Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.9.2021 - Dobříšská osmička

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:52 Vlach Martin 1997 200 1. 200
2. 00:29:14 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 2. 195
3. 00:29:32 Škrlant Martin 1979 Žebrák 190 1. 200
4. 00:30:17 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 2. 195
5. 00:30:26 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
6. 00:30:34 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 4. 185
7. 00:30:49 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 5. 180
8. 00:31:01 Pergler Lukáš 1992 Komárov 168 3. 190
9. 00:32:09 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 4. 185
10. 00:32:55 Karas Stanislav 1998 Příbram 160 5. 180
11. 00:33:08 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 156 1. 200
12. 00:33:27 Urx Radek 1976 152 6. 176
13. 00:33:38 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 148 7. 172
14. 00:33:43 Raboch Ivan 1966 Žebrák 144 1. 200
15. 00:33:56 Pavlík Martin 1978 Krnov 140 8. 168
16. 00:34:11 Zadražil Michal 1979 Hořovice 137 9. 164
17. 00:34:38 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 134 10. 160
18. 00:34:46 Bezecný Robert 1977 Dobříš 131 11. 156
19. 00:34:52 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 128 12. 152
20. 00:34:55 Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 125 13. 148
21. 00:34:57 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 122 14. 144
22. 00:34:58 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 119 15. 140
23. 00:35:01 Jilg Petr 1986 CAMINO 116 6. 176
24. 00:35:11 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 113 2. 195
25. 00:35:18 Zemek Michal 1977 Příbram 110 16. 137
26. 00:35:19 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 108 3. 190
27. 00:35:34 Scheu Harald 1969 LMB 106 4. 185
28. 00:36:08 Vitásek Josef 1958 Buková 104 2. 195
29. 00:36:13 Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem 102 17. 134
30. 00:36:38 Turek Jiří 1962 Chaloupky 100 5. 180
31. 00:36:50 Zaremba Jan 1981 98 18. 131
32. 00:37:20 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 96 19. 128
33. 00:37:33 Menčík Lukáš 1979 JDE 94 20. 125
34. 00:37:38 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 92 21. 122
35. 00:37:41 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 90 22. 119
36. 00:38:00 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 88 23. 116
37. 00:38:19 Kašpar Michal 1990 Černín 86 7. 172
38. 00:38:28 Hejl Libor 1982 Hostomice 84 8. 168
39. 00:38:43 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 82 24. 113
40. 00:39:07 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 80 6. 176
41. 00:39:09 Mařík Michal 1975 Praha 10 78 25. 110
42. 00:39:27 Svoboda Robert 1973 Beroun 76 26. 108
43. 00:40:05 Kaňok Pavel 1982 74 9. 164
44. 00:40:09 Polcer Dušan 1979 Adrien Elixir Team 72 27. 106
45. 00:40:23 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 70 7. 172
46. 00:40:35 Kajgr Tomáš 1977 68 28. 104
47. 00:40:53 Velinger Petr 1974 66 29. 102
48. 00:41:01 Svátek Lubomír 1958 Praha 64 3. 190
49. 00:41:23 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 62 8. 168
50. 00:41:28 Marek Václav 1956 Sherpa 60 4. 185
51. 00:41:56 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 58 9. 164
52. 00:42:02 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 56 5. 180
53. 00:42:14 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 54 1. 200
54. 00:42:35 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 52 10. 160
55. 00:43:15 Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 50 30. 100
56. 00:44:33 Bauer Martin 1977 Chlustina 48 31. 98
57. 00:44:55 Kos Tomáš 1972 Stará Huť 46 32. 96
58. 00:45:16 Dítě Martin 1968 Štěchovice 44 10. 160
59. 00:45:30 Hořejší Lukáš 1981 Dobříš 42 33. 94
60. 00:46:09 Svoboda Jan 1943 Příbram 40 2. 195
61. 00:46:37 Jurčík Stanislav 1980 39 34. 92
62. 00:47:43 Novák Michal 1958 Dobříš 38 6. 176
63. 00:48:35 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 37 7. 172
64. 00:48:42 Rauš Lukáš 1971 SK Mníšecký Expres 36 11. 156
65. 00:48:48 Říha Vladimír 1955 35 8. 168
66. 00:49:01 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 34 9. 164
67. 00:49:18 Pončík Michal 1979 33 35. 90
68. 00:51:19 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 32 3. 190
69. 00:53:26 Leitner Josef 1969 Příbram 31 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, časy kol

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: