Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.8.2020 - Běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:15 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:42:12 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 2. 195
3. 00:43:29 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:43:39 Povalová Eva 1984 185 3. 190
5. 00:44:25 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 180 1. 200
6. 00:44:34 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 176 2. 195
7. 00:45:59 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 3. 190
8. 00:46:33 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 168 4. 185
9. 00:46:47 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 4. 185
10. 00:47:03 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 5. 180
11. 00:47:22 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 156 6. 176
12. 00:48:11 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 7. 172
13. 00:48:26 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 148 2. 195
14. 00:48:42 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 144 3. 190
15. 00:48:49 Koňaříková Zdeňka 1976 140 8. 168
16. 00:48:54 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 137 5. 180
17. 00:50:19 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 134 6. 176
18. 00:50:28 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 7. 172
19. 00:51:18 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 128 8. 168
20. 00:51:44 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 9. 164
21. 00:52:57 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 1. 200
22. 00:53:13 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 119 4. 185
23. 00:55:09 Svobodová Dana 1952 Příbram 116 1. 200
24. 00:56:41 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 113 10. 160
25. 00:57:09 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 110 11. 156
26. 00:58:42 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 108 2. 195
27. 00:59:38 Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín 106 9. 164
28. 01:05:11 Mašková Lucie 1998 Hraštice 104 5. 180
29. 01:12:40 Bartošová Milada 1953 Příbram 102 2. 195
48. 00:55:04 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 64 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Peter Širanec a Andrea Frantová vítězí v Bezděkově

Výsledky: Celkové, Kategorie Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: