Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

27.11. Vyhlášení poháru - Nový rybník dětské závody Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.9.2021 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:55 Novotná Veronika 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:35:40 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:36:24 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:36:28 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 185 2. 195
5. 00:36:30 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 180 2. 195
6. 00:37:20 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 176 3. 190
7. 00:38:32 Stibalová Petra 1976 Broumy 172 2. 195
8. 00:38:48 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 168 4. 185
9. 00:38:57 Honzáková Jiřina 1965 CZ 164 1. 200
10. 00:40:10 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 160 3. 190
11. 00:40:24 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 156 4. 185
12. 00:40:25 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 2. 195
13. 00:40:28 Landauerová Radka 1992 Příbram 148 3. 190
14. 00:40:38 Matějková Petra 1993 Komárov 144 4. 185
15. 00:41:00 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 5. 180
16. 00:41:19 Čebišová Petra 1997 Příbram 137 5. 180
17. 00:41:26 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 134 6. 176
18. 00:42:04 Hacaperková Eva 1986 Příbram 131 7. 172
19. 00:42:35 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 128 6. 176
20. 00:42:36 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 125 7. 172
21. 00:43:20 Hartmanová Stanislava 1958 --- 122 3. 190
22. 00:43:36 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 119 5. 180
23. 00:43:43 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 6. 176
24. 00:44:11 Růžičková Jana 1969 Černín 113 7. 172
25. 00:44:32 Pertlová Martina 1974 Beroun 110 8. 168
26. 00:48:18 Slámová Martina 1976 108 9. 164
27. 00:48:18 Linková Hana 1972 106 10. 160
28. 00:48:27 Hajšmanová Natalia 1979 Příbram-Lazec 104 8. 168
29. 00:49:54 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 102 4. 185
30. 00:49:56 Tichá Libuše 1982 Brnířov 100 9. 164
31. 00:50:03 Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš 98 10. 160
32. 00:50:18 Nováková Lenka 1975 96 11. 156
33. 01:03:01 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, časy kol

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: