Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.10.2021 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:21 Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:46:10 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 2. 195
3. 00:46:47 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 1. 200
4. 00:47:41 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 2. 195
5. 00:49:13 Pergler Lukáš 1992 Komárov 180 3. 190
6. 00:50:43 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 4. 185
7. 00:51:03 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 172 3. 190
8. 00:51:57 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 168 4. 185
9. 00:53:20 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 164 5. 180
10. 00:53:47 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 160 6. 176
11. 00:54:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 156 5. 180
12. 00:54:33 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 1. 200
13. 00:54:39 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 148 6. 176
14. 00:55:16 Jilg Petr 1986 CAMINO 144 7. 172
15. 00:55:20 Rataj Pavel 1969 Rokycany 140 2. 195
16. 00:55:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 137 7. 172
17. 00:55:47 Vitásek Josef 1958 Buková 134 1. 200
18. 00:56:13 Scheu Harald 1969 LMB 131 3. 190
19. 00:56:25 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 128 4. 185
20. 00:56:36 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 125 5. 180
21. 00:57:12 Pavlík Martin 1978 Krnov 122 8. 168
22. 00:57:27 Turek Jiří 1962 Chaloupky 119 6. 176
23. 00:57:55 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 116 7. 172
24. 00:58:44 Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice 113 8. 168
25. 00:58:53 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 110 9. 164
26. 00:59:06 Lacina Josef 1978 CK Záluží 108 10. 160
27. 00:59:34 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 106 11. 156
29. 01:00:35 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 102 12. 152
30. 01:02:38 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 100 9. 164
31. 01:02:38 Kašpar Michal 1990 Černín 98 10. 160
32. 01:03:02 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 96 13. 148
33. 01:03:38 Vokáč Roman 1962 Zdice 94 9. 164
34. 01:04:09 Benýr Pavel 1963 MBM Praha 92 10. 160
35. 01:04:29 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 90 2. 195
36. 01:05:27 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 88 11. 156
37. 01:05:40 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 86 12. 152
39. 01:07:08 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 82 3. 190
40. 01:07:18 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 80 13. 148
41. 01:07:59 Bauer Martin 1977 Chlustina 78 15. 140
42. 01:08:54 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 76 14. 144
43. 01:09:29 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 74 4. 185
44. 01:11:55 Svoboda Jan 1943 Příbram 72 1. 200
45. 01:15:44 Kára Milan 1972 70 16. 137
46. 01:18:19 Magera Petr 1966 Příbram 68 15. 140
47. 01:22:36 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 66 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vítěz dnešního závodu Pavel Kubričan překonal dosavadní traťový rekord o 36 vteřin. Ten dosud držel výborný běžec David Gerych od roku 2015.

Výsledky: celkové, kategorie

Fotky od Petra Touška z trasy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: