Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.2.2020 - S čelovkou Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:08 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:29:13 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:29:37 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 190 2. 195
4. 00:30:23 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 2. 195
5. 00:31:34 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 180 1. 200
6. 00:32:05 Stibalová Petra 1976 Broumy 176 3. 190
7. 00:32:14 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 172 4. 185
8. 00:32:38 Kafková Lucie 1982 Zdice 168 5. 180
9. 00:32:53 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 164 2. 195
10. 00:33:02 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 160 6. 176
11. 00:33:33 Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 156 7. 172
12. 00:33:40 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 152 3. 190
13. 00:34:08 Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko 148 8. 168
14. 00:34:26 Kotlíková Šárka 1972 144 3. 190
15. 00:34:28 Šebestová Jitka 1980 UBF 140 9. 164
16. 00:34:54 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 137 10. 160
17. 00:34:56 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 134 4. 185
18. 00:35:14 Kroupova Petra 1984 131 11. 156
19. 00:35:38 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 128 5. 180
20. 00:35:39 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 125 6. 176
21. 00:35:45 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 122 12. 152
22. 00:36:14 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 119 7. 172
23. 00:36:42 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 116 13. 148
24. 00:36:52 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 113 14. 144
25. 00:37:05 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 110 4. 185
26. 00:37:28 Charvátová Věra 1978 Kvaň 108 15. 140
27. 00:37:41 Čeřovská Petra 1978 Rudná 106 16. 137
28. 00:37:55 Horníková Markéta 1990 UBF 104 5. 180
29. 00:38:03 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 102 6. 176
30. 00:38:06 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 100 17. 134
31. 00:38:12 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 98 8. 168
32. 00:38:37 Reitermanová Mirka 1971 Beroun 96 9. 164
33. 00:38:48 Konopáčová Kateřina 1981 Himal 94 18. 131
34. 00:39:10 Linková Hana 1972 92 10. 160
35. 00:39:33 Hartmanová Stanislava 1958 --- 90 1. 200
36. 00:39:41 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 88 7. 172
37. 00:40:23 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 86 2. 195
38. 00:40:44 Horáčková Alena 1980 Alperov Hluboš 84 19. 128
39. 00:40:47 Fábryová Ivana 1994 82 8. 168
40. 00:43:04 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 80 9. 164
41. 00:43:17 Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet 78 20. 125
42. 00:43:24 Koucká Kateřina 1987 76 10. 160
43. 00:43:42 Pastuchová Jana 1979 Hořovice 74 21. 122
44. 00:43:42 Holičková Livia 1982 Lochovice 72 22. 119
45. 00:43:54 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 70 23. 116
46. 00:44:40 Mašková Monika 1977 Dobříš 68 24. 113
47. 00:45:20 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 66 11. 156
48. 00:47:12 Mašková Lucie 1998 Hraštice 64 11. 156
49. 00:49:21 Kohoutová Markéta 2000 TJ Sokol Kralův Dvůr 62 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vysoká účast pokračovala - 145 čelovek na Dražovce

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy, děti

Nalezeno po závodě:
Po čelovkách: Rukavice

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: