Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.8.2020 - Mníšecký Wolfs Race

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:22:14 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2. 00:22:47 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 195 1. 200
3. 00:23:16 Širanec Peter 1981 Koněprusy 190 2. 195
4. 00:23:28 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:23:39 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 1. 200
6. 00:23:52 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 176 4. 185
7. 00:23:54 Burian Tomáš 1998 Višňová 172 5. 180
8. 00:24:04 Miler Tomáš 1991 AC Sparta Praha 168 6. 176
9. 00:24:22 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 7. 172
10. 00:24:35 Pergler Lukáš 1992 Komárov 160 8. 168
11. 00:24:57 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 156 1. 200
12. 00:25:13 Škrabálek Jan 1970 Krčský les 152 2. 195
13. 00:25:18 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 148 9. 164
14. 00:25:40 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 144 2. 195
15. 00:25:56 Linhart Jan 1984 Praha 140 10. 160
16. 00:26:23 Hvižď Leoš 1990 137 11. 156
17. 00:26:42 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 134 3. 190
18. 00:26:51 Fábera Martin 1976 Chaloupky 131 4. 185
19. 00:27:09 Jurkiewicz Patrik 1978 Praha 128 5. 180
20. 00:27:30 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 125 12. 152
21. 00:27:32 Zadražil Michal 1979 Hořovice 122 6. 176
22. 00:27:46 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 119 3. 190
23. 00:28:02 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 116 4. 185
24. 00:28:08 Jilg Petr 1986 CAMINO 113 13. 148
25. 00:28:11 Šiman Eduard 1965 Praha 10 110 5. 180
26. 00:28:13 Vitásek Josef 1958 Buková 108 1. 200
27. 00:28:21 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 106 7. 172
28. 00:28:49 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 6. 176
29. 00:29:05 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 102 7. 172
30. 00:29:25 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 100 8. 168
31. 00:30:28 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 98 9. 164
32. 00:30:38 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 96 2. 195
33. 00:31:00 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 94 10. 160
34. 00:31:11 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 92 8. 168
35. 00:31:20 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 90 11. 156
36. 00:31:31 Marek Václav 1956 Sherpa 88 3. 190
37. 00:31:38 Hubka Radek 1975 Všenory 86 12. 152
38. 00:31:39 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 84 9. 164
39. 00:31:57 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 4. 185
40. 00:32:20 Hršel Josef 1976 Mníšek pod Brdy 80 13. 148
41. 00:32:36 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 78 5. 180
42. 00:33:01 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 76 2. 195
43. 00:33:07 Šimoník Martin 1979 74 14. 144
44. 00:33:21 Gregořica Jakub 1990 72 14. 144
45. 00:33:26 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 70 10. 160
46. 00:33:58 Sejk Petr 1981 68 15. 140
47. 00:34:47 Vávra Jan 1976 66 15. 140
48. 00:35:59 Dítě Martin 1968 Štěchovice 64 11. 156
49. 00:36:43 Novák Michal 1958 Dobříš 62 6. 176
50. 00:37:19 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 60 16. 137
51. 00:37:30 Magera Petr 1966 Příbram 58 12. 152
52. 00:37:53 Houžvička Miloš 1978 Příbram 56 17. 134
53. 00:49:15 Mach Jan 1992 54 16. 137
54. 00:51:41 Leitner Josef 1969 Příbram 52 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vojta Novák v traťovém rekordu

Výsledky: Děti, Celkové, Kategorie Muži/ženy, záznam doběhu, Fotky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: