Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Hořovický cvoček Individuálně Trasa Výsledky (8)
Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (12)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.5.2020 - Penzion Cup

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:56 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 200 1. 200
2. 00:31:06 Kolář Lukáš 1984 Dobříš 195 2. 195
3. 00:31:14 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:31:20 Širanec Peter 1981 Koněprusy 185 3. 190
5. 00:31:48 Hostička Jan 1979 Příbram 180 2. 195
6. 00:31:54 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 176 4. 185
7. 00:31:59 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 172 3. 190
8. 00:32:39 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 168 1. 200
9. 00:32:53 Koudelka Filip 1991 164 5. 180
10. 00:33:12 Čampulka David 1996 Kladno 160 6. 176
11. 00:33:43 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 156 7. 172
12. 00:33:49 Pergler Lukáš 1992 Komárov 152 8. 168
13. 00:33:57 Serafin Oliver 2002 SK Aritma Praha 148 1. 200
14. 00:34:47 Hvižď Leoš 1990 144 9. 164
15. 00:34:55 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 140 4. 185
16. 00:35:08 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 137 10. 160
17. 00:35:16 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 2. 195
18. 00:35:37 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 5. 180
19. 00:36:00 Rataj Pavel 1969 Rokycany 128 3. 190
20. 00:36:26 Kacíř Jan 1985 ENERGON 125 11. 156
21. 00:36:35 Uldrych Dušan 1978 122 6. 176
22. 00:36:38 Doubrava Jakub 1996 Příbram 119 12. 152
23. 00:36:39 Peták Jakub 1989 Holšiny 116 13. 148
24. 00:36:50 Káš František 1991 113 14. 144
25. 00:36:55 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 110 15. 140
26. 00:36:59 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 4. 185
27. 00:37:04 Šusta David 1990 Cetyně 106 16. 137
28. 00:37:05 Volkmer Petr 1977 Prag rennt 104 7. 172
29. 00:37:08 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 102 17. 134
30. 00:37:11 Řehoř Roman 1988 TJ Zduchovice 100 18. 131
31. 00:37:15 Turek Jiří 1962 Chaloupky 98 5. 180
32. 00:37:30 Zadražil Michal 1979 Hořovice 96 8. 168
33. 00:37:55 Bělina Miroslav 1980 Příbram 94 9. 164
34. 00:38:03 Matějka Josef 1977 92 10. 160
35. 00:38:04 Zelenka Martin 1994 Kladno 90 19. 128
36. 00:38:14 Král Václav 1983 Plzeň 88 20. 125
37. 00:38:21 Šebrle Roman 1974 86 11. 156
38. 00:38:21 Dlouhý Pavel 1994 84 21. 122
39. 00:38:31 Hančár David 1997 82 22. 119
40. 00:38:37 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 80 6. 176
41. 00:38:47 Paďour František 1957 Dobříš 78 1. 200
42. 00:38:47 Zemek Michal 1977 Příbram 76 12. 152
43. 00:39:00 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 74 13. 148
44. 00:39:00 Peškař Petr 1973 Brdonoš 72 14. 144
45. 00:39:00 Šiman Eduard 1965 Praha 10 70 7. 172
46. 00:39:20 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 68 8. 168
47. 00:39:40 Jilg Petr 1986 CAMINO 66 23. 116
48. 00:39:44 Špína Martin 1974 Milfisk alto 64 15. 140
49. 00:39:49 Vitásek Josef 1958 Buková 62 2. 195
50. 00:40:07 Bláža Lukáš 1989 60 24. 113
51. 00:40:07 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 58 16. 137
52. 00:40:37 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 56 17. 134
53. 00:40:38 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 54 25. 110
54. 00:40:39 Karfík David 1967 52 9. 164
55. 00:40:48 Černý Jan 1986 EDS 50 26. 108
56. 00:40:48 Černohorský Jan 1990 Příbram 48 27. 106
57. 00:40:56 Šrain Václav 1992 BK Ťuťík 46 28. 104
58. 00:40:59 Pech Luboš 1974 Bohutín 44 18. 131
59. 00:41:18 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 42 10. 160
60. 00:41:29 Blahna Michal 1989 Běžecký klub České spořitelny 40 29. 102
61. 00:41:37 Bém Luboš 1993 Příčovy 39 30. 100
62. 00:41:52 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 38 19. 128
63. 00:41:55 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 37 11. 156
64. 00:42:03 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 36 3. 190
65. 00:42:20 Mansfield Jim 1975 35 20. 125
66. 00:42:24 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 34 31. 98
67. 00:42:33 Lifka Radek 1974 BKČS 33 21. 122
68. 00:43:12 Mourek František 2001 SK Tochovice 32 2. 195
69. 00:43:19 Matoušek Adam 2001 SK Tochovice 31 3. 190
70. 00:43:24 Matějka Josef 2000 30 32. 96
71. 00:43:45 Bílek Martin 1987 Kovohutě Příbram 29 33. 94
72. 00:43:46 Švagr Rostislav 2001 Ouběnice 28 4. 185
73. 00:44:16 Jančar David 1994 Dobříš 27 34. 92
74. 00:44:25 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 26 12. 152
75. 00:44:27 Spirov Viktor 1989 EDS 25 35. 90
76. 00:44:44 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 24 4. 185
77. 00:44:46 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 23 22. 119
78. 00:44:59 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 22 23. 116
79. 00:45:01 Herman Petr 1974 Euro Sitex 21 24. 113
80. 00:45:39 Ježek Jan 1967 ENERGON 20 13. 148
81. 00:46:09 Vršecký Aleš 1971 19 25. 110
82. 00:46:13 Svoboda Jan 1943 Příbram 18 1. 200
83. 00:46:58 Gregořica Jakub 1990 17 36. 88
84. 00:46:59 Svojtka Petr 1982 16 37. 86
85. 00:47:34 Havlíček Jan 1973 Medicinman 15 26. 108
86. 00:48:21 Durdil Miroslav 1990 NVPP 14 38. 84
87. 00:48:32 Dítě Martin 1968 Štěchovice 13 14. 144
88. 00:49:59 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 12 5. 180
89. 00:53:16 Kašpar Ivo 1982 AO Kovohutě Příbram 11 39. 82
90. 00:59:05 Leitner Josef 1969 Příbram 10 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od Pavlišenů

Výsledky: Běh 10:00, Běh 13:00, Všechny běhy, Celý den, Kategorie, Záznam doběhu 1. běhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: