Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.11.2021 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:39 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:25:05 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:25:43 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 3. 190
4. 00:26:16 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:26:28 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 2. 195
6. 00:26:40 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 4. 185
7. 00:26:45 Hostička Jan 1979 Příbram 172 3. 190
8. 00:26:59 Škrlant Martin 1979 Žebrák 168 4. 185
9. 00:27:30 Pergler Lukáš 1992 Komárov 164 5. 180
10. 00:27:38 Hulač Ondřej 1980 SK 4 Dvory ČB 160 5. 180
11. 00:28:00 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 156 1. 200
12. 00:28:13 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 152 6. 176
13. 00:28:22 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 148 7. 172
14. 00:28:27 Zákoucký Vojtěch 1985 Spartak Rožmitál 144 6. 176
15. 00:28:34 Daníček Václav 1995 140 7. 172
16. 00:28:34 Souček Filip 1984 Tochovice 137 8. 168
17. 00:28:52 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 134 8. 168
18. 00:28:56 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 131 9. 164
19. 00:29:05 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 128 2. 195
20. 00:29:48 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 125 3. 190
21. 00:30:15 Vitásek Josef 1958 Buková 122 1. 200
22. 00:30:20 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 119 9. 164
23. 00:30:31 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 116 10. 160
24. 00:30:41 Jilg Petr 1986 CAMINO 113 10. 160
25. 00:30:44 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 4. 185
26. 00:31:04 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 108 11. 156
27. 00:31:09 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 106 5. 180
28. 00:31:21 Veselý Vladimír 1971 Hasiči Neratovice 104 6. 176
29. 00:31:29 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 102 12. 152
30. 00:31:36 Turek Jiří 1962 Chaloupky 100 7. 172
31. 00:31:54 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 98 11. 156
32. 00:31:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 96 12. 152
33. 00:32:26 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 94 13. 148
34. 00:32:36 Fortelka Jiří 1982 Příbram 92 13. 148
35. 00:32:37 Král Kevin 1999 Milín 90 14. 144
36. 00:32:46 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 88 14. 144
37. 00:32:48 Mařík Michal 1975 Praha 10 86 15. 140
38. 00:32:49 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 84 2. 195
39. 00:33:26 Pech Luboš 1974 Bohutín 82 16. 137
40. 00:33:47 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 80 17. 134
41. 00:34:01 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 78 18. 131
43. 00:34:54 Cais Pavel 1980 Milín 74 20. 125
44. 00:34:57 Myslivec Michal 1986 72 15. 140
45. 00:35:04 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 70 8. 168
46. 00:35:53 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 68 9. 164
47. 00:36:03 Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 66 10. 160
48. 00:36:53 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 64 3. 190
49. 00:38:15 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 62 1. 200
50. 00:39:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 60 2. 195
51. 00:40:06 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 58 3. 190
52. 00:40:24 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 56 11. 156
53. 00:42:59 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 54 4. 185
54. 00:44:22 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 52 5. 180
55. 00:44:23 Strejček Jiří 1983 Rysy 50 16. 137
57. 00:46:11 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 46 13. 148
58. 00:47:01 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 44 17. 134
59. 00:48:52 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 42 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Nalezeno po závodě: rukavice, triko

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: