Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.10.2020 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:20:29 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:20:38 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 195 2. 195
3. 00:20:52 Tylšová Alena 2002 Salming runnig 190 1. 200
4. 00:21:06 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 185 3. 190
5. 00:21:10 Slavíková Eva 1984 180 1. 200
6. 00:21:12 Bodnárová Tereza 2002 Judo Příbram 176 2. 195
7. 00:21:14 Šnebergerová Lucie 1983 Praha 172 2. 195
8. 00:21:24 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 168 4. 185
9. 00:21:41 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 164 3. 190
10. 00:21:49 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 160 4. 185
11. 00:22:02 Dušková Jitka 1975 Tábor 156 1. 200
12. 00:22:31 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 152 5. 180
13. 00:22:31 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 148 2. 195
14. 00:22:55 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 144 3. 190
15. 00:23:20 Eliška Zeisková 1988 Křesťanské centrum Příbram 140 5. 180
16. 00:23:21 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 137 6. 176
17. 00:23:25 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 134 7. 172
18. 00:23:27 Štěchová Kristýna 1990 Pribram 131 8. 168
19. 00:23:38 Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4 128 1. 200
20. 00:24:17 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 125 4. 185
21. 00:24:25 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 122 5. 180
22. 00:24:27 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 119 9. 164
23. 00:24:37 Stibalová Petra 1976 Broumy 116 6. 176
24. 00:24:38 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 113 6. 176
25. 00:24:43 Koňaříková Zdeňka 1976 110 7. 172
26. 00:25:01 Matějková Petra 1993 Komárov 108 10. 160
27. 00:25:17 Mališová Karla 1960 USK Praha 106 2. 195
28. 00:25:24 Gregorová Daniela 1974 Komárov 104 7. 172
29. 00:25:35 Jandurová Iva 1985 za sebe 102 8. 168
30. 00:25:39 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 100 8. 168
31. 00:25:48 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 98 9. 164
32. 00:25:51 Jeníková Zdeňka 1974 96 9. 164
33. 00:26:00 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 94 10. 160
34. 00:26:04 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 92 11. 156
35. 00:26:07 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 90 11. 156
36. 00:26:09 Jahnátková Aneta 1987 88 12. 152
37. 00:26:12 Procházková Šárka 1988 86 13. 148
38. 00:26:26 Vrbická Martina 1987 Šneci v běhu 84 14. 144
39. 00:26:34 Charvátová Věra 1978 Kvaň 82 10. 160
40. 00:26:34 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 80 11. 156
41. 00:26:38 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 78 12. 152
42. 00:26:45 Hartmanová Stanislava 1958 --- 76 3. 190
43. 00:26:47 Housková Jana 1966 74 12. 152
44. 00:26:50 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 72 13. 148
45. 00:27:13 Kudelňáková Miroslava 1979 70 13. 148
46. 00:27:19 Hřídelová Lenka 1984 68 14. 144
47. 00:27:25 Prokšová Veronika 1988 Praha 14-Kyje 66 15. 140
48. 00:27:43 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 64 4. 185
49. 00:27:44 Cheníčková Petra 1979 Příbram 62 15. 140
50. 00:27:48 Mudrová Bohumila 1982 60 16. 137
51. 00:27:55 Hacaperková Eva 1986 Příbram 58 16. 137
52. 00:28:22 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 56 17. 134
53. 00:28:26 Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu 54 17. 134
54. 00:28:49 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 52 18. 131
55. 00:29:04 Palková Hana 1983 Příbram 50 18. 131
56. 00:29:08 Velasová Petra 1974 48 14. 144
57. 00:29:09 Cinertová Lenka 1973 Příbram 46 15. 140
58. 00:29:26 Jehličková Šárka 1979 44 19. 128
59. 00:29:31 Svobodová Dana 1952 Příbram 42 1. 200
60. 00:29:32 Kutheilová Gabriela 1996 40 19. 128
61. 00:29:39 Buriánová Kateřina 1977 Oxygen PB 39 20. 125
62. 00:29:50 Marečková Kristýna 1986 Praha 38 20. 125
63. 00:29:53 Mošnová Markéta 1976 37 21. 122
64. 00:29:53 Hodermarská Marie 1983 Příbram 36 22. 119
65. 00:29:54 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 35 5. 180
66. 00:29:59 Lukšanová Monika 1977 34 23. 116
67. 00:30:00 Linková Hana 1972 33 16. 137
68. 00:30:09 Mrkáčková Hana 1971 32 17. 134
69. 00:30:37 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 31 21. 122
70. 00:30:47 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 30 6. 176
71. 00:31:03 Simonides Jiřina 1991 Příbram 29 22. 119
72. 00:31:08 Lantošová Veronika 1985 Geomine 28 24. 113
73. 00:31:48 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 27 25. 110
74. 00:31:51 Pavlaskova Marie 1965 Pribram 26 7. 172
75. 00:31:55 Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy 25 26. 108
76. 00:31:59 Petrová Lenka 1985 24 27. 106
77. 00:32:15 Flachsová Michaela 1987 Praha Zličín 23 23. 116
78. 00:32:15 Parýzeková Eva 1988 22 24. 113
79. 00:32:17 Nováková Lenka 1975 21 18. 131
80. 00:33:05 Mašková Lucie 1998 Hraštice 20 25. 110
82. 00:34:24 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 18 29. 102
83. 00:34:25 Bartošová Milada 1953 Příbram 17 2. 195
84. 00:34:50 Kašparová Jana 1947 16 3. 190
85. 00:36:02 Mikulová Martina 1977 Pribram 15 30. 100
86. 00:36:24 Halmo andrlová Jana 1989 14 26. 108
87. 00:36:26 Králová Štěpánka 1988 13 27. 106
88. 00:36:44 Šimková Lenka 1980 Šneci v běhu 12 31. 98
89. 00:37:18 Rydlová Pavlína 1990 Příbram 11 28. 104
90. 00:37:25 Pajmová Markéta 1993 10 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Tomáš Jaša a Adéla Steinsová kralují v Příbrami

Výsledky: Děti, ženy 5km, muži 10km, kategorie, kola 10km, kola 5km, kola štafet, štafety

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: