Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.9.2021 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:12 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 200 1. 200
2. 00:35:27 Zeisková Eliška 1988 Křesťanské centrum Příbram 195 2. 195
3. 00:36:03 Flachsová Šárka 2002 TJ Dukla Praha 190 1. 200
4. 00:36:59 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 185 1. 200
5. 00:37:15 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 180 3. 190
6. 00:37:41 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 176 2. 195
7. 00:38:23 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:38:42 Stibalová Petra 1976 Broumy 168 2. 195
9. 00:39:07 Lhotáková Marcela 1988 Rozběháme Hořovicko 164 4. 185
10. 00:39:08 Matějková Petra 1993 Komárov 160 5. 180
11. 00:39:21 Landauerová Radka 1992 Příbram 156 6. 176
12. 00:40:09 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 152 3. 190
13. 00:40:27 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 148 4. 185
14. 00:40:39 Mališová Karla 1960 USK Praha 144 1. 200
15. 00:40:42 Hacaperková Eva 1986 Příbram 140 3. 190
16. 00:41:16 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 137 7. 172
17. 00:42:32 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 134 2. 195
18. 00:43:00 Hartmanová Stanislava 1958 --- 131 3. 190
19. 00:43:12 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 5. 180
20. 00:43:42 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 6. 176
21. 00:44:32 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 122 7. 172
22. 00:44:42 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 119 8. 168
23. 00:45:26 Flachsová Šárka 1980 Příbram 116 4. 185
24. 00:47:09 Svobodová Dana 1952 Příbram 113 1. 200
25. 00:47:54 Divišová Efi 1988 Trojka na útěku 110 9. 164
26. 00:49:00 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 108 4. 185
27. 00:55:35 Tůmová Milena 1997 Hvožďany 106 10. 160
28. 00:57:20 Janoušková Adéla 1984 Adjan 104 5. 180
29. 00:57:37 Bartošová Milada 1953 Příbram 102 2. 195
30. 01:04:35 Vrablicová Jana 1979 Březnice 100 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, hlavní závod, kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: