Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.5.2020 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:44:48 Minařík Petr 1976 Rokycany 200 1. 200
2. 00:46:38 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 2. 195
3. 00:46:48 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 190 1. 200
4. 00:47:08 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 185 2. 195
5. 00:47:29 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 180 1. 200
6. 00:49:09 Hvižď Leoš 1990 176 3. 190
7. 00:49:24 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 4. 185
8. 00:49:46 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 168 5. 180
9. 00:49:59 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 164 3. 190
10. 00:50:41 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 160 4. 185
11. 00:51:04 Haník Zdeněk 1986 Nymburk 156 6. 176
12. 00:51:24 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 2. 195
13. 00:52:38 Lacina Josef 1978 CK Záluží 148 5. 180
14. 00:52:52 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 144 6. 176
15. 00:53:23 Adamec Michal 1987 MŠ Zeměkoule 140 7. 172
16. 00:53:36 Kudlič Pepa 1989 Get up gym 137 8. 168
17. 00:53:50 Liberský Martin 1988 Grunex Run 134 9. 164
18. 00:53:52 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 131 3. 190
19. 00:54:08 Turek Jiří 1962 Chaloupky 128 4. 185
20. 00:54:32 Peták Jakub 1989 Holšiny 125 10. 160
21. 00:54:32 Vitásek Josef 1958 Buková 122 1. 200
22. 00:54:35 Hlavatý Vladislav 1988 Ready2win 119 11. 156
23. 00:54:47 Fortelka Jiří 1982 Příbram 116 12. 152
24. 00:54:59 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 113 2. 195
25. 00:55:22 Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM 110 13. 148
26. 00:55:34 Veselý Vladimír 1971 Hasiči Neratovice 108 7. 172
27. 00:55:42 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 106 8. 168
28. 00:55:45 Šusta David 1990 Cetyně 104 14. 144
29. 00:55:50 Simandl Radek 1993 Příbram 102 15. 140
30. 00:55:51 Pospíšil Antonín 1960 TJ Tlučná 100 3. 190
31. 00:56:37 Vyhnánek Aleš 1990 Funeralopolis 98 16. 137
32. 00:57:10 Šmíd Petr 1983 Ghost / Mníšek pod Brdy 96 17. 134
33. 00:57:12 Horňák Juraj 1992 94 18. 131
34. 00:57:18 Martin Šálek 1967 OCR Kozičín 92 5. 180
35. 00:57:31 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 90 19. 128
36. 00:57:38 Král Václav 1983 Plzeň 88 20. 125
37. 00:58:08 Jilg Petr 1986 CAMINO 86 21. 122
38. 00:58:55 Halo Pavel 1988 Fitklub_Ludvík.cz 84 22. 119
39. 00:58:57 Kolář Jiří 1986 LP 82 23. 116
40. 00:59:00 Drozd Adam 1984 Praha 80 24. 113
41. 00:59:12 Křížek Filip 1993 78 25. 110
42. 00:59:39 Čaputa Jiří 1987 Grunex Run 76 26. 108
43. 01:00:45 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 74 6. 176
44. 01:01:00 Mansfield Jim 1975 72 9. 164
45. 01:01:19 Špryngl Jan 1982 4Timing.cz 70 27. 106
46. 01:01:32 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 68 7. 172
47. 01:01:53 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 66 8. 168
48. 01:01:54 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 64 10. 160
49. 01:02:04 Pihrt Vojtěch 1978 Dolni Cernosice 62 11. 156
50. 01:02:17 Tesárek Michal 1978 Fitklub_Ludvík.cz 60 12. 152
51. 01:02:43 Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram 58 28. 104
52. 01:02:54 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 56 9. 164
53. 01:03:03 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 54 4. 185
54. 01:03:45 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 52 10. 160
55. 01:03:50 Jezbera Jakub 1992 50 29. 102
56. 01:03:56 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 48 30. 100
57. 01:04:42 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 46 5. 180
58. 01:04:45 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 44 13. 148
59. 01:05:04 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 42 11. 156
60. 01:05:18 Bauer Martin 1977 Chlustina 40 14. 144
61. 01:05:32 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 39 15. 140
62. 01:05:33 Moravčík Štěpán 1972 Králův Dvůr 38 16. 137
63. 01:06:49 Hons Pavel 1980 37 17. 134
64. 01:07:18 Svoboda Jan 1943 Příbram 36 1. 200
65. 01:07:53 Vršecký Aleš 1971 35 18. 131
66. 01:07:57 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 34 12. 152
67. 01:08:11 Černý Zbyněk 1983 33 31. 98
68. 01:08:47 Houžvička Miloš 1978 Příbram 32 19. 128
69. 01:09:07 Rýdl Martin 1983 Plzeň 31 32. 96
70. 01:09:48 Magera Petr 1966 Příbram 30 13. 148
71. 01:10:01 Huml Otakar 1975 29 20. 125
72. 01:10:11 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 28 21. 122
73. 01:10:30 Nekolný Karel 1976 Příbram 27 22. 119
74. 01:11:02 Skalický Jan 1981 Láz 26 33. 94
75. 01:11:04 Matějka Josef 2000 25 34. 92
76. 01:11:12 Dítě Martin 1968 Štěchovice 24 14. 144
77. 01:12:21 Šnobl Pavel 1978 --- 23 23. 116
78. 01:12:50 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 22 24. 113
79. 01:12:54 Kára Milan 1972 21 25. 110
80. 01:13:01 Weiner Štěpán 1977 Šneci v běhu 20 26. 108
81. 01:16:29 Novotný Karel 1985 Jihlava 19 35. 90
82. 01:17:08 Lokajíček Martin 1968 Ready2win 18 15. 140
83. 01:18:22 Novák Michal 1958 Dobříš 17 6. 176
84. 01:20:04 Fiala Radim 1975 16 27. 106
85. 01:20:11 Svoboda Jan 1959 RSáci 15 7. 172
86. 01:24:43 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 14 36. 88
87. 01:26:24 Nový Vladislav 1961 1. BTO 13 16. 137
88. 01:28:16 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 12 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Exkluzivní fotky od Františka Gahlera

Celkové výsledky, kategorie, Mezičas na Toku (16.km - 865m nad mořem)

Fotky: od Petra Pavlišena, druhá část, Záznam z doběhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: