Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.6.2021 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:22:49 Rendl Josef 1976 tj packa praha 200 1. 200
2 . 00:23:00 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 1. 200
3 . 00:23:25 Holiček Stano 1981 190 2. 195
4 . 00:23:31 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 3. 190
5 . 00:23:40 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 4. 185
6 . 00:23:52 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 176 5. 180
7 . 00:23:59 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 172 2. 195
8 . 00:24:06 Ďoubal Miroslav 1974 Kolovraty 168 6. 176
9 . 00:24:16 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 164 1. 200
10 . 00:24:24 Pergler Lukáš 1992 Komárov 160 3. 190
11 . 00:24:38 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 156 2. 195
12 . 00:24:57 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 152 4. 185
13 . 00:25:05 Friček Martin 1979 Horní Vltavice 148 7. 172
14 . 00:25:05 Hvižď Leoš 1990 144 5. 180
15 . 00:25:10 Škrlant Martin 1979 Žebrák 140 8. 168
16 . 00:25:11 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 137 6. 176
17 . 00:25:12 Barcal Richard 1981 dos amigos 134 9. 164
18 . 00:25:19 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 131 3. 190
19 . 00:25:43 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 128 7. 172
20 . 00:25:46 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 125 10. 160
21 . 00:26:03 Zemek Michal 1977 Příbram 122 11. 156
22 . 00:26:13 Brož Lubomír 1980 Příbram 119 12. 152
23 . 00:26:38 Chochola Petr 1977 Florbal NS 116 13. 148
24 . 00:26:45 Dvořák Pavel 1977 Beroun 113 14. 144
25 . 00:26:48 Zadražil Michal 1979 Hořovice 110 15. 140
26 . 00:26:52 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 108 16. 137
27 . 00:26:55 Peták Jakub 1989 Holšiny 106 8. 168
28 . 00:27:03 Jilg Petr 1986 CAMINO 104 9. 164
29 . 00:27:06 Pavlík Martin 1978 Krnov 102 17. 134
30 . 00:27:13 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 100 10. 160
31 . 00:27:14 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 98 11. 156
32 . 00:27:24 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 96 18. 131
34 . 00:27:33 Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice 92 12. 152
36 . 00:27:53 Turek Jiří 1962 Chaloupky 88 4. 185
37 . 00:27:54 Fortelka Jiří 1982 Příbram 86 13. 148
38 . 00:27:55 Dušek Václav 1974 Dobříš 84 21. 122
39 . 00:28:04 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 14. 144
40 . 00:28:05 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 80 5. 180
41 . 00:28:16 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 78 22. 119
42 . 00:28:19 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 76 23. 116
43 . 00:28:29 Král Václav 1983 Plzeň 74 15. 140
44 . 00:28:34 Falcník Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí 72 24. 113
45 . 00:28:42 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 70 1. 200
46 . 00:29:01 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 68 25. 110
47 . 00:29:08 Jezbera Jakub 1992 66 16. 137
48 . 00:29:11 Myslivec Michal 1986 64 17. 134
49 . 00:29:33 Lašut Aleš 1999 Zbůch 62 18. 131
50 . 00:29:38 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 60 26. 108
51 . 00:30:01 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 58 6. 176
52 . 00:30:02 Kuba Martin 1994 56 19. 128
53 . 00:30:05 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 54 27. 106
54 . 00:30:52 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 52 2. 195
55 . 00:31:05 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 50 7. 172
56 . 00:31:19 Mařík Michal 1975 Praha 10 48 28. 104
57 . 00:31:41 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 46 8. 168
58 . 00:32:08 Gregořica Jakub 1990 44 20. 125
59 . 00:32:33 Bauer Martin 1977 Chlustina 42 29. 102
60 . 00:32:52 Hula Aleš 1980 SK Jince 40 30. 100
61 . 00:33:17 Filip Karel 1955 MK Kladno 39 3. 190
62 . 00:34:00 Svoboda Jan 1943 Příbram 38 1. 200
63 . 00:35:03 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 37 2. 195
64 . 00:35:09 Magera Petr 1966 Příbram 36 9. 164
65 . 00:35:48 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 35 4. 185
66 . 00:36:41 Drnec Jaroslav 1970 34 10. 160
67 . 00:38:15 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 33 11. 156
68 . 00:38:40 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 32 3. 190
69 . 01:01:36 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 31 4. 185
70 . 01:04:28 Leitner Josef 1969 Příbram 30 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, kategorie, online děti i dospělí, záznam doběhu

Fotky z Jinec: od Miroslava Maršálka, od Věry Zvoníčkové (FB), , od Věry Zvoníčkové na rajčeti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: