Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2021 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:18 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:31:29 Poborská Helena 1978 Kerteam 195 2. 195
3. 00:31:45 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 190 3. 190
4. 00:32:11 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:33:28 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 4. 185
6. 00:34:22 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 176 5. 180
7. 00:34:41 Nováková Monika 1989 172 1. 200
8. 00:34:46 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 168 1. 200
9. 00:34:57 Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 164 2. 195
10. 00:35:03 Šimáčková Julia 1991 160 2. 195
11. 00:35:10 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 156 3. 190
12. 00:35:19 Kučerová Iveta 1985 TJ Sokol Unhošť 152 6. 176
13. 00:35:59 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 148 7. 172
14. 00:36:08 Honzáková Jiřina 1965 CZ 144 2. 195
15. 00:36:19 Mališová Karla 1960 USK Praha 140 3. 190
16. 00:36:54 Stibalová Petra 1976 Broumy 137 3. 190
17. 00:37:07 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 134 4. 185
18. 00:37:13 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 131 1. 200
19. 00:37:40 Zapletalová Kateřina 1982 TJ Lokomotiva Beroun 128 8. 168
20. 00:37:47 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 125 5. 180
21. 00:38:37 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 122 9. 164
22. 00:39:19 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 119 4. 185
23. 00:39:46 Matějková Petra 1993 Komárov 116 4. 185
24. 00:39:47 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 113 5. 180
25. 00:39:55 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 110 6. 176
26. 00:40:02 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 6. 176
27. 00:40:11 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 106 10. 160
28. 00:40:28 Landová Miroslava 1990 Neratovice 104 5. 180
29. 00:40:32 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 102 7. 172
30. 00:40:37 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 100 7. 172
31. 00:40:43 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 98 8. 168
32. 00:41:23 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 96 9. 164
33. 00:41:47 Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu 94 11. 156
34. 00:42:12 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 92 12. 152
35. 00:42:19 Pankowská Anna 1981 Beroun 90 13. 148
36. 00:42:50 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 88 10. 160
37. 00:44:09 Gololobovová Blanka 1973 AVC 86 11. 156
38. 00:44:49 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 84 8. 168
39. 00:45:11 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 82 6. 176
40. 00:45:16 Nováková Lenka 1975 80 12. 152
41. 00:45:56 Setínková Zuzana 1957 DKP 78 9. 164
42. 00:46:36 Svobodová Dana 1952 Příbram 76 2. 195
43. 00:47:07 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 74 10. 160
44. 00:48:04 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 72 13. 148
45. 00:52:27 Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák 70 1. 200
46. 00:55:16 Bartošová Milada 1953 Příbram 68 3. 190
47. 00:59:17 Grohová Jaroslava 1951 Vrchlabí 66 4. 185
48. 00:59:26 Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! 64 14. 144
49. 01:02:22 Sušická Kateřina 1979 ZŠ a MŠ Nové strašecí 62 15. 140
50. 01:02:23 Červenková Eliška 1986 Slaný 60 16. 137
51. 01:03:45 Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 58 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, záznam doběhu

Fotky: od Markéty Vítkové, od Miroslava Maršálka

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: