Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.11.2021 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:18 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 200 1. 200
2. 00:28:28 Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov 195 1. 200
3. 00:28:38 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 2. 195
4. 00:28:39 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 3. 190
5. 00:29:01 Kadlec Jiří 1981 Praha 7 180 4. 185
6. 00:29:24 Burian Tomáš 1998 Višňová 176 2. 195
7. 00:29:34 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 3. 190
8. 00:29:53 Holiček Stano 1981 168 5. 180
9. 00:30:37 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 164 6. 176
10. 00:30:57 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 160 7. 172
11. 00:31:05 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 1. 200
12. 00:31:08 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 2. 195
14. 00:31:54 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 144 3. 190
15. 00:31:59 Zadražil Michal 1979 Hořovice 140 8. 168
16. 00:32:07 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 137 5. 180
18. 00:32:26 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 131 10. 160
19. 00:32:39 Chochola Petr 1977 Florbal NS 128 11. 156
20. 00:32:40 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 125 4. 185
21. 00:32:59 Vitásek Josef 1958 Buková 122 1. 200
23. 00:33:22 Jilg Petr 1986 CAMINO 116 6. 176
24. 00:33:42 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 113 12. 152
25. 00:33:49 Zeisek Adam 1988 KC Příbram 110 7. 172
27. 00:34:19 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 106 14. 144
28. 00:34:25 Flachs Michal 1987 Podlesí 104 8. 168
29. 00:35:06 Fortelka Jiří 1982 Příbram 102 9. 164
30. 00:35:16 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 100 15. 140
32. 00:35:28 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 96 10. 160
33. 00:35:38 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 94 5. 180
34. 00:35:43 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 92 11. 156
35. 00:35:44 Král Václav 1983 Plzeň 90 12. 152
36. 00:35:46 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 88 17. 134
37. 00:36:08 Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště 86 18. 131
38. 00:36:10 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 19. 128
39. 00:36:15 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 82 20. 125
40. 00:36:18 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 80 21. 122
41. 00:36:24 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 78 13. 148
43. 00:36:42 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 74 7. 172
45. 00:37:01 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 70 22. 119
46. 00:37:54 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 68 8. 168
47. 00:38:01 Kašpar Michal 1990 Černín 66 15. 140
48. 00:38:02 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 64 3. 190
49. 00:38:07 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 62 23. 116
50. 00:38:11 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 60 9. 164
52. 00:38:29 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 56 16. 137
53. 00:38:44 Dřížďal Jiří 1979 Beroun 54 25. 110
54. 00:38:59 Trnka Tomáš 0000 Beroun 52 26. 108
55. 00:39:57 Košťál Jakub 1997 Cerhovice 50 17. 134
56. 00:40:16 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 48 4. 185
57. 00:40:20 Bauer Martin 1977 Chlustina 46 27. 106
58. 00:44:52 Slunečko Vladimír 1965 Žebrák 44 10. 160
59. 00:45:28 Kára Milan 1972 42 28. 104
60. 00:45:29 Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 40 29. 102
61. 00:45:31 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 39 5. 180
62. 00:46:14 Magera Petr 1966 Příbram 38 11. 156
63. 00:48:01 Leitner Josef 1969 Příbram 37 12. 152
65. 00:51:28 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 35 7. 172
201. 00:19:41 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 0 1. 200
202. 00:20:09 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 0 2. 195
203. 00:20:53 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 3. 190
204. 00:23:35 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 4. 185
205. 00:32:44 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky Dražovky: děti, Dorost a dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: