Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.5.2020 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:54:21 Ježková Jana 1988 Energon 200 1. 200
2. 00:54:49 Povalová Eva 1984 195 1. 200
3. 00:55:52 Lokajíčková Klára 2000 Ready2win 190 2. 195
4. 00:56:07 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 2. 195
5. 00:56:30 Typltová Kristýna 1994 Beroun 180 3. 190
6. 00:56:53 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 176 4. 185
7. 00:57:22 Letová Kristýna 2001 172 1. 200
8. 00:58:15 Císařová Iveta 1993 Příbram 168 5. 180
9. 00:58:15 Císařová Veronika 1993 Příbram 164 6. 176
10. 00:58:52 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 160 1. 200
11. 01:00:21 Třísková Katarina 1971 Praha 6 156 2. 195
12. 01:00:28 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 152 3. 190
13. 01:00:45 Teplá Jana 1979 Úvaly 148 3. 190
14. 01:01:04 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 144 4. 185
15. 01:01:09 Koňaříková Zdeňka 1976 140 5. 180
16. 01:02:59 Gregorová Daniela 1974 Komárov 137 4. 185
17. 01:04:29 Doleželová Lenka 1990 AC Heating 134 7. 172
18. 01:05:19 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 6. 176
19. 01:05:47 Krůtová Jana 1998 Příbram 128 8. 168
20. 01:05:49 Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram 125 9. 164
21. 01:06:05 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 122 10. 160
22. 01:06:20 Svobodová Petra 1990 Žežice 119 11. 156
23. 01:06:53 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 5. 180
24. 01:07:49 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 113 6. 176
25. 01:07:52 Šáchová Vendula 1987 110 12. 152
26. 01:07:56 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 108 7. 172
27. 01:08:06 Veselá Anita 1965 SDH Chloumek 106 1. 200
28. 01:08:16 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 104 8. 168
29. 01:08:56 Rýdlová Tereza 1985 Plzeň 102 9. 164
30. 01:09:06 Prunerová Eva 1979 --- 100 10. 160
31. 01:09:47 Svobodová Dana 1952 Příbram 98 1. 200
32. 01:09:56 Cheníčková Petra 1979 Příbram 96 11. 156
33. 01:10:01 Karasová Pavla 1978 94 12. 152
34. 01:10:59 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 92 13. 148
35. 01:11:21 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 90 7. 172
36. 01:11:54 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 88 13. 148
37. 01:11:54 Dědinová Lucie 1985 Příbram 86 14. 144
38. 01:12:21 Šnoblová Klára 1980 --- 84 15. 140
39. 01:12:25 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 82 16. 137
40. 01:12:53 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 80 17. 134
41. 01:12:54 Kárová Iveta 1977 Maratonci 78 18. 131
42. 01:12:58 Nováková Lenka 1990 Vítr v zádech 76 14. 144
43. 01:12:58 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 74 8. 168
45. 01:14:01 Hartmanová Stanislava 1958 --- 70 2. 195
46. 01:14:05 Horáčková Alena 1980 Alperov Hluboš 68 20. 125
47. 01:14:32 Fábryová Ivana 1994 66 15. 140
48. 01:14:33 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 64 21. 122
49. 01:14:58 Haníková Adéla 0000 Nymburk 62 16. 137
50. 01:14:59 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 60 3. 190
51. 01:15:05 Mündleinová Tereza 1984 Praha 58 22. 119
52. 01:18:47 Korecká Blanka 1974 56 9. 164
53. 01:21:04 Fialová Žaneta 1980 54 23. 116
54. 01:23:18 Lokajíčková Miluše 1972 Ready2win 52 10. 160
55. 01:26:24 Nová Ivana 1964 1. BTO 50 4. 185
56. 01:28:41 Bartošová Milada 1953 Příbram 48 2. 195
57. 01:30:50 Velechovská Jana 1994 RSáci 46 17. 134
58. 01:30:58 Svobodová Barbora 1986 RSáci Příbram 44 18. 131
59. 02:02:59 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 42 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Exkluzivní fotky od Františka Gahlera

Celkové výsledky, kategorie, Mezičas na Toku (16.km - 865m nad mořem)

Fotky: od Petra Pavlišena, druhá část, Záznam z doběhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: