Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.8.2021 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:33:34 Burian Tomáš 1998 Višňová 200 1. 200
2 . 00:33:39 Škrlant Martin 1979 Žebrák 195 1. 200
3 . 00:34:22 Rendl Josef 1976 tj packa praha 190 2. 195
4 . 00:35:49 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 3. 190
5 . 00:35:56 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 4. 185
6 . 00:36:48 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 2. 195
7 . 00:36:50 Karas Stanislav 1998 Příbram 172 3. 190
8 . 00:37:03 Kadlec Jiří 1981 Praha 7 168 5. 180
9 . 00:38:01 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 164 6. 176
10 . 00:38:02 Hroch Martin 1994 Kanoistika Sedlčany 160 4. 185
11 . 00:38:13 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 1. 200
12 . 00:38:44 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 2. 195
13 . 00:39:01 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 148 5. 180
14 . 00:39:01 Vejvoda Jan 1988 Top4running club 144 6. 176
15 . 00:39:39 Hrubý Richard 1986 Zdice 140 7. 172
16 . 00:39:43 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 137 7. 172
17 . 00:39:55 Vrabec Jiří 1961 Plzeň 134 1. 200
18 . 00:40:02 Jilg Petr 1986 CAMINO 131 8. 168
19 . 00:40:05 Zemek Michal 1977 Příbram 128 8. 168
20 . 00:40:18 Zadražil Michal 1979 Hořovice 125 9. 164
21 . 00:41:12 Vitásek Josef 1958 Buková 122 2. 195
22 . 00:41:54 Turek Jiří 1962 Chaloupky 119 3. 190
23 . 00:42:08 Šusta David 1990 Cetyně 116 9. 164
24 . 00:42:27 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 113 10. 160
25 . 00:42:36 Fortelka Jiří 1982 Příbram 110 10. 160
26 . 00:42:37 Kočka Václav 1975 Rokycany 108 11. 156
27 . 00:42:55 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 106 12. 152
28 . 00:42:57 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 104 13. 148
29 . 00:42:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 102 14. 144
30 . 00:43:00 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 100 15. 140
31 . 00:43:18 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 98 16. 137
32 . 00:43:42 Jung Václav 1977 Beroun 96 17. 134
33 . 00:43:59 Chvátal Daniel 1975 Psáry 94 18. 131
34 . 00:44:35 Krejbich Petr 1982 Sportovni klub Policie Beroun 92 11. 156
35 . 00:44:46 Kašpar Michal 1990 Černín 90 12. 152
36 . 00:45:01 Mařík Michal 1975 Praha 10 88 19. 128
37 . 00:45:24 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 86 4. 185
38 . 00:45:33 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 84 20. 125
39 . 00:45:43 Hybš Marek 1987 SRTG Kolín 82 13. 148
40 . 00:46:37 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 80 5. 180
41 . 00:46:44 Velehradský Petr 1959 Nučice 78 3. 190
42 . 00:47:25 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 76 6. 176
43 . 00:47:29 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 74 14. 144
44 . 00:47:30 Marek Václav 1956 Sherpa 72 4. 185
45 . 00:48:18 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 5. 180
46 . 00:48:26 Svítil Václav 1959 SKP Olymp Praha 68 6. 176
47 . 00:48:49 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 66 1. 200
48 . 00:49:03 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 64 7. 172
49 . 00:49:14 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 62 8. 168
50 . 00:49:19 Bauer Martin 1977 Chlustina 60 21. 122
51 . 00:49:19 Seidl Vasek 1974 Beroun 58 22. 119
52 . 00:49:23 Srb Jindřich 1985 Horoměřice 56 15. 140
53 . 00:49:42 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 54 9. 164
54 . 00:49:51 Fazekaš Miroslav 1990 52 16. 137
55 . 00:50:22 Hons Pavel 1980 50 23. 116
56 . 00:50:58 Novák Matej 1990 48 17. 134
57 . 00:51:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 46 2. 195
58 . 00:51:54 Horeš Michal 1977 Kletná Hora 44 24. 113
59 . 00:52:51 Novák Michal 1958 Dobříš 42 7. 172
60 . 00:53:04 Pouček Jiří 1980 Karlštejn 40 25. 110
61 . 00:53:08 Dítě Martin 1968 Štěchovice 39 10. 160
62 . 00:55:20 Štědronský Karel 1998 38 18. 131
63 . 00:57:08 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 37 8. 168
64 . 00:57:10 Staněk Valdemar 1978 praha 36 26. 108
65 . 01:05:26 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 35 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové a děti, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: