Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.6.2021 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:49 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:24:50 Tylšová Alena 2002 Salming runnig 195 1. 200
3. 00:27:01 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:28:02 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 3. 190
5. 00:28:21 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 180 4. 185
6. 00:28:21 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 1. 200
7. 00:28:29 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 172 5. 180
8. 00:28:44 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 168 6. 176
9. 00:29:06 Stibalová Petra 1976 Broumy 164 2. 195
10. 00:29:51 Bauerová Markéta 1980 Chlum 160 7. 172
11. 00:30:21 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 8. 168
12. 00:30:48 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 152 3. 190
13. 00:31:12 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 148 4. 185
14. 00:31:24 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 144 5. 180
15. 00:31:29 Jandurová Iva 1985 za sebe 140 9. 164
16. 00:31:44 Matějková Petra 1993 Komárov 137 1. 200
17. 00:32:10 Hacaperková Eva 1986 Příbram 134 10. 160
18. 00:32:34 Čebišová Petra 1997 Příbram 131 2. 195
19. 00:33:32 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 128 6. 176
20. 00:34:48 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 1. 200
21. 00:35:02 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 122 3. 190
22. 00:35:44 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 119 11. 156
24. 00:36:03 Svobodová Dana 1952 Příbram 113 1. 200
25. 00:36:16 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 110 13. 148
26. 00:36:57 Klusová Hana 1993 Šneci v běhu 108 4. 185
27. 00:38:15 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 106 7. 172
28. 00:38:28 Škrabalová Markéta 1980 Jince 104 14. 144
29. 00:39:29 Volfová Kateřina 1982 Březohorské katastrofy 102 15. 140
30. 00:45:57 Bartošová Milada 1953 Příbram 100 2. 195
31. 01:04:29 Králová Iva 1987 Ohrazenice 98 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, kategorie, online děti i dospělí, záznam doběhu

Fotky z Jinec: od Miroslava Maršálka, od Věry Zvoníčkové (FB), , od Věry Zvoníčkové na rajčeti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: