Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

27.11. Vyhlášení poháru - Nový rybník dětské závody Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.8.2021 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:13 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 200 1. 200
2. 00:41:37 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 195 2. 195
3. 00:43:06 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
5. 00:44:50 Honzáková Jiřina 1965 CZ 180 1. 200
6. 00:45:46 Stibalová Petra 1976 Broumy 176 2. 195
7. 00:46:04 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 172 3. 190
8. 00:46:27 Mališová Karla 1960 USK Praha 168 2. 195
9. 00:46:41 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 164 3. 190
10. 00:46:59 Matějková Petra 1993 Komárov 160 2. 195
11. 00:47:07 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 156 4. 185
12. 00:47:28 Kučerová Karolína 1998 152 3. 190
13. 00:47:49 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 148 5. 180
14. 00:48:47 Kafková Lucie 1982 Zdice 144 4. 185
15. 00:48:49 Hartmanová Stanislava 1958 --- 140 3. 190
16. 00:48:53 Kubíková Míša 1968 TJ Sokol Touškov 137 6. 176
17. 00:49:27 Khailová Denisa 1996 Kolín 134 4. 185
18. 00:49:29 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 131 7. 172
19. 00:49:52 Růžičková Jana 1969 Černín 128 8. 168
20. 00:50:01 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 125 4. 185
21. 00:50:16 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 122 9. 164
22. 00:51:50 Lepičová Hana 1974 Sri Chinmoy Marathon Team 119 10. 160
23. 00:53:15 Pertlová Martina 1974 Beroun 116 11. 156
24. 00:53:42 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 113 5. 180
25. 00:53:46 Prokopová Marcela 1981 Komárov 110 5. 180
26. 00:53:55 Svobodová Dana 1952 Příbram 108 1. 200
27. 00:54:00 Žížalová Denisa 1979 Beroun 106 6. 176
28. 00:56:27 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 104 12. 152
29. 00:56:52 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 102 7. 172
30. 00:57:05 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 100 5. 180
31. 00:57:28 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 98 6. 176
32. 00:59:55 Nováková Lenka 1975 96 13. 148
33. 01:03:23 Krejčí gabrielová Jana 1972 94 14. 144
34. 01:08:26 Bartošová Milada 1953 Příbram 92 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové a děti, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: