Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (2)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.2.2020 - S čelovkou Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:52 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 200 1. 200
2. 00:23:58 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 00:24:04 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 2. 195
4. 00:24:15 Novák Vojta 2002 J+V team 185 1. 200
5. 00:24:38 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 3. 190
6. 00:24:53 Hostička Jan 1979 Příbram 176 4. 185
7. 00:25:03 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 2. 195
8. 00:25:08 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 168 1. 200
9. 00:25:26 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 164 5. 180
10. 00:25:51 Holiček Stano 1981 160 3. 190
11. 00:25:51 Pergler Lukáš 1992 Komárov 156 4. 185
12. 00:25:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 152 5. 180
13. 00:26:18 Hvižď Leoš 1990 148 6. 176
14. 00:26:33 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 6. 176
15. 00:26:36 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 140 7. 172
16. 00:26:56 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 7. 172
17. 00:26:59 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 8. 168
18. 00:27:12 Peták Jakub 1989 Holšiny 131 8. 168
19. 00:27:53 Zadražil Michal 1979 Hořovice 128 9. 164
20. 00:27:53 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 125 2. 195
21. 00:27:55 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 122 9. 164
22. 00:28:13 Turek Jiří 1962 Chaloupky 119 3. 190
23. 00:28:25 Chochola Petr 1977 Florbal NS 116 10. 160
24. 00:28:37 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 113 10. 160
25. 00:28:54 Grosz Filip 1984 Podej mi pivo 110 11. 156
26. 00:28:57 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 12. 152
27. 00:29:02 Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště 106 11. 156
28. 00:29:12 Mraček Lukáš 1987 RSáci/Big bulls Rpety 104 13. 148
29. 00:29:16 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 102 12. 152
30. 00:29:17 Valdman Josef 1975 Beroun 100 13. 148
31. 00:29:21 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 98 1. 200
32. 00:29:33 Novotný David 1981 Bonus 96 14. 144
33. 00:29:35 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 94 4. 185
34. 00:30:09 Svoboda Ondřej 1982 Diabet team 92 15. 140
35. 00:30:31 Fortelka Jiří 1982 Příbram 90 16. 137
36. 00:30:39 Špína Martin 1974 Milfisk alto 88 14. 144
37. 00:30:44 Frühauf František 1975 Ohrazenice 86 15. 140
38. 00:30:49 Nový Jiří 1984 Zbiroh 84 17. 134
39. 00:30:50 Zaremba Jan 1981 82 18. 131
40. 00:31:00 Král Václav 1983 Plzeň 80 19. 128
41. 00:31:04 Bogdanov Stanislav 1986 Chaloupky 78 20. 125
42. 00:31:07 Šlapák Dušan 1981 Komárov 76 21. 122
43. 00:31:11 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 74 16. 137
44. 00:31:12 Šebesta Marek 1977 72 17. 134
45. 00:31:13 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 70 18. 131
46. 00:31:14 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 68 22. 119
47. 00:31:30 Dostál Ivo 1977 66 19. 128
48. 00:31:32 Červený Michal 1974 CZ 64 20. 125
49. 00:31:36 Pech Luboš 1974 Bohutín 62 21. 122
50. 00:31:44 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 60 5. 180
51. 00:31:49 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 58 22. 119
52. 00:31:55 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 56 6. 176
53. 00:31:57 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 54 23. 116
54. 00:32:02 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 52 24. 113
55. 00:32:21 Houdek Petr 1995 Pemi 50 25. 110
56. 00:32:35 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 48 23. 116
57. 00:32:38 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 46 2. 195
58. 00:32:38 Häusler Václav 1963 44 7. 172
59. 00:32:51 Limpouch Jan 2000 Příbram 42 26. 108
60. 00:32:56 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 40 27. 106
61. 00:32:57 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 39 28. 104
62. 00:33:12 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 38 29. 102
63. 00:33:20 Kafka Petr 1982 Zdice 37 30. 100
64. 00:33:27 Tržil Robert 1982 Jince 36 31. 98
65. 00:33:46 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 35 8. 168
66. 00:33:49 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 34 32. 96
67. 00:33:50 Hrubý Richard 1986 Zdice 33 33. 94
68. 00:34:25 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 32 3. 190
69. 00:35:05 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 31 34. 92
70. 00:35:16 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 30 4. 185
71. 00:35:32 Houžvička Miloš 1978 Příbram 29 24. 113
72. 00:36:02 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 28 9. 164
73. 00:36:17 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 27 25. 110
74. 00:36:45 Voříšek Jan 1973 Vorvani 26 26. 108
75. 00:37:01 Holub Tomáš 1990 Rejkovice 25 35. 90
76. 00:37:05 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 24 27. 106
77. 00:37:27 Weis Michal 1986 Hořovice 23 36. 88
78. 00:37:29 Charvát Jiří 1988 Kvaň 22 37. 86
79. 00:37:34 Dítě Martin 1968 Štěchovice 21 10. 160
80. 00:38:01 Magera Petr 1966 Příbram 20 11. 156
81. 00:38:37 Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun 19 28. 104
82. 00:38:50 Pastucha Milan 1973 Hořovice 18 29. 102
83. 00:38:53 Ulbrich David 1978 Žebrák 17 30. 100
84. 00:40:00 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 16 5. 180
85. 00:41:03 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 15 31. 98
86. 00:43:16 Kaprhál Jan 1979 Rpety 14 32. 96
87. 00:43:42 Leitner Josef 1969 Příbram 13 12. 152
88. 00:54:37 Záluský Petr 1973 12 33. 94

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vysoká účast pokračovala - 145 čelovek na Dražovce

Výsledky: Celkové, kategorie, muži/ženy, děti

Nalezeno po závodě:
Po čelovkách: Rukavice

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: