Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2021 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:02 Fejfar Ondřej 1989 Inov-8 team 200 1. 200
2. 00:24:24 Pechek Petr 1983 Kerteam 195 2. 195
3. 00:25:20 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 190 3. 190
4. 00:25:33 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 4. 185
5. 00:25:49 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 1. 200
6. 00:25:56 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 176 5. 180
7. 00:26:06 Škrlant Martin 1979 Žebrák 172 2. 195
8. 00:26:12 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 168 6. 176
9. 00:26:25 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 164 7. 172
10. 00:26:35 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 160 8. 168
11. 00:26:41 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 156 3. 190
12. 00:27:02 Holiček Stano 1981 152 4. 185
13. 00:27:24 Kaliberka Jan 1984 Praha 5 148 9. 164
14. 00:27:30 Chyba Jiří 1979 Nutrend Specialized 144 5. 180
15. 00:27:47 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 140 1. 200
16. 00:28:01 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 137 6. 176
17. 00:28:04 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 134 10. 160
18. 00:28:10 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 131 7. 172
19. 00:28:17 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 128 8. 168
20. 00:28:33 Mach Štěpán 1980 IMBARRÁNA!!! 125 9. 164
21. 00:28:48 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 122 10. 160
22. 00:28:58 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 119 11. 156
23. 00:29:07 Sedláček Jaroslab 2003 OK Roztoky 116 1. 200
24. 00:29:24 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 113 2. 195
25. 00:29:42 Moravec Jiří 1996 JM Team Letohrad 110 11. 156
26. 00:29:48 Koudelka Drahomír 1971 Meixner Consulting 108 3. 190
27. 00:29:55 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 106 4. 185
28. 00:29:58 Dufek David 1980 Johoho 104 12. 152
29. 00:30:07 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 102 1. 200
30. 00:30:11 Ožana Václav 1964 Nové Město na Moravě 100 5. 180
31. 00:30:17 Říha Zdeněk 1984 Jičín 98 12. 152
32. 00:30:20 Jilg Petr 1986 CAMINO 96 13. 148
33. 00:30:28 Pergler Lukáš 1992 Komárov 94 14. 144
34. 00:30:32 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 92 2. 195
35. 00:30:49 Raboch Ivan 1966 Žebrák 90 6. 176
36. 00:30:55 Otčenášek Vít 1987 Trailrun 88 15. 140
37. 00:31:07 Chochola Petr 1977 Florbal NS 86 13. 148
38. 00:31:08 Petr Karel 1990 84 16. 137
39. 00:31:25 Zaremba Jan 1981 82 14. 144
40. 00:31:27 Daníček Václav 1995 80 17. 134
41. 00:31:33 Kabát Jan 1969 SK Praga 78 7. 172
42. 00:31:42 Vitásek Josef 1958 Buková 76 3. 190
43. 00:31:56 Maršner Milan 1981 SK Kamenné Žehrouce 74 15. 140
44. 00:31:59 Holec Petr 1996 Vrchaři Vrchlabí 72 18. 131
45. 00:32:06 Kroulík Václav 1985 Polička 70 19. 128
46. 00:32:09 Pavlík Martin 1978 Krnov 68 16. 137
47. 00:32:13 Zadražil Michal 1979 Hořovice 66 17. 134
48. 00:32:15 Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM 64 8. 168
49. 00:32:30 Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 62 20. 125
50. 00:32:40 Flachs Michal 1987 Podlesí 60 21. 122
51. 00:33:04 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 58 18. 131
52. 00:33:07 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 56 9. 164
53. 00:33:17 Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 54 19. 128
54. 00:33:19 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 52 20. 125
55. 00:33:28 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 50 22. 119
56. 00:33:39 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 48 10. 160
57. 00:33:58 Uxa Lukáš 2003 URT Beroun 46 2. 195
58. 00:34:00 Vajs Karel 1992 44 23. 116
59. 00:34:03 Beránek Josef 1958 MK Kladno 42 4. 185
60. 00:34:06 Král Václav 1983 Plzeň 40 24. 113
61. 00:34:17 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 39 21. 122
62. 00:34:18 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 38 22. 119
63. 00:34:21 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 37 25. 110
64. 00:34:26 Dvořák Tomáš 1978 Kola Ledeč 36 23. 116
65. 00:34:29 Kozák Jan 1962 iThinkBeer 35 11. 156
66. 00:34:31 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 34 26. 108
67. 00:34:35 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 33 5. 180
68. 00:34:42 Peták Jakub 1989 Holšiny 32 27. 106
69. 00:34:44 Fortelka Jiří 1982 Příbram 31 28. 104
70. 00:34:44 Nosek Martin 1974 Nosac ski team 30 24. 113
71. 00:34:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 29 12. 152
72. 00:34:47 Civín Aleš 1988 28 29. 102
73. 00:34:49 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 27 1. 200
74. 00:34:59 Hartman Marek 1990 Florbal NS 26 30. 100
75. 00:35:18 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 25 25. 110
76. 00:35:32 Pavlíček Jaroslav 1978 Sebečice 24 26. 108
77. 00:35:34 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 23 27. 106
78. 00:35:40 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 22 28. 104
79. 00:35:43 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 21 29. 102
80. 00:35:45 Růžička Martin 2002 Tuchlovice - Šílenci v běhu 20 3. 190
81. 00:36:02 Pilík Sláva 1950 Panský mlýn Rakovník 19 2. 195
82. 00:36:16 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 18 30. 100
83. 00:36:30 Kohout Roman 2003 TJ Sokol Králův dvůr 17 4. 185
84. 00:36:39 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 16 31. 98
85. 00:36:48 Mařík Michal 1975 Praha 10 15 32. 96
86. 00:36:53 Kašpar Michal 1990 Černín 14 31. 98
87. 00:37:10 Hejl Libor 1982 Hostomice 13 32. 96
88. 00:37:15 Polcer Dušan 1979 Adrien Elixir Team 12 33. 94
89. 00:37:24 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 11 3. 190
90. 00:37:49 Novotný David 1981 Bonus 10 34. 92
91. 00:38:24 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 9 13. 148
92. 00:38:26 Kolomazník Petr 1981 Zábřeh 8 35. 90
93. 00:38:41 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 7 6. 176
94. 00:38:49 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 6 4. 185
95. 00:38:54 Srb Jindřich 1985 Horoměřice 5 33. 94
96. 00:39:19 Hoffmann Peter 1960 TK Küssaberg (SRN) 4 7. 172
97. 00:40:01 Král Kevin 1999 Milín 3 34. 92
98. 00:40:07 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 2 5. 180
99. 00:40:15 Bauer Martin 1977 Chlustina 1 36. 88
100. 00:40:20 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 0 14. 144
101. 00:40:33 Čapek Jan 1986 KUBA team 0 35. 90
102. 00:40:34 Filip Karel 1955 MK Kladno 0 8. 168
103. 00:41:05 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 9. 164
104. 00:41:21 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 0 10. 160
105. 00:41:27 Gregořica Jakub 1990 0 36. 88
106. 00:41:27 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 15. 140
107. 00:41:29 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 0 6. 176
108. 00:41:31 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 0 7. 172
109. 00:41:50 Týc Miroslav 1958 Krajníčko 0 11. 156
110. 00:41:50 Hornáček Jakub 1985 Hasiči Dobříš 0 37. 86
111. 00:42:02 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 16. 137
112. 00:42:06 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 17. 134
113. 00:42:12 Deak Roman 1974 Ukrajina 0 37. 86
114. 00:42:16 Masár Miroslav 1963 Lochovice 0 18. 131
115. 00:42:25 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 8. 168
116. 00:43:47 Komínek Tomáš 1993 Lochovice 0 38. 84
117. 00:44:17 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 0 38. 84
118. 00:44:44 Velík Libor 1966 Nosac ski team 0 19. 128
119. 00:44:47 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 9. 164
120. 00:45:02 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 0 39. 82
121. 00:45:07 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 10. 160
122. 00:45:26 Chochola Ondřej 1983 Tuchlovice 0 39. 82
123. 00:45:37 Novák Michal 1958 Dobříš 0 12. 152
124. 00:45:43 Kuncl Franta 1950 Příbram 0 11. 156
125. 00:45:53 Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 0 12. 152
126. 00:47:10 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 13. 148
127. 00:47:50 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 13. 148
128. 00:48:50 Mašek Roman 1961 SNB 0 14. 144
129. 00:50:41 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 40. 80
130. 00:51:56 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 15. 140
131. 00:53:05 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 41. 78
132. 00:53:21 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 0 40. 80
133. 00:53:39 Lhoták Václav 1952 Sebečice 0 16. 137
134. 00:53:46 Šklíba Karel 1950 MARATONSTAV Úpice 0 14. 144
135. 00:53:47 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 15. 140
136. 01:02:29 Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 41. 78

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, záznam doběhu

Fotky: od Markéty Vítkové, od Miroslava Maršálka

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: