Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.9.2020 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:36 Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha 200 1. 200
2. 00:33:36 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:34:35 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:35:29 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 185 1. 200
5. 00:35:46 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:36:38 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 176 2. 195
7. 00:37:01 Koňaříková Zdeňka 1976 172 3. 190
8. 00:37:22 Matějková Petra 1993 Komárov 168 2. 195
9. 00:37:25 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 164 4. 185
10. 00:37:38 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 160 3. 190
11. 00:38:21 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 156 3. 190
12. 00:38:49 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 4. 185
13. 00:39:56 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 148 4. 185
14. 00:40:13 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 144 5. 180
15. 00:40:14 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 140 6. 176
16. 00:40:21 Bártíková Kateřina 1997 137 5. 180
17. 00:41:04 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 134 7. 172
18. 00:41:06 Růžičková Jana 1969 Černín 131 8. 168
19. 00:41:06 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 5. 180
20. 00:41:45 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 6. 176
21. 00:41:54 Charvátová Věra 1978 Kvaň 122 7. 172
22. 00:42:04 Jandurová Iva 1985 za sebe 119 8. 168
23. 00:44:19 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 116 9. 164
25. 00:46:47 Pertlová Martina 1974 Beroun 110 10. 160
27. 00:48:14 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 106 12. 152
30. 00:50:56 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 100 10. 160
31. 00:50:56 Dědinová Lucie 1985 Příbram 98 11. 156
32. 00:51:40 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 96 1. 200
33. 00:51:44 Mašková Lucie 1998 Hraštice 94 8. 168
35. 00:22:21 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 1. 200
36. 00:26:33 Bartošová Milada 1953 Příbram 88 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

V Cerhovicích vítězí Roman Bonk

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, muži / ženy, Záznam doběhu

Fotky od pořadatelů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: