Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.6.2021 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:56 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 200 1. 200
2. 00:28:08 Škrlant Martin 1979 Žebrák 195 1. 200
3. 00:29:12 Burian Tomáš 1998 Višňová 190 1. 200
4. 00:29:17 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 185 2. 195
5. 00:30:06 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
6. 00:30:16 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 2. 195
7. 00:30:47 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 3. 190
8. 00:31:14 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 2. 195
9. 00:31:22 Hasman Petr 1983 za sebe 164 4. 185
10. 00:31:42 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 3. 190
11. 00:31:43 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 156 5. 180
12. 00:32:09 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 4. 185
13. 00:32:32 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 148 6. 176
14. 00:32:35 Fábera Martin 1976 Chaloupky 144 4. 185
15. 00:32:39 Charvát Jan 1998 Zaječov 140 7. 172
17. 00:33:27 Zemek Michal 1977 Příbram 134 6. 176
18. 00:33:42 Zaremba Jan 1981 131 7. 172
19. 00:33:46 Zadražil Michal 1979 Hořovice 128 8. 168
20. 00:33:57 Vitásek Josef 1958 Buková 125 1. 200
21. 00:34:02 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 122 8. 168
22. 00:34:08 Jilg Petr 1986 CAMINO 119 9. 164
23. 00:34:17 Veselý Vladimír 1971 Hasiči Neratovice 116 5. 180
24. 00:34:24 Pavlík Martin 1978 Krnov 113 9. 164
25. 00:34:33 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 110 10. 160
26. 00:34:48 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 10. 160
27. 00:35:02 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 6. 176
28. 00:35:23 Fortelka Jiří 1982 Příbram 104 11. 156
29. 00:35:29 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 102 11. 156
30. 00:35:39 Frühauf František 1975 Ohrazenice 100 12. 152
31. 00:36:03 Holický Milan 1965 Pardubice 98 7. 172
32. 00:36:18 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 96 2. 195
33. 00:36:20 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 94 13. 148
34. 00:36:32 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 92 14. 144
35. 00:36:47 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 90 15. 140
36. 00:37:21 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 88 16. 137
38. 00:37:52 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 84 18. 131
39. 00:37:54 Prokop Jan 2000 TJ Lokomotiva Černín 82 12. 152
40. 00:37:59 Kašpar Michal 1990 Černín 80 13. 148
41. 00:38:16 Mařík Michal 1975 Praha 10 78 19. 128
42. 00:38:23 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 76 8. 168
43. 00:38:38 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 74 20. 125
44. 00:38:51 Bogdanov Stanislav 1986 Chaloupky 72 14. 144
45. 00:39:01 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 3. 190
46. 00:39:10 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 68 4. 185
48. 00:39:43 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 64 9. 164
49. 00:39:58 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 62 10. 160
50. 00:40:07 Charvát Jiří 1978 Kvaň 60 22. 119
51. 00:41:56 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 58 11. 156
52. 00:42:02 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 56 12. 152
53. 00:43:52 Bureš Michal 1987 54 15. 140
54. 00:43:52 Svoboda Jan 1943 Příbram 52 1. 200
55. 00:44:53 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 50 13. 148
56. 00:45:46 Weis Michal 1986 Hořovice 48 16. 137
57. 00:46:51 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 46 5. 180
58. 00:48:05 Novák Michal 1958 Dobříš 44 6. 176
59. 00:58:20 Leitner Josef 1969 Příbram 42 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, kategorie

Fotky: od Anny Karasové ze závěru

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: