Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.8.2021 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:31:26 Muras Petr 1989 SSK Vítkovice 200 1. 200
2. 01:32:25 Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM 195 1. 200
3. 01:37:45 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 2. 195
4. 01:38:42 Škrlant Martin 1979 Žebrák 185 3. 190
5. 01:42:09 Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť 180 4. 185
6. 01:42:36 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 176 1. 200
7. 01:43:03 Kala Jiří 1987 CK Příbram Fany Gastro 172 2. 195
8. 01:44:31 Mach Štěpán 1980 IMBARRÁNA!!! 168 5. 180
9. 01:45:08 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 164 3. 190
10. 01:45:58 Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov 160 4. 185
11. 01:46:43 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 156 2. 195
12. 01:47:45 Rudolf Jan 1990 Trailpoint 152 5. 180
13. 01:49:21 Hart Radek 1973 Team Rady Harty 148 6. 176
14. 01:50:21 Heller Tomáš 1981 Hradec Králové 144 7. 172
15. 01:52:53 Kadlec Jiří 1981 Praha 7 140 8. 168
16. 01:52:54 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 137 9. 164
17. 01:54:00 Matějka Tomáš 1981 Písek 134 10. 160
18. 01:54:34 Voplakal Libor 1986 Équipe SL - Humpolec 131 6. 176
19. 01:54:58 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 3. 190
20. 01:55:28 Kovařík František 1998 Cerhovice 125 7. 172
21. 01:57:18 Hrubý Richard 1986 Zdice 122 8. 168
22. 01:57:18 Pergl Pavel 1982 Točník 119 9. 164
23. 01:59:11 Bielik Ondřej 1987 Hluchý Místa 116 10. 160
24. 01:59:45 Otčenášek Vít 1987 Trailrun 113 11. 156
25. 02:00:36 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 110 12. 152
26. 02:01:02 Mastný Martin 1975 Řevnice 108 11. 156
27. 02:01:34 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 106 4. 185
28. 02:01:40 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 104 13. 148
29. 02:02:01 Werner Lukáš 1985 Zelená Výška 102 14. 144
30. 02:02:42 Zadražil Michal 1979 Hořovice 100 12. 152
31. 02:02:53 Votava Jan 1975 Praha 98 13. 148
32. 02:03:32 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 96 5. 180
33. 02:04:52 Šírek Jan 1983 Lany 94 15. 140
34. 02:07:00 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 92 14. 144
35. 02:07:18 Baše Marek 1990 TJ Sokol Žďár nad Orlicí 90 16. 137
36. 02:07:51 Kozler Vladimir 1975 Beachwell 88 15. 140
37. 02:08:18 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 86 6. 176
38. 02:08:26 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 84 16. 137
39. 02:09:31 Bílý Bohumil 1982 Tempomakers 82 17. 134
40. 02:10:14 Nový Jiří 1984 Zbiroh 80 18. 131
41. 02:10:18 Svátek Lubomír 1958 Praha 78 1. 200
42. 02:11:12 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 76 17. 134
43. 02:12:18 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 74 18. 131
44. 02:12:43 Beránek Josef 1958 MK Kladno 72 2. 195
45. 02:12:58 Turek Jiří 1962 Chaloupky 70 7. 172
46. 02:13:01 Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS 68 8. 168
47. 02:14:17 Flachs Michal 1987 Podlesí 66 19. 128
48. 02:14:53 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 64 19. 128
49. 02:15:41 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 62 3. 190
50. 02:16:34 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 60 9. 164
51. 02:16:48 Tomášek Pavel 1976 Praha Suchdol 58 20. 125
52. 02:18:00 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 56 21. 122
53. 02:20:16 Jarolím Petr 1970 Beroun 54 10. 160
54. 02:20:54 Němec Jindřich 1983 Příchovice 52 20. 125
55. 02:21:11 Fábera Martin 1976 Chaloupky 50 22. 119
56. 02:22:09 Žákovec Jiří 1972 BKPB Plzeň 48 23. 116
57. 02:23:05 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 46 11. 156
58. 02:23:15 Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín 44 12. 152
59. 02:23:49 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 42 24. 113
60. 02:25:36 Šimeček Tomáš 1978 Praha 9 40 25. 110
61. 02:27:24 Červený Michal 1974 CZ 39 26. 108
62. 02:27:24 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 38 13. 148
63. 02:27:51 Bouška Martin 1980 Bzová 37 27. 106
65. 02:33:09 Nádhera Petr 1967 Hradec Králové 35 14. 144
66. 02:34:21 Háva Jaroslav 1965 HS Šneci 34 15. 140
67. 02:38:22 Barborka Petr 1991 Spartak Žebrák Muay Thai 33 21. 122
68. 02:39:21 Palek Vojta 1977 Chodouň 32 29. 102
69. 02:42:06 Koldovský Martin 1977 Zeleneč 31 30. 100
70. 02:43:41 Kuník Tomáš 1970 Žebrák 30 16. 137
71. 02:43:42 Civín Aleš 1988 29 22. 119
72. 02:51:00 Doubek Zdeněk 1956 Doubek Team 28 4. 185
73. 02:53:02 Vokáč Milan 1950 Praha 6 27 1. 200
74. 02:53:37 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 26 2. 195
75. 02:55:35 Kuník Josef 1967 Žebrák 25 17. 134
76. 02:57:26 Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák 24 18. 131
77. 03:00:03 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 23 3. 190
78. 03:07:16 Říha Vladimír 1955 22 5. 180
79. 03:07:21 Svoboda Tomáš 1999 Žebrák 21 23. 116
80. 03:08:04 Kuník Josef 2002 20 1. 200
81. 03:17:48 Klán Miroslav 1973 PSPKK Plzeň 19 31. 98
82. 03:25:15 Černý Karel 1950 Praha 18 4. 185
83. 03:26:20 Veitch Iain 1975 Trčanje I to 17 32. 96

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky Žebrácké 25

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: