Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.9.2021 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:52 Vlach Martin 1997 200 1. 200
2. 00:29:14 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 2. 195
3. 00:29:32 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 1. 200
4. 00:30:17 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 2. 195
5. 00:30:26 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
6. 00:30:34 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 4. 185
7. 00:30:49 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 5. 180
8. 00:31:01 Pergler Lukáš 1992 Komárov 168 3. 190
9. 00:32:09 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 4. 185
10. 00:32:55 Karas Stanislav 1998 Příbram 160 5. 180
11. 00:33:08 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 156 1. 200
12. 00:33:27 Urx Radek 1976 152 6. 176
13. 00:33:38 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 148 7. 172
14. 00:33:43 Raboch Ivan 1966 Žebrák 144 1. 200
15. 00:33:56 Pavlík Martin 1978 Krnov 140 8. 168
16. 00:34:11 Zadražil Michal 1979 Hořovice 137 9. 164
17. 00:34:38 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 134 10. 160
18. 00:34:46 Bezecný Robert 1977 Dobříš 131 11. 156
19. 00:34:52 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 128 12. 152
20. 00:34:55 Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 125 13. 148
21. 00:34:57 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 122 14. 144
22. 00:34:58 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 119 15. 140
23. 00:35:01 Jilg Petr 1986 CAMINO 116 6. 176
24. 00:35:11 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 113 2. 195
25. 00:35:18 Zemek Michal 1977 Příbram 110 16. 137
26. 00:35:19 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 108 3. 190
27. 00:35:34 Scheu Harald 1969 LMB 106 4. 185
28. 00:36:08 Vitásek Josef 1958 Buková 104 2. 195
29. 00:36:13 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 102 17. 134
30. 00:36:38 Turek Jiří 1962 Chaloupky 100 5. 180
31. 00:36:50 Zaremba Jan 1981 98 18. 131
32. 00:37:20 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 96 19. 128
33. 00:37:33 Menčík Lukáš 1979 JDE 94 20. 125
34. 00:37:38 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 92 21. 122
35. 00:37:41 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 90 22. 119
36. 00:38:00 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 88 23. 116
37. 00:38:19 Kašpar Michal 1990 Černín 86 7. 172
38. 00:38:28 Hejl Libor 1982 Hostomice 84 8. 168
39. 00:38:43 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 82 24. 113
40. 00:39:07 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 80 6. 176
41. 00:39:09 Mařík Michal 1975 Praha 10 78 25. 110
42. 00:39:27 Svoboda Robert 1973 Beroun 76 26. 108
43. 00:40:05 Kaňok Pavel 1982 74 9. 164
44. 00:40:09 Polcer Dušan 1979 Adrien Elixir Team 72 27. 106
45. 00:40:23 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 70 7. 172
46. 00:40:35 Kajgr Tomáš 1977 68 28. 104
47. 00:40:53 Velinger Petr 1974 66 29. 102
48. 00:41:01 Svátek Lubomír 1958 Praha 64 3. 190
49. 00:41:23 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 62 8. 168
50. 00:41:28 Marek Václav 1956 Sherpa 60 4. 185
51. 00:41:56 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 58 9. 164
52. 00:42:02 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 56 5. 180
53. 00:42:14 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 54 1. 200
54. 00:42:35 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 52 10. 160
55. 00:43:15 Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 50 30. 100
56. 00:44:33 Bauer Martin 1977 Chlustina 48 31. 98
57. 00:44:55 Kos Tomáš 1972 Stará Huť 46 32. 96
58. 00:45:16 Dítě Martin 1968 Štěchovice 44 10. 160
59. 00:45:30 Hořejší Lukáš 1981 Dobříš 42 33. 94
60. 00:46:09 Svoboda Jan 1943 Příbram 40 2. 195
61. 00:46:37 Jurčík Stanislav 1980 39 34. 92
62. 00:47:43 Novák Michal 1958 Dobříš 38 6. 176
63. 00:48:35 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 37 7. 172
64. 00:48:42 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 36 11. 156
65. 00:48:48 Říha Vladimír 1955 35 8. 168
66. 00:49:01 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 34 9. 164
67. 00:49:18 Pončík Michal 1979 33 35. 90
68. 00:51:19 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 32 3. 190
69. 00:53:26 Leitner Josef 1969 Příbram 31 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, časy kol

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: