Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 2.10.2021 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:46 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2. 00:35:19 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. 00:35:33 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 190 2. 195
4. 00:35:46 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 3. 190
5. 00:36:06 Gaisl Luboš 1985 Eleven Run Team 180 4. 185
6. 00:37:40 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 5. 180
7. 00:37:46 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 172 1. 200
8. 00:38:28 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 168 2. 195
9. 00:39:11 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 3. 190
10. 00:40:02 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 160 1. 200
11. 00:40:21 Tall Pavel 1969 Šedivák 156 2. 195
12. 00:40:29 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 152 4. 185
13. 00:40:32 Karas Stanislav 1998 Příbram 148 6. 176
14. 00:40:38 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 7. 172
15. 00:41:00 Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť 140 3. 190
16. 00:41:09 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 137 5. 180
17. 00:42:42 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 134 6. 176
18. 00:42:52 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 131 4. 185
19. 00:43:44 Urx Radek 1976 128 7. 172
20. 00:44:01 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 125 8. 168
21. 00:44:03 Zadražil Michal 1979 Hořovice 122 9. 164
22. 00:44:12 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 119 5. 180
23. 00:45:06 Pavlík Martin 1978 Krnov 116 10. 160
24. 00:45:06 Bábíček Matěj 1974 Příbram 113 11. 156
25. 00:45:07 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 6. 176
26. 00:45:12 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 108 8. 168
27. 00:45:17 Zemek Michal 1977 Příbram 106 12. 152
28. 00:46:17 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 104 13. 148
29. 00:46:22 Matyáš Radek 1977 Háje 102 14. 144
30. 00:46:24 Flachs Michal 1987 Podlesí 100 9. 164
31. 00:46:48 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 98 15. 140
32. 00:47:02 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 96 10. 160
33. 00:47:02 Mach František 1950 Ski club Jablonec 94 1. 200
34. 00:47:06 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 92 16. 137
35. 00:47:07 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 17. 134
36. 00:47:09 Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1 88 1. 200
37. 00:47:28 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 86 18. 131
38. 00:47:38 Bernášek Antonín 1979 84 19. 128
39. 00:48:16 Myslivec Michal 1986 82 11. 156
40. 00:48:24 Mařík Michal 1975 Praha 10 80 20. 125
41. 00:48:35 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 78 2. 195
42. 00:48:45 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 76 21. 122
43. 00:48:59 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 74 22. 119
44. 00:49:06 Jung Václav 1977 Beroun 72 23. 116
46. 00:49:21 Svátek Lubomír 1958 Praha 68 4. 185
47. 00:49:34 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 66 7. 172
48. 00:49:44 Svoboda Robert 1973 Beroun 64 24. 113
49. 00:49:51 Velinger Petr 1974 62 25. 110
50. 00:49:56 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 60 26. 108
51. 00:50:00 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 58 27. 106
52. 00:50:12 Jobek Ondřej 1996 Příbram 56 12. 152
53. 00:50:14 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 54 28. 104
54. 00:50:37 Drapák Miroslav 1962 Veselí nad lužnicí 52 8. 168
55. 00:50:46 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 50 9. 164
56. 00:50:55 Fára Luděk 1974 48 29. 102
57. 00:50:57 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 46 30. 100
59. 00:51:45 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 42 10. 160
60. 00:52:11 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 40 5. 180
61. 00:53:13 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 39 6. 176
63. 00:53:26 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 37 11. 156
64. 00:54:55 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 36 12. 152
65. 00:55:04 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 35 13. 148
66. 00:56:37 Hons Pavel 1980 34 31. 98
67. 00:57:11 Švarc Vít 1981 Příbram 33 32. 96
68. 00:57:30 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 32 33. 94
71. 00:59:03 Svoboda Jan 1943 Příbram 29 2. 195
72. 00:59:42 Novák Michal 1958 Dobříš 28 7. 172
73. 01:01:02 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 27 3. 190
74. 01:02:27 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 26 8. 168
75. 01:03:30 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 25 4. 185
77. 01:06:56 Leitner Josef 1969 Příbram 23 14. 144
78. 01:08:03 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 22 5. 180
79. 01:08:28 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 21 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledková listiny: dětí, Hlavní běhy, kategorie, časy kol, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: