Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (115)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.6.2020 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:57 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:41:12 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 195 1. 200
3. 00:41:42 Holická Martina 1993 190 2. 195
4. 00:41:46 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 2. 195
5. 00:42:13 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:43:19 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:44:28 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 172 3. 190
8. 00:46:39 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 168 2. 195
9. 00:47:00 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 164 4. 185
10. 00:47:06 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 5. 180
11. 00:48:15 Koňaříková Zdeňka 1976 156 6. 176
12. 00:48:16 Matějková Petra 1993 Komárov 152 4. 185
13. 00:48:21 Mališová Karla 1960 USK Praha 148 1. 200
14. 00:48:28 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 144 3. 190
15. 00:48:35 Gregorová Daniela 1974 Komárov 140 4. 185
16. 00:49:36 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 137 7. 172
17. 00:50:04 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 134 5. 180
18. 00:51:08 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 131 5. 180
19. 00:51:11 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 128 6. 176
20. 00:51:42 Stibalová Petra 1976 Broumy 125 8. 168
21. 00:52:25 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 122 9. 164
22. 00:52:27 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 2. 195
23. 00:52:44 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 116 10. 160
24. 00:53:10 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 113 11. 156
25. 00:53:34 Růžičková Jana 1969 Černín 110 7. 172
26. 00:55:57 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 108 12. 152
27. 00:56:36 Pertlová Martina 1974 Beroun 106 8. 168
28. 00:57:33 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 1. 200
29. 00:57:39 Kuncová Martina 1976 Mýskov 102 13. 148
30. 00:57:44 Zelenková Alena 2000 Kadaň 100 6. 176
31. 00:58:29 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 98 3. 190
32. 01:04:39 Koucká Kateřina 1987 96 7. 172
33. 01:08:48 Rajnochová Jana 1977 Nový Jáchymov 94 14. 144
34. 01:11:00 Bartošová Milada 1953 Příbram 92 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vraní skála opět ve výhni

Tradiční teplé počasí a poprvé i účast nad 100 běžců přivítal na svém domácím běhu Ivan Raboch v Černíně u Zdic.

O vítězi se rozhodlo až v závěrečném seběhu, kde měl více sil Filip Koudelka než Peter Širanec, oba nejlépe zvládli závěrečné dlouhé stoupání, ve kterém jasně utekli mladému Vojtovi Novákovi.

Výsledkové listiny: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: