Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.9.2021 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:55 Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:35:40 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:36:24 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:36:28 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 185 2. 195
5. 00:36:30 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 180 2. 195
6. 00:37:20 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 176 3. 190
7. 00:38:32 Stibalová Petra 1976 Broumy 172 2. 195
8. 00:38:48 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 168 4. 185
9. 00:38:57 Honzáková Jiřina 1965 CZ 164 1. 200
10. 00:40:10 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 160 3. 190
11. 00:40:24 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 156 4. 185
12. 00:40:25 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 2. 195
13. 00:40:28 Landauerová Radka 1992 Příbram 148 3. 190
14. 00:40:38 Matějková Petra 1993 Komárov 144 4. 185
15. 00:41:00 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 5. 180
16. 00:41:19 Čebišová Petra 1997 Příbram 137 5. 180
17. 00:41:26 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 134 6. 176
18. 00:42:04 Hacaperková Eva 1986 Příbram 131 7. 172
19. 00:42:35 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 128 6. 176
20. 00:42:36 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 125 7. 172
21. 00:43:20 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 3. 190
22. 00:43:36 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 119 5. 180
23. 00:43:43 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 6. 176
24. 00:44:11 Růžičková Jana 1969 Černín 113 7. 172
25. 00:44:32 Pertlová Martina 1974 Beroun 110 8. 168
26. 00:48:18 Slámová Martina 1976 108 9. 164
27. 00:48:18 Linková Hana 1972 106 10. 160
28. 00:48:27 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 104 8. 168
29. 00:49:54 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 102 4. 185
30. 00:49:56 Tichá Libuše 1982 Brnířov 100 9. 164
31. 00:50:03 Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš 98 10. 160
32. 00:50:18 Nováková Lenka 1975 96 11. 156
33. 01:03:01 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, časy kol

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: