Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.7.2020 - Energon běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:01 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:45:35 Ježková Jana 1988 Energon 195 1. 200
3. 00:46:40 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:46:47 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:47:25 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:49:08 Letová Kristýna 2001 176 1. 200
7. 00:49:10 Třísková Katarina 1971 Praha 6 172 2. 195
8. 00:49:30 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 168 2. 195
9. 00:49:38 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 164 4. 185
10. 00:50:43 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 160 3. 190
11. 00:51:00 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 5. 180
12. 00:51:17 Čermáková Tereza 1991 Obořiště 152 3. 190
13. 00:51:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 148 4. 185
14. 00:51:28 Matějková Petra 1993 Komárov 144 4. 185
15. 00:51:46 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 140 6. 176
16. 00:53:38 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 137 5. 180
17. 00:53:58 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 134 5. 180
18. 00:54:11 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 131 7. 172
19. 00:54:19 Stibalová Petra 1976 Broumy 128 8. 168
20. 00:55:22 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 125 6. 176
21. 00:55:44 Jandurová Iva 1985 za sebe 122 9. 164
22. 00:55:48 Mündleinová Tereza 1984 Praha 119 10. 160
23. 00:55:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 6. 176
24. 00:56:25 Pechová Alice 1972 Zdice 113 7. 172
25. 00:57:03 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 110 7. 172
26. 00:57:39 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 1. 200
27. 00:59:04 Bosáková Michaela 1976 Srdíčkáři 106 11. 156
28. 01:00:22 Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram 104 8. 168
29. 01:02:05 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 102 8. 168
30. 01:02:18 Trhlíková Sabina 1995 Dobříš 100 9. 164
31. 01:07:54 Hejsková Jana 1972 DUO 98 9. 164
32. 01:08:09 Jungerová Magdaléna 1985 Praha 96 12. 152
33. 01:08:22 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 94 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, 10km dle kategorie, celkově, Štafety, 5km fitness žen, dorost 1 kolo, časy kol

Start a zázemí závodu je v areálu firmy Energon Dobříš.

Pro všechny závodníky a zejména ty dětské je připraveno neskutečné množství odměn za jejich výkony.

Více na webu energonbeh.cz a FB události

Fotky od Moniky Šejnové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: