Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.7.2020 - Energon běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:37:24 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 200 1. 200
2. 00:38:13 Širanec Peter 1981 Koněprusy 195 2. 195
3. 00:38:34 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 190 3. 190
4. 00:38:38 Pařík Ondřej 1983 T. J. Sokol Kolín - atletika 185 4. 185
5. 00:39:29 Novák Vojta 2002 J+V team 180 1. 200
6. 00:39:53 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 176 1. 200
7. 00:40:02 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 5. 180
8. 00:40:27 Burian Tomáš 1998 Višňová 168 6. 176
9. 00:40:40 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 164 7. 172
10. 00:40:50 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 8. 168
11. 00:40:52 Hach Lukáš 1984 Hach 156 9. 164
12. 00:40:55 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 152 1. 200
13. 00:42:09 Pergler Lukáš 1992 Komárov 148 10. 160
14. 00:42:58 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 144 2. 195
15. 00:43:37 Šíma Marek 2000 Komárov 140 11. 156
16. 00:44:36 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 137 3. 190
17. 00:44:37 Pulkrábek Martin 1980 Zlatokop 134 4. 185
18. 00:44:42 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 131 12. 152
19. 00:44:47 Charvát Jan 1998 Zaječov 128 13. 148
20. 00:44:47 Bezecný Robert 1977 Dobříš 125 5. 180
21. 00:45:06 Vitásek Josef 1958 Buková 122 1. 200
22. 00:45:13 Zadražil Michal 1979 Hořovice 119 6. 176
23. 00:45:25 Fábera Martin 1976 Chaloupky 116 7. 172
24. 00:45:26 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 2. 195
25. 00:45:38 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 3. 190
26. 00:45:48 Peták Jakub 1989 Holšiny 108 14. 144
27. 00:45:52 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 106 8. 168
28. 00:46:39 Šiman Eduard 1965 Praha 10 104 4. 185
29. 00:46:44 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 102 2. 195
30. 00:46:46 Pančura Tomáš 1986 100 15. 140
31. 00:47:56 Blahovec Václav 1983 98 16. 137
32. 00:48:06 Chodur Josef 1975 Rozběháme Třebíč 96 9. 164
33. 00:48:14 Novotný David 1981 Bonus 94 17. 134
34. 00:48:17 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 92 10. 160
35. 00:48:30 Jung Václav 1977 Beroun 90 11. 156
36. 00:48:38 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 88 5. 180
37. 00:49:06 Procházka Marcel 1990 Dobříš 86 18. 131
38. 00:49:07 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 84 6. 176
39. 00:49:25 Kacíř Jan 1985 ENERGON 82 19. 128
40. 00:49:44 Marek Václav 1956 Sherpa 80 3. 190
41. 00:49:52 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 78 20. 125
42. 00:49:55 Blahna Michal 1989 Běžecký klub České spořitelny 76 21. 122
43. 00:50:11 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 74 4. 185
44. 00:50:31 Enžl Vlastimil 1984 Hrádek 72 22. 119
45. 00:50:34 Vanča Kryštof 1985 70 23. 116
46. 00:51:08 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 68 24. 113
47. 00:51:11 Zaremba Jan 1981 66 25. 110
48. 00:51:31 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 64 7. 172
49. 00:52:17 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 62 12. 152
50. 00:52:34 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 60 5. 180
51. 00:52:58 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 58 13. 148
52. 00:53:01 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 56 8. 168
53. 00:54:09 Lifka Radek 1974 BKČS 54 14. 144
54. 00:54:36 Hršel Josef 1976 Mníšek pod Brdy 52 15. 140
55. 00:54:37 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 50 16. 137
56. 00:54:56 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 48 9. 164
57. 00:54:56 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 46 6. 176
58. 00:55:10 Filip Karel 1955 MK Kladno 44 7. 172
59. 00:55:24 Mařík Michal 1975 Praha 10 42 17. 134
60. 00:55:32 Bauer Martin 1977 Chlustina 40 18. 131
61. 00:55:51 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 39 26. 108
62. 00:56:36 Bureš Michal 1987 38 27. 106
63. 00:56:36 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 37 28. 104
64. 00:58:54 Nekolný Karel 1976 Příbram 36 19. 128
65. 01:00:34 Gregor Aleš 1966 Cernosice 35 10. 160
66. 01:00:36 Svojtka Petr 1982 34 29. 102
67. 01:01:00 Stracený Jiří 1979 Nový Knín 33 20. 125
68. 01:02:04 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 32 30. 100
69. 01:05:38 Bőhm Petr 1978 Srdíčkáři 31 21. 122
70. 01:06:03 Hejsek Miroslav 1970 ENERGON 30 11. 156
71. 01:08:04 Novák Michal 1958 Dobříš 29 8. 168
72. 01:11:54 Leitner Josef 1969 Příbram 28 12. 152
73. 01:11:57 Hruška Josef 1974 ENERGON - pobočka Praha 27 22. 119
74. 01:19:03 Jirota Tomáš 1983 Dobříš 26 31. 98
75. 01:24:36 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 25 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, 10km dle kategorie, celkově, Štafety, 5km fitness žen, dorost 1 kolo, časy kol

Start a zázemí závodu je v areálu firmy Energon Dobříš.

Pro všechny závodníky a zejména ty dětské je připraveno neskutečné množství odměn za jejich výkony.

Více na webu energonbeh.cz a FB události

Fotky od Moniky Šejnové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: