Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.5.2021 - Běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:24:52 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 200 1. 200
2 . 00:25:42 Škrlant Martin 1979 Žebrák 195 1. 200
3 . 00:26:25 Burian Tomáš 1998 Višňová 190 2. 195
4 . 00:26:29 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 185 2. 195
5 . 00:26:38 Holiček Stano 1981 180 3. 190
6 . 00:26:41 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 176 4. 185
7 . 00:26:48 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 172 5. 180
8 . 00:26:59 Rendl Josef 1976 tj packa praha 168 6. 176
9 . 00:27:12 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 7. 172
10 . 00:27:27 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 160 8. 168
11 . 00:27:40 Pergler Lukáš 1992 Komárov 156 3. 190
12 . 00:27:46 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 152 1. 200
13 . 00:29:01 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 2. 195
14 . 00:29:18 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 144 9. 164
15 . 00:29:24 Hromádka Ondřej 1980 D5 140 10. 160
16 . 00:29:46 Raboch Ivan 1966 Žebrák 137 3. 190
17 . 00:29:51 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 134 4. 185
18 . 00:30:07 Dvořák Pavel 1977 Beroun 131 11. 156
19 . 00:30:12 Zemek Michal 1977 Příbram 128 12. 152
20 . 00:30:17 Buchtík Ondřej 1981 Slavia Liberec orinteering 125 13. 148
21 . 00:30:22 Silbernágl Martin 1992 FK Všeradice 1932 122 5. 180
22 . 00:30:23 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 119 4. 185
23 . 00:30:31 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 116 14. 144
24 . 00:30:35 Peták Jakub 1989 Holšiny 113 6. 176
25 . 00:30:48 Zadražil Michal 1979 Hořovice 110 15. 140
26 . 00:30:52 Pavlík Martin 1978 Krnov 108 16. 137
27 . 00:31:12 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 106 17. 134
28 . 00:31:19 Jilg Petr 1986 CAMINO 104 7. 172
29 . 00:31:43 Vitásek Josef 1958 Buková 102 1. 200
30 . 00:31:51 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 100 8. 168
31 . 00:31:56 Kratochvíl Pavel 1973 TJ Prazdroj Plzeň 98 18. 131
32 . 00:32:19 Turek Jiří 1962 Chaloupky 96 5. 180
33 . 00:32:53 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 94 19. 128
34 . 00:32:59 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 92 20. 125
35 . 00:33:08 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 90 21. 122
36 . 00:33:08 Hejl Libor 1982 Hostomice 88 9. 164
37 . 00:33:14 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 22. 119
38 . 00:33:29 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 84 23. 116
39 . 00:33:37 Kašpar Michal 1990 Černín 82 10. 160
40 . 00:33:56 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 80 24. 113
41 . 00:34:00 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 78 11. 156
42 . 00:34:27 Seidl Vasek 1974 Beroun 76 25. 110
43 . 00:34:53 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 74 6. 176
44 . 00:34:58 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 72 2. 195
45 . 00:35:02 Bartoň Jan 1970 Fenri 70 7. 172
46 . 00:35:11 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 68 26. 108
47 . 00:35:49 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 66 3. 190
48 . 00:35:55 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 64 8. 168
49 . 00:35:57 Mařík Michal 1975 Praha 10 62 27. 106
50 . 00:36:24 Gregořica Jakub 1990 60 12. 152
51 . 00:37:26 Svátek Lubomír 1958 Praha 58 4. 185
52 . 00:37:50 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 56 1. 200
53 . 00:38:54 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 54 9. 164
54 . 00:39:08 Svoboda Jan 1943 Příbram 52 2. 195
55 . 00:39:29 Lukáč Martin 1995 Kladno 50 13. 148
56 . 00:40:17 Bureš Michal 1987 48 14. 144
57 . 00:40:20 Magera Petr 1966 Příbram 46 10. 160
58 . 00:40:23 Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 44 28. 104
59 . 00:41:00 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 42 3. 190
60 . 00:41:10 Vávra Jan 1976 40 29. 102
61 . 00:41:29 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 39 5. 180
62 . 00:45:03 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 38 11. 156
63 . 00:45:39 Strejček Jiří 1983 Rysy 37 15. 140
64 . 00:46:07 Dyntera smékal Pavel 1975 Liteň 36 30. 100
65 . 00:49:00 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 35 6. 176
66 . 00:49:04 Leitner Josef 1969 Příbram 34 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, Kategorie, časy kol, záznam doběhu

Fotky z Litně: Dětské závody, příprava, hlavní závod

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: