Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2021:

Záznamů: 1-100 z celkem 253   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči2316 (40) 20
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2277 (35) 19
3. Stibalová Petra 1976 Broumy2056 (15) 15
4. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha1967 (0) 11
5. Matějková Petra 1993 Komárov1884 (10) 14
6. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice1861 (5) 13
7. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun1796 (20) 16
8. Hacaperková Eva 1986 Příbram1771 (10) 14
9. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1739 (20) 16
10. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1731 (30) 18
11. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák1729 (0) 10
12. Kafková Lucie 1982 Zdice1691 (0) 11
13. Hartmanová Stanislava 1958 ---1612 (25) 17
14. Landauerová Radka 1992 Příbram1609 (0) 10
15. Svobodová Dana 1952 Příbram1469 (20) 16
16. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1242 (0) 12
17. Bartošová Milada 1953 Příbram1147 (5) 13
18. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1124 (0) 6
19. Větrovská Jitka 1993 VDN Promo1084 (0) 6
20. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy1071 (0) 7
21. Mališová Karla 1960 USK Praha1009 (0) 7
22. Mázdrová Vendula 1997 Chrást979 (0) 8
23. Čebišová Petra 1997 Příbram946 (0) 7
24. Zeisková Eliška 1988 Křesťanské centrum Příbram922 (0) 5
25. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška909 (0) 6
26. Zlatohlávková Michaela 2002 Rožmitál pod Třemšínem889 (0) 5
27. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan876 (0) 7
28. Lhotáková Marcela 1988 Rozběháme Hořovicko841 (0) 5
29. Tylšová Alena 2002 Salming runnig790 (0) 5
30. Růžičková Jana 1969 Černín750 (0) 6
31. Jandurová Iva 1985 za sebe704 (0) 5
32. Nováková Lenka 1975 677 (0) 7
33. Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres673 (0) 6
34. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška653 (0) 5
35. Honzáková Jiřina 1965 CZ652 (0) 4
36. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká641 (0) 4
37. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram613 (0) 4
38. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd611 (0) 4
39. Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram600 (0) 3
40. Pertlová Martina 1974 Beroun570 (0) 5
41. Kárová Iveta 1977 Maratonci565 (0) 5
42. Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec531 (0) 5
43. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B528 (0) 3
44. Šmejkalová Denisa 1983 Jince516 (0) 3
45. Bauerová Markéta 1980 Chlum510 (0) 3
46. Rybáčková Soňa 1963 Beroun454 (0) 4
47. Linková Hana 1972 445 (0) 4
48. Žížalová Denisa 1979 Beroun427 (0) 4
49. Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha400 (0) 2
50. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB400 (0) 2
51. Karasová Daniela 2003 Tisová400 (0) 2
52. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb395 (0) 2
53. Ježková Jana 1988 Energon390 (0) 2
54. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr386 (0) 3
55. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 386 (0) 4
56. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni365 (0) 2
57. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun362 (0) 2
58. Kamencová Radka 1978 AC Nitra352 (0) 2
59. Lukšanová Monika 1977 327 (0) 3
60. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno316 (0) 2
61. Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha309 (0) 2
62. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť308 (0) 2
63. Netíková Naděžda 1985 Prostě běž!302 (0) 3
64. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš282 (0) 2
65. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák280 (0) 3
66. Funková Vanda 1999 Příbram275 (0) 2
67. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice271 (0) 2
68. Bosáková Lucie 1983 Šneci v běhu265 (0) 2
69. Veselá Anita 1965 SDH Chloumek262 (0) 2
70. Mudrová Bohumila 1982 259 (0) 2
71. Růžková Hana 1990 250 (0) 2
72. Flachsová Šárka 1980 Příbram244 (0) 2
73. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy236 (0) 2
74. Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team232 (0) 2
75. Měšťanová Michaela 1990 Drozdov229 (0) 2
76. Nováková Adéla 1989 228 (0) 2
77. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš221 (0) 2
78. Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram216 (0) 2
79. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince211 (0) 2
80. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov200 (0) 1
81. Amsalem Barbora 1985 200 (0) 1
82. Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team200 (0) 1
83. Kratochvílová - Kriegelová Kateřina 1984 ASK Elna Počerady200 (0) 1
84. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice195 (0) 1
85. Poborská Helena 1978 Kerteam195 (0) 1
86. Slavíková Eva 1984 195 (0) 1
87. Koubková Lenka 1984 Spartak Praha 4195 (0) 1
88. Hejrová Gabriela 1982 Amazons gym195 (0) 1
89. Zhgir Evgeniia 1981 RunwithEva195 (0) 1
90. Rudolf Lojková Romana 1994 Trailpoint195 (0) 1
91. Parýzeková Eva 1988 194 (0) 2
92. Večerková Marcela 1981 Veverky190 (0) 1
93. Šnebergerová Lucie 1983 Praha190 (0) 1
94. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha190 (0) 1
95. Herbst Jarmila 1974 Praha 11190 (0) 1
96. Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav, z.s.190 (0) 1
97. Hill Anna 1989 Stefko running team190 (0) 1
98. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun185 (0) 1
99. Štefaničová Hana 1976 Příbram185 (0) 1
100. Šindelářová Blanka 1972 185 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 253   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: