Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.9.2020 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:36 Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha 200 1. 200
2. 00:33:36 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:34:35 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:35:29 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 185 1. 200
5. 00:35:46 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:36:38 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 176 2. 195
7. 00:37:01 Koňaříková Zdeňka 1976 172 3. 190
8. 00:37:22 Matějková Petra 1993 Komárov 168 2. 195
9. 00:37:25 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 164 4. 185
10. 00:37:38 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 160 3. 190
11. 00:38:21 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 156 3. 190
12. 00:38:49 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 4. 185
13. 00:39:56 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 148 4. 185
14. 00:40:13 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 144 5. 180
15. 00:40:14 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 140 6. 176
16. 00:40:21 Bártíková Kateřina 1997 137 5. 180
17. 00:41:04 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 134 7. 172
18. 00:41:06 Růžičková Jana 1969 Černín 131 8. 168
19. 00:41:06 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 5. 180
20. 00:41:45 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 6. 176
21. 00:41:54 Charvátová Věra 1978 Kvaň 122 7. 172
22. 00:42:04 Jandurová Iva 1985 za sebe 119 8. 168
23. 00:44:19 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 116 9. 164
25. 00:46:47 Pertlová Martina 1974 Beroun 110 10. 160
27. 00:48:14 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 106 12. 152
30. 00:50:56 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 100 10. 160
31. 00:50:56 Dědinová Lucie 1985 Příbram 98 11. 156
32. 00:51:40 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 96 1. 200
33. 00:51:44 Mašková Lucie 1998 Hraštice 94 8. 168
35. 00:22:21 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 1. 200
36. 00:26:33 Bartošová Milada 1953 Příbram 88 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

V Cerhovicích vítězí Roman Bonk

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, muži / ženy, Záznam doběhu

Fotky od pořadatelů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: