Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.6.2020 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:57 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:41:12 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 195 1. 200
3. 00:41:42 Holická Martina 1993 190 2. 195
4. 00:41:46 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 2. 195
5. 00:42:13 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:43:19 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:44:28 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 172 3. 190
8. 00:46:39 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 168 2. 195
9. 00:47:00 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 164 4. 185
10. 00:47:06 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 5. 180
11. 00:48:15 Koňaříková Zdeňka 1976 156 6. 176
12. 00:48:16 Matějková Petra 1993 Komárov 152 4. 185
13. 00:48:21 Mališová Karla 1960 USK Praha 148 1. 200
14. 00:48:28 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 144 3. 190
15. 00:48:35 Gregorová Daniela 1974 Komárov 140 4. 185
16. 00:49:36 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 137 7. 172
17. 00:50:04 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 134 5. 180
18. 00:51:08 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 131 5. 180
19. 00:51:11 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 128 6. 176
20. 00:51:42 Stibalová Petra 1976 Broumy 125 8. 168
21. 00:52:25 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 122 9. 164
22. 00:52:27 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 2. 195
23. 00:52:44 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 116 10. 160
24. 00:53:10 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 113 11. 156
25. 00:53:34 Růžičková Jana 1969 Černín 110 7. 172
26. 00:55:57 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 108 12. 152
27. 00:56:36 Pertlová Martina 1974 Beroun 106 8. 168
28. 00:57:33 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 1. 200
29. 00:57:39 Kuncová Martina 1976 Mýskov 102 13. 148
30. 00:57:44 Zelenková Alena 2000 Kadaň 100 6. 176
31. 00:58:29 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 98 3. 190
32. 01:04:39 Koucká Kateřina 1987 96 7. 172
33. 01:08:48 Rajnochová Jana 1977 Nový Jáchymov 94 14. 144
34. 01:11:00 Bartošová Milada 1953 Příbram 92 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vraní skála opět ve výhni

Tradiční teplé počasí a poprvé i účast nad 100 běžců přivítal na svém domácím běhu Ivan Raboch v Černíně u Zdic.

O vítězi se rozhodlo až v závěrečném seběhu, kde měl více sil Filip Koudelka než Peter Širanec, oba nejlépe zvládli závěrečné dlouhé stoupání, ve kterém jasně utekli mladému Vojtovi Novákovi.

Výsledkové listiny: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: