Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.8.2020 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 01:31:16 Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM 200 1. 200
2 . 01:39:39 Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha 195 1. 200
3 . 01:39:57 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 190 1. 200
4 . 01:40:16 Křenek Jaroslav 1981 RBZ PRAHA 185 2. 195
5 . 01:41:03 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 180 3. 190
6 . 01:41:56 Hostička Jan 1979 Příbram 176 2. 195
7 . 01:42:07 Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy 172 4. 185
8 . 01:42:49 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 168 2. 195
9 . 01:46:11 Mach Štěpán 1980 IMBARRÁNA!!! 164 3. 190
10 . 01:47:58 Malý Jiří 1977 160 4. 185
11 . 01:48:27 Heller Tomáš 1981 Hradec Králové 156 5. 180
12 . 01:50:17 Pergl Pavel 1982 Točník 152 6. 176
13 . 01:51:02 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 5. 180
14 . 01:52:45 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 144 3. 190
15 . 01:53:14 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 140 7. 172
16 . 01:54:07 Vondrák Martin 1979 Horní Bříza 137 6. 176
17 . 01:56:04 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 134 8. 168
18 . 01:56:49 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 131 4. 185
19 . 01:57:41 Hrubý Richard 1986 Zdice 128 9. 164
20 . 01:58:19 Havlíček Ivo 1966 Lánov 125 5. 180
21 . 01:58:27 Scheu Harald 1969 LMB 122 6. 176
22 . 01:58:32 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 119 10. 160
23 . 01:58:53 Hart Radek 1973 Team Rady Harty 116 7. 172
24 . 01:59:17 Seifert Petr 1974 Praha 5 113 8. 168
25 . 01:59:34 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 110 7. 172
26 . 01:59:46 Šírek Jan 1983 Lany 108 11. 156
27 . 01:59:48 Pilík Sláva 1950 Panský mlýn Rakovník 106 1. 200
28 . 02:02:20 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 104 9. 164
29 . 02:03:16 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 102 10. 160
30 . 02:03:30 Litvan Milan 1982 Kájov 100 12. 152
31 . 02:03:53 Votava Jan 1975 Praha 98 11. 156
32 . 02:04:10 Kubín Jan 1983 Praha 96 13. 148
33 . 02:04:54 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 94 12. 152
34 . 02:06:10 Zadražil Michal 1979 Hořovice 92 13. 148
35 . 02:06:26 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 90 1. 200
36 . 02:06:45 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 88 14. 144
37 . 02:06:49 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 86 2. 195
38 . 02:06:54 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 84 14. 144
39 . 02:06:58 Opatrný Lukáš 1981 Praha 82 15. 140
40 . 02:07:22 Marhan Milan 1968 Elbrus Race 2020 80 8. 168
41 . 02:08:04 Marek Václav 1956 Sherpa 78 3. 190
42 . 02:08:36 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 76 9. 164
43 . 02:09:16 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 74 4. 185
44 . 02:09:23 Kordík Vlastimil 1981 Český Krumlov 72 16. 137
45 . 02:09:34 Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží 70 15. 140
46 . 02:09:45 Baše Marek 1990 TJ Sokol Žďár nad Orlicí 68 17. 134
47 . 02:10:32 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 66 16. 137
48 . 02:11:10 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 64 17. 134
49 . 02:11:19 Jindra Štěpán 1961 Yentac praha 62 10. 160
50 . 02:11:59 Kovalík Peter 1979 Černošice 60 18. 131
51 . 02:12:32 Hřích Václav 1972 Březová 58 19. 128
52 . 02:12:49 Nový Jiří 1984 Zbiroh 56 18. 131
53 . 02:12:51 Vondráček Gustav 1972 54 20. 125
54 . 02:13:12 Dvořák Pavel 1977 Beroun 52 21. 122
55 . 02:13:51 Červený Michal 1974 CZ 50 22. 119
56 . 02:14:04 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 48 23. 116
57 . 02:14:20 Pokorny Jan 1966 Kladno 46 11. 156
58 . 02:15:05 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 44 19. 128
59 . 02:16:32 Bílý Bohumil 1982 Tempomakers 42 20. 125
60 . 02:17:13 Turek Jiří 1962 Chaloupky 40 12. 152
61 . 02:18:16 Švec Petr 1984 Kladno 39 21. 122
62 . 02:18:45 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 38 13. 148
63 . 02:18:46 Chvátal Vladimír 1976 CZ - Úvaly 37 24. 113
64 . 02:19:34 Bebjak Jozef 1956 Žilina 36 5. 180
65 . 02:19:52 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 35 25. 110
66 . 02:19:56 Mach Pavel 1965 MK Kladno 34 14. 144
67 . 02:21:00 Zaremba Jan 1981 33 22. 119
68 . 02:21:07 Kuník Tomáš 1970 Žebrák 32 15. 140
69 . 02:21:25 Hloch Tomáš 1980 Spartak Žebrák 31 26. 108
70 . 02:21:53 Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín 30 16. 137
71 . 02:22:22 Muller Jiří 1973 Jince 29 27. 106
72 . 02:22:23 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 28 6. 176
73 . 02:22:25 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 27 7. 172
74 . 02:22:40 Jandečka Ivan 1961 SAK Radotín 26 17. 134
75 . 02:22:42 Háva Jaroslav 1965 HS Šneci 25 18. 131
76 . 02:22:44 Jarolím Petr 1970 Beroun 24 19. 128
77 . 02:23:39 Franěk Petr 1961 To rozchodíš! 23 20. 125
78 . 02:24:19 Hrabák Karel 1973 Ski Klub Žebrák 22 28. 104
79 . 02:24:34 Němec Jindřich 1983 Příchovice 21 23. 116
80 . 02:25:07 Fingerhut Jiří 1953 MK Kladno 20 8. 168
81 . 02:25:39 Růžička Jakub 1984 Praha 19 24. 113
82 . 02:26:17 Kraus Tomáš 1973 Branovský statek 18 29. 102
83 . 02:26:52 Koller Pavel 1970 Bezdědice 17 21. 122
84 . 02:27:08 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 16 22. 119
85 . 02:28:41 Bauer Martin 1977 Chlustina 15 30. 100
86 . 02:30:23 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 14 23. 116
87 . 02:30:33 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 13 25. 110
88 . 02:31:54 Koldovský Martin 1977 Zeleneč 12 31. 98
89 . 02:32:24 Barborka Petr 1991 Spartak Žebrák Muay Thai 11 26. 108
90 . 02:32:24 Panuška Jiří 1989 HOSPODSKA Plzeň 10 27. 106
91 . 02:33:07 Kuník Josef 1967 Žebrák 9 24. 113
92 . 02:37:29 Molitoris Andreas 1983 Jablonec nad Nisou 8 28. 104
93 . 02:38:38 Tomášek Michal 1991 Zdice 7 29. 102
94 . 02:41:24 Palek Vojta 1977 Chodouň 6 32. 96
95 . 02:52:09 Král Stanislav 1983 Run the World 5 30. 100
96 . 03:41:36 Hornák Antonín 1944 Team Karlovy Vary (Dobřany) 4 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Žebrák jasně pro Jirku Čivrného a Petru Pastorovou

Tradiční horké počasí na Žebrácké 25 nejlépe svědčilo Jiřímu Čivrnému ze Semil. Jeho jediný papírový soupeř Pavel Kubričan měl od 10. kilometru problémy s křečí a nakonec zaostal o propastných 8 minut. Třetí místo překvapivě obsadil Ervin Beshir ze Zdic. Čtvrtý byl čerstvý vítěz zlatého Zátopkova trojboje Jarda Křenek. V ženách se konal souboj zkušených maratoňkyň Petry Pastorové, Radky Churaňové a Katky Kašparové.

Výsledky: 25km, 10km

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: