Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (117)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.8.2020 - Běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:15 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:42:12 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 2. 195
3. 00:43:29 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:43:39 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:44:25 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 180 1. 200
6. 00:44:34 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 176 2. 195
7. 00:45:59 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 3. 190
8. 00:46:33 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 168 4. 185
9. 00:46:47 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 4. 185
10. 00:47:03 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 5. 180
11. 00:47:22 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 156 6. 176
12. 00:48:11 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 7. 172
13. 00:48:26 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 148 2. 195
14. 00:48:42 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 144 3. 190
15. 00:48:49 Koňaříková Zdeňka 1976 140 8. 168
16. 00:48:54 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 137 5. 180
17. 00:50:19 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 134 6. 176
18. 00:50:28 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 7. 172
19. 00:51:18 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 128 8. 168
20. 00:51:44 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 9. 164
21. 00:52:57 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 1. 200
22. 00:53:13 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 119 4. 185
23. 00:55:09 Svobodová Dana 1952 Příbram 116 1. 200
24. 00:56:41 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 113 10. 160
25. 00:57:09 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 110 11. 156
26. 00:58:42 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 108 2. 195
27. 00:59:38 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 106 9. 164
28. 01:05:11 Mašková Lucie 1998 Hraštice 104 5. 180
29. 01:12:40 Bartošová Milada 1953 Příbram 102 2. 195
48. 00:55:04 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 64 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Peter Širanec a Andrea Frantová vítězí v Bezděkově

Výsledky: Celkové, Kategorie Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: