. 00:28:54 Barcal Richard 1981 dos amigos 119 11. 156
23. 00:28:56 Urx Radek 1976 116 10. 160
24. 00:29:03 Rataj Pavel 1969 Rokycany 113 2. 195
25. 00:29:14 Peták Jakub 1989 Holšiny 110 12. 152
26. 00:29:19 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 108 13. 148
27. 00:29:28 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 106 3. 190
28. 00:29:38 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 104 4. 185
29. 00:29:59 Majer Jan 1986 Vráž 102 14. 144
30. 00:30:12 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 100 15. 140
31. 00:30:14 Turek Jiří 1962 Chaloupky 98 5. 180
32. 00:30:23 Charvát Jan 1998 Zaječov 96 16. 137
33. 00:30:32 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 94 11. 156
34. 00:30:33 Fortelka Jiří 1982 Příbram 92 17. 134
35. 00:30:48 Holeček Michal 1974 Karlštejn 90 12. 152
36. 00:30:52 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 88 6. 176
37. 00:30:55 Zadražil Michal 1979 Hořovice 86 13. 148
38. 00:31:08 Flachs Michal 1987 Podlesí 84 18. 131
39. 00:31:15 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 82 1. 200
40. 00:31:43 Hromádka Ondřej 1980 D5 80 14. 144
41. 00:31:49 Minchev Ivan 1957 Just 78 2. 195
42. 00:31:53 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 76 15. 140
43. 00:32:02 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 74 7. 172
44. 00:32:02 Stupka Jirka 1988 Hředle 72 19. 128
45. 00:32:05 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 70 16. 137
46. 00:32:08 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 68 17. 134
47. 00:32:22 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 66 8. 168
48. 00:32:27 Šusta David 1990 Cetyně 64 20. 125
49. 00:32:31 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 62 9. 164
50. 00:32:48 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 60 10. 160
51. 00:33:05 Zaremba Jan 1981 58 22. 119
52. 00:33:11 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 56 18. 131
53. 00:33:16 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 54 19. 128
54. 00:33:32 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 52 23. 116
55. 00:33:33 Peteřík Dušan 1972 BKV Holýšov 50 20. 125
56. 00:33:35 Král Václav 1983 Plzeň 48 24. 113
57. 00:33:38 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 46 11. 156
58. 00:33:46 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 44 25. 110
59. 00:33:51 Hejl Libor 1982 Hostomice 42 26. 108
60. 00:33:53 Erdinger Josef 1981 Komárov 40 27. 106
61. 00:34:03 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 39 21. 122
62. 00:34:22 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 38 28. 104
63. 00:34:25 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 37 22. 119
64. 00:34:26 Jilg Petr 1986 CAMINO 36 29. 102
65. 00:34:31 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 35 12. 152
66. 00:34:35 Pelc Jan 1986 Hudlice 34 30. 100
67. 00:34:48 Irsch Roman 2000 33 31. 98
68. 00:34:58 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 32 23. 116
69. 00:35:00 Jung Václav 1977 Beroun 31 24. 113
70. 00:35:01 Häusler Václav 1963 30 13. 148
71. 00:35:02 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 29 14. 144
72. 00:35:04 Dostál Ivo 1977 28 25. 110
73. 00:35:19 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 27 15. 140
74. 00:35:37 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 26 32. 96
75. 00:35:53 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 25 33. 94
76. 00:36:02 Kafka Petr 1992 Zdice 24 34. 92
77. 00:36:11 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 23 16. 137
78. 00:36:43 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 22 3. 190
79. 00:36:43 Bauer Martin 1977 Chlustina 21 26. 108
80. 00:37:07 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 20 27. 106
81. 00:37:13 Svoboda Jan 1943 Příbram 19 1. 200
82. 00:37:46 Smrček Martin 1986 SKPS Praha 18 35. 90
83. 00:37:46 Skalický Jan 1981 Láz 17 36. 88
84. 00:37:49 Jiránek Jan 1983 Praha 16 37. 86
85. 00:38:26 Řápek Václav 1942 AVC Praha 15 2. 195
86. 00:39:19 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 14 4. 185
87. 00:39:43 Moravec Stanislav 1984 Újezd 13 38. 84
88. 00:39:57 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 12 39. 82
89. 00:40:07 Tesařík Lukáš 1993 Všeradice 11 40. 80
90. 00:40:24 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 10 17. 134
91. 00:41:10 Mařík Michal 1975 Praha 10 9 28. 104
92. 00:41:42 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 8 5. 180
93. 00:42:06 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 7 3. 190
94. 00:42:12 Magera Petr 1966 Příbram 6 18. 131
95. 00:43:12 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 5 29. 102
96. 00:43:27 Paukert Milan 1950 SABZO Praha 4 4. 185
97. 00:43:55 Boček Lukáš 1987 3 41. 78
98. 00:44:08 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 2 5. 180
99. 00:44:21 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 1 6. 176
100. 00:44:40 Novák Michal 1958 Dobříš 0 7. 172
101. 00:49:29 Leitner Josef 1969 Příbram 0 19. 128
102. 00:50:09 Moch Ivan 1951 SABZO 0 8. 168
103. 00:50:11 Novák Michal 1984 Dos Amigos 0 42. 78

Soubory k závodu od pořadatelů:

Jiří Miler vládl Litni, 315 účastníků

Jiří Miler z Lawi stars týmu Mladá Boleslav, zkušený čtyřicátník, přesto jasný favorit a nakonec i jednoznačný vítěz. Svým soupeřům nedal od začátku žádnou šanci a zvítězil s více než minutovým náskokem před nadějným Petrem Pavlišenem a Romanem Bonkem. Ženám kralovala Nikola Krýdová ze Sportingu PB, druhá z běhu města Příbrami, doběhla o 32s před zkušenější Helenou Poborskou z Kerteamu a Míšou Riegerovou z Nižboru.

Výsledky: Děti, dospělí, dorost, běh pro zdraví, Kategorie hlavního závodu, časy kol, záznam z cíle

Fotky: od Lucie Humlové, od Eleny Truhlářové, od pořadatelů, více alb

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: