Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.5.2020 - Penzion Cup

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:19 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:35:46 Slavíková Eva 1984 195 2. 195
3. 00:36:39 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 1. 200
4. 00:37:09 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:37:37 Šwarzová Linda 1992 AK Bílina 180 2. 195
6. 00:37:49 Šatavová Lenka 1986 176 3. 190
7. 00:37:50 Poborská Helena 1978 Kerteam 172 3. 190
8. 00:37:52 Ježková Jana 1988 Energon 168 4. 185
9. 00:37:53 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 164 4. 185
10. 00:38:11 Povalová Eva 1984 160 5. 180
11. 00:38:23 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 156 5. 180
12. 00:40:05 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 152 2. 195
13. 00:40:12 Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B. 148 6. 176
14. 00:40:54 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 144 7. 172
15. 00:41:15 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 140 3. 190
16. 00:41:19 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 137 4. 185
17. 00:41:25 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 134 5. 180
18. 00:41:38 Večerková Marcela 1981 Veverky 131 8. 168
19. 00:42:17 Koňaříková Zdeňka 1976 128 9. 164
20. 00:42:25 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 125 10. 160
21. 00:42:29 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 122 11. 156
22. 00:42:42 Lojínová Kateřina 1993 119 6. 176
23. 00:43:08 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 116 6. 176
24. 00:43:19 Stibalová Petra 1976 Broumy 113 12. 152
25. 00:43:47 Matějková Petra 1993 Komárov 110 7. 172
26. 00:44:49 Gregorová Daniela 1974 Komárov 108 7. 172
27. 00:44:57 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 106 13. 148
28. 00:45:07 Švagrová Krystýna 2000 Dobříš 104 8. 168
29. 00:45:18 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 102 8. 168
30. 00:46:32 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 100 9. 164
31. 00:46:35 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 98 10. 160
32. 00:46:44 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 96 9. 164
33. 00:47:29 Mudrová Bohumila 1982 94 14. 144
34. 00:48:08 Štíchová Natálie 2001 Višňová 92 1. 200
35. 00:48:25 Vesecká Renáta 1973 Příbram 90 11. 156
36. 00:48:36 Prunerová Eva 1979 --- 88 15. 140
37. 00:49:01 Křížová Anna 1986 EDS 86 10. 160
38. 00:49:26 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 1. 200
39. 00:49:31 Bechová Jana 1978 Praha 82 16. 137
40. 00:49:31 Jarůšková Jana 1977 Svaté Pole 80 17. 134
41. 00:51:06 Linková Hana 1972 78 12. 152
42. 00:51:06 Slámová Martina 1976 76 18. 131
43. 00:51:46 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 74 11. 156
44. 00:51:48 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 72 1. 200
45. 00:52:26 Karasová Pavla 1978 70 19. 128
46. 00:53:15 Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram 68 12. 152
47. 00:53:15 Čebišová Petra 1997 Příbram 66 13. 148
48. 00:53:22 Hloupá Klára 1981 Rychlonožky 64 20. 125
49. 00:55:28 Fábryová Ivana 1994 62 14. 144
50. 00:55:42 Kšánová Štěpánka 1994 60 15. 140
51. 01:01:32 Simonides Jiřina 1991 Příbram 58 16. 137

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od Pavlišenů

Výsledky: Běh 10:00, Běh 13:00, Všechny běhy, Celý den, Kategorie, Záznam doběhu 1. běhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: