Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.9.2020 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:39 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 200 1. 200
2. 00:37:40 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:37:55 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 190 2. 195
4. 00:38:32 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 185 3. 190
5. 00:39:29 Koňaříková Zdeňka 1976 180 2. 195
6. 00:39:46 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 4. 185
7. 00:39:54 Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 172 3. 190
8. 00:40:25 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 168 4. 185
9. 00:40:31 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 164 1. 200
10. 00:40:31 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 160 5. 180
11. 00:41:07 Matějková Petra 1993 Komárov 156 2. 195
12. 00:41:30 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 6. 176
13. 00:41:37 Stibalová Petra 1976 Broumy 148 5. 180
14. 00:41:51 Galusová Marianna 1987 TJ Rapid Příkopy 144 3. 190
15. 00:42:01 Mališová Karla 1960 USK Praha 140 1. 200
16. 00:42:10 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 137 4. 185
17. 00:42:19 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 134 6. 176
18. 00:42:29 Bakosová Natálie 1999 Sportovní Akademie Dobříš 131 5. 180
19. 00:42:53 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 128 7. 172
20. 00:42:54 Jandurová Iva 1985 za sebe 125 7. 172
21. 00:43:21 Daňková Šárka 1980 Dobříš 122 8. 168
22. 00:43:31 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 119 8. 168
23. 00:44:35 Dolejšová Irena 1981 Nižbor 116 9. 164
24. 00:45:41 Likusmá Dagmar 1970 Bojov 113 9. 164
25. 00:46:02 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 110 10. 160
26. 00:46:48 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 2. 195
27. 00:49:41 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 106 3. 190
28. 00:49:52 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 1. 200
29. 00:51:28 Bechtoldová Radka 1981 102 10. 160
30. 00:53:07 Schneiderová Lucie 1983 Praha 100 11. 156
31. 00:53:53 Svátková Štěpánka 1981 Praha 6 - Řepy 98 12. 152
32. 00:53:56 Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš 96 13. 148
33. 00:54:13 Kasprišinová Petra 1979 Matky v běhu Dobříš 94 14. 144
34. 00:54:21 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 92 11. 156
35. 00:54:33 Mašková Lucie 1998 Hraštice 90 6. 176
36. 00:58:06 Bartošová Milada 1953 Příbram 88 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, jednotlivci, časy kol, , kategorie

fotky od Hynka Plavce

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: